anarea27

Zlatibor, opšta tema

1604 poruke u ovoj temi

Dobar dan, 

imam jedno pitanje , da li je pametnije ostati u NS ili otici na Zlatibor dok se ovo malo ne smiri? Sta mislite gde je bolje ili sigurnije? Kad to kazem ne mislim na setnje i svrckanje vec  sedeti u stanu prosetati , jer nema guzve, ne susretati se sa ljudima osim u slucaju moranja do radnje .....

Izmenjeno (biljagenije)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Po meni nije toliko važno gde ste dok god se pridržavate propisanih mera i vodite računa o sebi. Planina i svež vazduh sigurno prijaju imunitetu, tako da sam uvek za tu opciju :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Po meni nije toliko važno gde ste dok god se pridržavate propisanih mera i vodite računa o sebi. Planina i svež vazduh sigurno prijaju imunitetu, tako da sam uvek za tu opciju :)

U centru NS nemam ni svezeg vazduha ni opcija da izadjem na isti a da ne uletim u guzvu, a opet na Zl je drugacije, pa se sve msilim dal da se pakujem i odlazim ili da ne mrdam....Sve mi vuce na otici :)  

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne razmišljaj...pakuj se i na svež vazduh

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Po svemu sudeci sad ce da se uzimaju odmori i bolovanja i svi ce se preseliti na Zlatibor :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Po svemu sudeci sad ce da se uzimaju odmori i bolovanja i svi ce se preseliti na Zlatibor :D

Ja se nadam nece ...odgovara mi da nema puno ljudi ovaj put, Inace mi ide u prilog guzva :zvizduk: Cujem da je hotel Tornik zatovren i da je Palisad zatvoren, gosti prilcno otkazuju smestaj , bar je takvo stanje sada ....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Putujem u sredu na Zlatibor.Interesuje me da li tamo Maxi i Idea imaju sveze meso na merenje (ne zapakovano)?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Putujem u sredu na Zlatibor.Interesuje me da li tamo Maxi i Idea imaju sveze meso na merenje (ne zapakovano)?

Imaju zapakovano, a u mesari imate nezapakovano, inace na Zlatiboru rade samo prehrane, apoteke, i jos mislim dve radnje, posle 17h nema napolje kao i u ostatku Srbije, Banka radi svaki drugi dan....

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo nas na Zlatiboru.Ne da nema guzve,nego smo sami u citavoj zgradi.Pun pogodak sto smo ovde.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Evo nas na Zlatiboru.Ne da nema guzve,nego smo sami u citavoj zgradi.Pun pogodak sto smo ovde.

Ima ljudi ali su skriveni, danas je bio lep dan , i bilo je setaca u centru , u odnosu na proslim mesec dana i previse....sve mi se cini da su dosli za vikend..

Evo juce su ispraznili jezero,a danas oprali ...sve kucice se sklanjaju, cujem da se sele u novoozidane objekte iznac pijace ,a uskoro ce i gradnja TC na mestu luna parka, valjda ce konacno zavrsiti taj centar i sve dobiti neki trajniji izgled...

viber_image_2020-04-16_15-28-09.jpg

 

 

 

Izmenjeno (biljagenije)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nismo bili na Zlatiboru 3,4 godine.Blago receno je da smo bili u soku kada smo otisli do centra.Stvarno steta sta napravise tamo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Nismo bili na Zlatiboru 3,4 godine.Blago receno je da smo bili u soku kada smo otisli do centra.Stvarno steta sta napravise tamo.

Tek kad sutra prosetate malo videcte sta je sok :)    mada ,vremenom se naviknemo, centar sluzi za smestaj i da je sve tu blizu, a planina je ipak toliko velika da ima zabave za 10 dana bez problema...jos leti,kad rade bazeni.

evo, na samo 5km od centra recimo...

 

 

Izmenjeno (biljagenije)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Svaki put kad udjem na temu ili čujem nešto o Zlatiboru, jos vise sam srećniji što sam novac uložio na Divcibare. 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Svaki put kad udjem na temu ili čujem nešto o Zlatiboru, jos vise sam srećniji što sam novac uložio na Divcibare. 

Svako bira ono sto voli, danas da kupujem opet bih izabrala Zlatibor...tako da , o tome ne vredi raspravljati.....

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moje mišljenje je da su oni koji u Kraljevim vodama (Zlatibor) vide samo centar (koji se ni meni ne sviđa) bacili novac.

Kome je centar bitan, zalutao je na planinu. Njemu bih preporučio Sombor ili neko slično mesto.

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka