anarea27

Zlatibor, opšta tema

1604 poruke u ovoj temi

Mi bili prošle godine, početkom januara. Vratili se prepuni utisaka.

Danas rezervisali smeštaj, opet za prvu polovinu januara. Cene razvaljuju, ali sve je puno. Jedva našli slobodni studio apartman, iha-haj od centra, ali to smo i hteli. Nismo skijaši, bićemo pešadija. ;)

Nadamo se snegu. Šta kažu prognoze za period posle novaka? :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo prosle godine bili za NG, tj. docek 2007. Cene su stvarno otisle do neba (smestaj) dok po kaficima i restoranima nesto malo vise, nego inace. Ali ono sto me je definitivno izludelo i zasto nikad vise u tom periodu necu da idem je tolika guzva da nije normalno! Samo gledas ko ce da te pregazi, jer je kola milion, dok prolazis samo te muvaju sa svih strana jer je guzva neopisiva, a ono sto me je najvise izludjivalo-da ne mozes da nadjes mesto da popijes kafu ili rucas, nego kao budala setas oko restorana pola sata i snimas da li ce neko da ustane i pri tome se smrzavas. Obozavam Zlatibor, ali samo u opustenoj varijanti. 2006 smo isli u drugoj polovini januara i bas je bila uzivancija.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Živa istina, to oko dešavanja kada dodje vreme da se jede... Mislim na centar, sigurno negde u bližoj okolini postoje restorani u kojima nije tolika gužva i u kojima je samim tim i prijatnije... U centru i kad dodješ do mesta, sve je nekako tenzično (da li postoji ova reč?), ljudi non-stop ulaze i izlaze, kao i to dok nisi došao do svog stola...

 

Ko planira da napolju dočeka novu godinu-neka se dooooooooobro pripremi na kilotone petardi.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U potpunosti se slazem sa suki, i ostalim istomisljenicima.

Zlatibor se bas, bas iskomercijalizovo proteklih godina.I mi smo bili na Zlatiboru za docek 2007. , i sta da Vam kazem!?!Cene su bile stvarno previsoke, a narod kao pomahnitao...Bili smo 6 dana, i verujte mi, dva puta smo ``uspeli`` da nadjemo mesto, u kaficu, i popijemo kafu.Narod je bukvalno u redovima stajao ispred kafica, restorana, i cekao slobodno mesto.A o doceku na trgu, bolje da ne pricam.Petarde i flase su letele na sve strane, sa svih strana Vas pritiskaju, pa se osecate kao da ste u konzervi sardine.

Cujemo da ce i ove godine biti velika navala.Skoro svi apartmani u centru su vec rezervisani, za hotele ne znamo, mada, pretpostavljamo da ce se i to uskoro razgrabiti, ako vec nije.Sve u svemu, onima, koji planiraju da Novogodisnje praznije provedu na Zlatiboru, SRECNO IM BILO !!!

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sto sve procitah :) ja idem u Palisad za Novu (veliko drustvo-nas 17) ali poslije ovog sto sam procitao vezano za hotel uopste mi se ne ide :rolleyes: .moze li neko da mi kaze kako se krecu cijene u restoranima i kaficima? koka kola, neki alkohol, kolac, rostilj...

Pozdrav !!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sto sve procitah :) ja idem u Palisad za Novu (veliko drustvo-nas 17) ali poslije ovog sto sam procitao vezano za hotel uopste mi se ne ide :rolleyes: .moze li neko da mi kaze kako se krecu cijene u restoranima i kaficima? koka kola, neki alkohol, kolac, rostilj...

Pozdrav !!!

Ako si iz Beograda, cene su slicne, neces se nesto neprijatno iznenaditi. A kolaci u Palisadu su simpaticni...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Picture124.jpg

436_resize.jpg

Picture126_resize.jpg

3.jpg

1.jpg

:)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima. Nisam nikad bio za docek na Zlatiboru,pa sam hteo ove godine

Ali na zalost sam malo zakasnio za smestaj.Da li neko zna koliko je nocenje u hotelu "Cigota"? Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mislim Nikola sta ti je ovo trebalo!Kakve su bre ovo slike! :( :( Hoces da mi pozli od zelje da odem tamo i sve ovo pojedem. :( :rolleyes: Joj sto bi ja ovo da jedem i naravno da idem na Zlatibor. :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Eh, i ja bi...

Pokušali smo kući da napravimo nešto kao komplet lepinju - rezultat je bio jadan (ukus takodje). Odprilike sam u tim trenucima naslutio kako je našim gasterima kad im se prijede ajvar ili burek ili nešto slično.

Ostalo sa slika manje-više može da se nadje bilo gde u zemlji, valjda.

Dobrodošla, nije te dugo bilo!

:)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

JAO BRE NIKOLICE STA NAM RADIS SA OVIM FOTKAMA! KACIS IH VEC PO DRUGI PUT! NO, NO NEVALJALI DECKO :P

ALI , ALI ZATO JA CEKAM 14-TI JANUAR KADA CU JAAAAAA NA ZLATIBOR I KADA CU JAAAAAA DA JEDEM TU LEPINJU SA KAJMAKOM I PALACINKE I PRINCES KROFNE I... I... MNOGO TOGA RAZNOG PA CE ONDA VAMA DA IDE VODA NA USTA :P ;) :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

interesu me jel mozda neko zna za neku "last minute" ponuda , dvokrevetna soba ili manji apartman na zlatiboru za period docheka nove godine, npr. od 29 do 2 , ili nesto slichno ???

fala unapred

pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

interesu me jel mozda neko zna za neku "last minute" ponuda , dvokrevetna soba ili manji apartman na zlatiboru za period docheka nove godine, npr. od 29 do 2 , ili nesto slichno ???

fala unapred

pozdrav

Ja sam juče našao ali apartman za 2 osobe je 100€ dnevno... Preterali ga brate... Bile su slobodne i neke sobe za 20€ po noći i po osobi(40€ za par) ali dosta daleko od centra(konkretno u Zova naselju,ako znaš gde je)!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

NE VERUJEM ...MOJI HOCE NA ZLATIBOR POSLE BOZICA....LJUDI CENE I DALJE PREVISOKE A NISTA SLOBODNO PRE 20-TOG JANUARA .....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka