anarea27

Zlatibor, opšta tema

1604 poruke u ovoj temi

A ta staza do spomenika - po sredini ili sa strane, kod šumice?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mislim da je ista, kao sto je i bila, samo su stavili te kao ploca-cigle, sta li je vec. Mogli su da pomere blize sumici, ovako je po sredini, ali ajde, da ne zvocamo mnogo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da, pretpostavio sam. Pošto su u vreme oko 1. maja kada sam ja bio tamo - raščišćavali taj deo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

:D

Samo za tebe - ima nas još!

1.jpg

(slika No2... Kao nedovršena glava u Procesu...)

3.jpg

4.jpg

Za pićence dođi u Kafić...

:)

Izmenjeno (Nikola S.)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

preporucite neki apartman za dvoje na zlatiboru oko prvog desetog da se ode . pozeljno neko ko je bio vec tamo

hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U vili Pjevic su lepi i cisti apartmani, vila Darik isto, ali najbolje ti je da ides na www.zlatibor.co.yu pa vidis slike smestaja i izaberes sta ti se svidja.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mislim da u tom periodu može da se bira gde hoćeš da budeš, da nema velike gužve.

Ja lično još uvek tamo nisam bio u nekim ekstra komfornim i modernim varijantama, pa ne mogu ni da preporučim ništa.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Eto vratih se i ja sa produzenog vikenda koji sam provela na Zlatiboru, odseli smo u vili Borova koja je fenomenalna ,apartmani prostrani, cisti, dvoriste fenomenalno... veliko, puno trave, borica, za decu u dvorisru postoje ljuljaske, klackalice, letnjikovci, fontana, veliki parking za automobile.... apartman se nalazi cim prodjete pijacu i autobusku stanicu ,znaci prema Satelitu kada krenete prva ulica desno , cim skrenete desno treca vila sa leve strane je vila Borova..... potpuno blizu centra.... mi smo platili cetvorokrevetni apartman 55 e po noci ..... bili smo odusevljeni jednom recju vilom.....

Izmenjeno (salsita)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

NIKOLAAAAAAAAAAAAAA :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

SIROGOJNO ETNO SELO......BLJAK :blink::blink: :blink:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa dobro, ajde sad... Što bljak?!?

Nemoj tako.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Eto vratih se i ja sa produzenog vikenda koji sam provela na Zlatiboru, odseli smo u vili Borova koja je fenomenalna ,apartmani prostrani, cisti, dvoriste fenomenalno... veliko, puno trave, borica, za decu u dvorisru postoje ljuljaske, klackalice, letnjikovci, fontana, veliki parking za automobile.... apartman se nalazi cim prodjete pijacu i autobusku stanicu ,znaci prema Satelitu kada krenete prva ulica desno , cim skrenete desno treca vila sa leve strane je vila Borova..... potpuno blizu centra.... mi smo platili cetvorokrevetni apartman 55 e po noci ..... bili smo odusevljeni jednom recju vilom.....

55 evra po danu ?????????

zar nije malo puno ozbirom da je oktobar mjesec ?

idem sada sedmog i jos nismo odlucili gdje ali cijene idu od 15-20 evra sto mislim da je realno za ovo doba godine

pa i u budvi odakle sam mogu se veci apartmani sada naci za 20-ak evra

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne kazem da je jeftino ....al sta da se radi .... 55 e kad podelis na na 4 osobe onako ...izadje pistojno , obzirom da u kuci u kojoj smo ranije boravili u centru Zlatibora samo krevet je 10 e i nista vise ...znaci imas sobu, kupatilo i terasu ...ovo je ipak prostranije .....u ovoj vili je bilo najvise Crnogoraca i to sam bas zapazila 2-3 automobila sa Budvanskim registracijama....

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za ono sa slike misilim da nije puno.

Meni je najbitnije (uz sve što si rekla i pokazala) da nema "GAZDI", ludih od želje da mi pričaju neku svoju životnu priču, ko su, šta su, odakle su, a ko sam šta sam i odakle sam ja, i kako su zidali kuću i kako tu nekad ničeg nije bilo, a kako je sada...i tako dalje.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Gazdu nismo ni videli,ustvari mozda i jesmo ali se nije predstavio :) na recepciji radi par potpuno normalnih devojaka koje su extra ljubazne ... kod njih mozete naruciti i kafu ako hocete tj ako vas mrzi da kuvate sami pa da je popijete u letnjikovcu koji je prredivan ...cim dodjete one vam kazu da rade od 08-22h i da u tom vremenskom periodu kod njih mozete drzati kljuc od apartmana, u slucaju da se vracate kasnije glavna vrata su zakljucana ali postoji sporedan ulaz sa sifrom za ulazak u kuci tako da vam one odmah pokazu kako i koju sifru da ukucate da bi ste usli u kucu ..... stvarno su super !

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Extra. Sačuvaj kontakt broj.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka