anarea27

Zlatibor, opšta tema

1371 poruka u ovoj temi

Na kraju nam je brat rezervisao dva apartmana u nekoj novoj zgradi, mislim da se zove Gondola lux. 

Javljam se svima sa utisicima! 

Ostavite obavezno komentar, bas me zanima! I ja sam gledala Gondolu :) 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Propasce mi biznis od tolikih LUX apartmana :zid:

Cujem da je skola skijanja oko 8000 din, bar su tako placali gosti...kazu,nisam licno proverila, dete je htelo da uci,ali ne da plati svojim parama :hahaha:

A velika gondola do Tornika se ocekuje u aprilu, i to kazu, Stamatovic licno,,,i isreno jedva cekam da se provozam! 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Možda ćemo se ipak samo sankati :) Šalim se, vreme je da klinac stane na skije, kad već ja nisam naučila (klasično forsiranje onoga što smo mi kao mali propustili)

BIljo, piši o svom biznisu, pa da imam u vidu za sledeći put. 

Gondola, znači neki vikend u aprilu. 

Suki, javljam kakav je smeštaj! 

Izmenjeno (SANJA-BG)
2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bilo je i trenutaka kada sam bio ja majstor u kuhinji, zapečeni pileći file u rerni, sa pavlakom za kuvanje i gotovim sosom, dokupio priloge u centu, ketering Talija i vino roze uz belo meso. 

@gogo23 nemoj samo da me kritikuješ kao za jaja

IMG_20200110_122247_resize_29.jpg.309dbe

Neću.

Eto ali ako te baš zanima moje mišljenje bilo bi:

Hvala lepo na ljubaznom pozivu.

Upravo sam ručao, ne bih da vam smetam, samo vi uživajte u predivnom obroku.

i zapalio direkt u Ajriš :tongue:

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Icethunder konacno da je neko izasao iz centra i video malo vise od istog, a im asta da se vidi jos kako...as mi je draga zbog toga :klap:a ne ono kukanje kako se gradi ..

Evo napravila sam jedna klipic (moj prvi )  pa me zanima vas misljenje, sklonila sam ime iz klipa da me Dragan ne ukloni :zvizduk: nesto za moju stranicu, cisto da se vidi sta sve ima da se vidi i kako porvesti dane na planini!  

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ukoliko ovih dana planirate put Zlatibora, i ne pomišljajte bez doooobrih zimskih guma i lanaca! Naoružajte se i strpljenjem jer su zastoji zbog poprečenih šlepera. Put mislim da nije dobro očišćen, ima dosta leda, tako da bez žurbe! Narednih dana se ne očekuju dodatne padavine ali će temperatura biti u minusu tako da sumnjam da će se zaleđeni delovi otopiti.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala puno na ovoj info! Upravo je to prelomilo da ipak ne idem sama kolima sa detetom, nego rezervisah kombi prevoz!!

Tnx! 

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Magistrala je čista. Do asfalta. Juče je bilo zastoja. Danas je sve ok. Išao sam do Užica.

Već je u samom Zlatiboru lošija situacija, ali nije strašno.

Na samom Zlatiboru je teško naći mesto za parkiranje, barem u centru. Ali će se  i to srediti.

Ako trebaju neke informacije tu sam.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Imali još onih radova na putu od Zlatibora do Čačka ?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Prolazio sam tamo prošlog utorka i nije bilo radova.

Pečenjara Marinković u Parmencu, kad se prođe obilaznica oko Čačka, sa desne strane pre ulaska u klisuru, ne sme se preskočiti. Dragiša i ostali su na glasu i dobri su ali je ova vrh. Mala pečenjara sa super cenama. Ne deru vas na lepinjama, salatama, piću i kafi.

Semafora sada nema od Užica prema Zlatiboru. Bilo ih je prošle nedelje, sporadično na dva mesta, ali su kratki. Mislim da su radili bankine.

Sinoć oko 10 kad je prestao sneg.

1.jpg

2.jpg

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Juce sam prosao deonicom do Cacka. Nema radova. Put je cist. Do Uzica i nama snega.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ostavite obavezno komentar, bas me zanima! I ja sam gledala Gondolu :) 

Evo i naših utisaka - gužva :) Stigli smo na Zl u sredu, i do petka je bilo super! Bilo je i snega, nije bilo gužve.. 

Posle je za vikend stvarno bio haos, ali izvalicili smo se koliko je moglo. BIli smo bez kola, nismo mnogo obilazili - samo šetnja, učenje skijanje i sankanje :) 

Smeštaj Gondola Lux je odlična. Na super je mestu, odmah tu gde je gondola i na samoj stazi. U stanu je sve glanc novo , lepo i toplo i svega ima - sudova, peškira,...

E sad sama zgrada još nije završena pa to malo kvari utisak, ali i ne mnogo. Zgrada je takva da će pola biti hotel, a pola stanovi. 

Ima više stanova pod imenom Gondola, ako nekome treba broj napisaću u pp. 

Na foto lokacija smeštaja. 

IMG_0789.jpg

Izmenjeno (SANJA-BG)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je neko od vas bio smesten u naselju Jelena Anzujska? Kako vam se cini taj deo za smestaj?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Treba mi preporuka za smestaj za porodicu sa decom. Najvise bi nam odgivarala neka vila sa finim dvoristem gde deca mogu da se igraju napolju, a da nije bas puno daleko od centra...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26211
    Ukupno tema
    874048
    Ukupno poruka