anarea27

Zlatibor, opšta tema

1416 poruka u ovoj temi

imam ja upravo to što tražiš... javi se što pre

hvala

interesu me jel mozda neko zna za neku "last minute" ponuda , dvokrevetna soba ili manji apartman na zlatiboru za period docheka nove godine, npr. od 29 do 2 , ili nesto slichno ???

fala unapred

pozdrav

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo spremam se sutra na zlatibor, da li neko zna kakvo je vreme i koliko ima snega?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Vrnuh se Zlatibora...lepo je bilo 6 nocenja...islo nas na kraju 20-tak...super zeza...samo masa gore je za ne komentarisati...cene su okej...nista preskupo...ocekivao sam gore...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zlatibor kakav volim i žestoko preporučujem:

-studentsko odmaralište Ratko Mitrović

-šetnja van "centra": do Ribničkog jezera / do Jevrejskog brda / do fenomenalne krčme "Gaj" (kod spomenika, na komplet lepinju, neko je već poustovao sliku) / do spomenika / do Čigote (neki to brdo zovu Čuker) / u stvari, šetnja svim onim divnim livadama oko "centra"

-naravno, u ozloglašeni "centar" morate, je'lte, svratiti kad-tad...iako je to na forumu zabranjeno, moram preporučiti duže zaustavljanje kod:

a) poslastičarnice "Feniks" (one veće verzije, preko puta pošte), tačnije kod njene jedinstvene "Monaliza" torte (ukratko, davljenje u čokoladi i malinama)

b ) kafića "If" (spustite se stepeništem kod Policije / Dunava, pa u prvom redu, ne možete promašiti debeli hlad), čiji je vlasnik, uzgred, jedan takav gotivac i pozitivac, čika Boris (ni njega ne možete promašiti, jako liči na nešto stariju verziju Prljavog Inspektora Blaže, što je, po legendi, dovelo do njihovog kumstva), da vredi čekati u zasedi da vas baš on posluži ako imate vremena. Još jedan veliki, veliki plus: ovo je praktično jedino mesto na Zlatiboru gde se pušta džez, gde su žive pop / rok svirke i gde vam, dakle, uši neće probiti Ceca, Seka i Stoja ako ne volite previše njihovu muziku, a i cene su umerene!!! (A ko voli ove tri, da nikoga ne izostavim, neće biti razočaran ako svrati npr. u Vendome / Mondo.)

-Sirogojno i vodopad kod Gostilja. U prvopomenutom, pored džempera i ćebadi, ima i jedna divna krčmica, a u njoj još divnija kuvana rakija, takođe znana i kao "šumadijski čaj". Slažem se da su serpentine do tamo nekima možda neprijatne, ali ako idete npr. u martu, svuda će vas pratiti pravi tepisi vresa. Trava i vres: praznik za oči, pa ćete po svoj prilici zaboraviti na zavijutke.

-izlet na Mokru Goru. Tufahije kod Kuste. Sok sa likom Draže, a sada, kako čujem, i likom Džej Džej, no, nebitno. Vožnja Ćirom po "osmici" (ako pored vas u vagonu nije i još milion drugih ljudi)...

E, da, planiram da u februaru pridodam štošta ovoj listi!

Uživajte u Kraljevim Vodama, a još više u njihovoj okolini.

Izmenjeno (cream girl)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Boze zdravlja odoh i ja na Zlatibor 17 tog januara. Ne znam za vreme kakvo ce me ocekivati i za sneg ali nije vazno samo dok se putuje negde.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi se vrnuli prekjuce. Lepo bilo. Temperatura je samo prvog dana bila oko nule, svakog sledeceg u debelom plusu i sneg se lagano topio. Imali smo smestaj u, po meni najlepsem delu Zlatibora, naselju Sloboda (kod skole). Uzvisenje, svuda okolo suma i miris borovine. Lepo smo se odmorili i napunili baterije. Idemo i dogodine, sigurno. A sad pocinju pripreme za leto. ;)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Docek Nove godine na Zlatiboru :) zvuci divno,zar ne?Ali...uvek neko ali...

Zamislite sledecu situaciju:rezervisete apartman na vreme,date novac gazdi apartmana cim stignete kad ono medjutim :unsure: dodje gazda 31.12 u 18h i obavesti vas da ce tu "najludju" noc spavati u jednoj od soba vaseg apartmana zbog eventualnog nestanka struje sto je po njegovim recima praksa poslednjih godina na Zlatiboru,sa sve komentarom da mi njemu nista necemo smetati???!!!A o koriscenju toaleta kad god mu se prohte da i ne govorimo.Ali,nije ni to sve. :( Prvog dana kada smo stigli rekao je da apartman mozemo da napustimo do 12h,da bi doticni gospodin tog zadnjeg dana bez problema dosao u 10h,sam otkljucao vrata i bez kucanja usao (nijedna vrata nisu mogla da se zakljucaju sa unutrasnje strane?)uletevsi naravno pravo u toalet :angry: .Kada smo mu se javili,zacudio se da smo jos tu?!

U pitanju je kuca za odmor,apartmani D&D i gospodin Dejic Milenko.Apartman smo nasli na sajtu zlatibor.co.yu .Kada smo se culi telefonom i dogovarali ni jednog jedinog trenutka nije pomenuo eventualni nestanak struje kao ni nocenje u apartmanu koji izdaje.

Inace,Zlatibor je fenomenalan,kao i masa mesta i drugih srdacnih domacina koji su se trudili da nam boravak bude sto prijatniji!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Epa Krco onda se vidimo na Zlatiboru. A sta cemo da radimo tamo? Epa to cemo tek

da vidimo zavisno od vremena B) :lol: :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam bio prosli vikend i bilo je prelepo.

Mislim da cu rezervisati smestaj i za jedan viken u feb.

Inace ovo je 4 put da idem u isti smestaj, i malo jeri da opisem koliko sam zadovoljan.

post-1213-1200585633_thumb.jpg

post-1213-1200585678_thumb.jpg

post-1213-1200585537_thumb.jpg

post-1213-1200585594_thumb.jpg

post-1213-1200585522_thumb.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

E gde se nalazi ova kuca..... moji su sad na Zlatiboru , kazu da snega vec ponestaje ako ne padne za dan, dva gotovo istopi se skroz...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pa Pero ti stvarno ne odgovaras na pitanja <_< Kazes prosli vikend to znaci 11-ti, 12-ti januar? Divan sneg nema sta. Zato sam ja sad mogla da se skijam samo na travi :angry: Sav taj divni sneg se otopio na zalost. Ali na srecu bilo je tu i i nekih drugih zanimacija.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pero, poznata mi je ova kuca, kako se zove taj smestaj?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Izvinjavam se sto nisam pisao, taj apartman se nalazi na 10 min od centra (peske). Super je opremljen, ima izuzetno udobne krevete za spavanje (sto je mnoooogo bitno, bar meni).

Neke od slika koje sam postavio su skinute sa sajta, tu imate tel. i email vlasnice app.

http://putovanja.aladin.info/srbija/zlatib...marija-zlatibor

http://www.visitzlatibor.info/ - sajt apartmana

Samo sto je na ovim slikama stari namestej, a ja sam vam postavio slike sa novim.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

E da, to se zove valjda naselje Obudojevica ili tako nesto

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Na sajmu sam dobila katalog nekog hotela-vile Simex na Zlatiboru. Do sada nisam videla taj hotel, mozda zato sto je to izgleda negde posle Vodica, ali super izgleda i hotel i mesto, onako prava rajska priroda, malo ususkano, bas lepo. Jel zna neko nesto o tom hotelu?Planiram Zlatibor u neko skorije vreme, pa ne znam da li da rizikujem, ili da idem na oprobane varijante, a ovo da idem da prvo osacujem ;)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26316
    Ukupno tema
    877740
    Ukupno poruka