anarea27

Zlatibor, opšta tema

1465 poruka u ovoj temi

JOJ NIKOLA JA TAMO NISAM AMA NISTA BAS LEPO VIDELA,OSIM LUDIH KRIVINA DO TAMO....DO DUSE...JA JAKO LOSE PODNOSIM VOZNJU..PA KAD SMO STIGLI DO ETNO SELA NIJE MI BILO DO RAZGLEDANJA...A POGLEDALA JEDNU KUCICU I TO JE TO..I NARAVNO KLOPALA PITU SA ZELJEM I KIŠJELO MLJEKO :lol: :lol: ...I TRAŽILA TOALET PO ŠUMARKU :lol: :lol: :lol: !!!

NE KAŽEM SVAKO IMA SVOJ UKUS :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jao ja Zlatibor VOLIMMMMMMM.......... :) nikada mi nije dosadno, preko dana planinarim po raznoraznim brdima, uvece cirkam, ujutru ustanes kao nov pa aj sve ponovo :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

JOJ NIKOLA JA TAMO NISAM AMA NISTA BAS LEPO VIDELA,OSIM LUDIH KRIVINA DO TAMO....

NE KAŽEM SVAKO IMA SVOJ UKUS :rolleyes:

Jeste put krivudav... Meni je prijalo jer je negde u vreme odlaska tamo Zlatibor sam po sebi počinjao malo da mi bude dosadan. Etno-selo.... ja sam u ruskom gradu Užgorodu bio ne u selu, ono je pravi grad, šta sve ima da se vidi-kuće, škola, crkva koja je napravljena bez ijednog jedinog eksera, samo su slagana debla jedno na drugo.... tako da mi je ovo naše bilo, eto, samo lepo. Simpatična radnjica sa nekim suvenirima, projnim brašnom mlevenim na potočari, i slično...

Ali me zato crkva u selu i klupice ispred, i drveće ispred, i groblje pozadi, sa onim spomenicima krajputašima....baš me ubacilo u čudno raspoloženje kad sam se začitao u one tekstove na spomenicima, ko je u kom ratu poginuo ili umro nekih davnih godina... I moram da odem još jednom to sve da vidim.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Verho znam za sajt ali na sajtu nemaju slike apartmana....

Ej Budva nemoj da mislis da su te cene realne , mi smo na netu i pronasli Vilu Borava gde pise 40e po danu a ustvari je 55e tako da bolje pozoves ako su ostavili neki kontakt telefon....npr na netu pise da apartman u Vili Bajka kosta 20e a ustvari je od 50 pa na dalje.... u vili Bajka nema ni jedne sanse da kosta 20e jer je unutra toliko DOBRO... u svakom apartmanu imas kuhinju,tv plazmu, bezicni internet, jacuzi.... tako da to sve ne mozes da dobijes za 20e... pa cak ni van sezone...idi na www.vilabajka.com pa ces se uveriti....

Izmenjeno (salsita)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Verho znam za sajt ali na sajtu nemaju slike apartmana....

Ej Budva nemoj da mislis da su te cene realne , mi smo na netu i pronasli Vilu Borava gde pise 40e po danu a ustvari je 55e tako da bolje pozoves ako su ostavili neki kontakt telefon....npr na netu pise da apartman u Vili Bajka kosta 20e a ustvari je od 50 pa na dalje.... u vili Bajka nema ni jedne sanse da kosta 20e jer je unutra toliko DOBRO... u svakom apartmanu imas kuhinju,tv plazmu, bezicni internet, jacuzi.... tako da to sve ne mozes da dobijes za 20e... pa cak ni van sezone...idi na www.vilabajka.com pa ces se uveriti....

zvao sam desetak brojave i kod svih je cijena od 15 do 20 jedino oni bas veci i opremljeni su 25-30

neznam ali mislim da je za mrtvu sezonu to realna cijena

zasto mislis da u toj vili bajka ne moze da kosta 20evra ? pa isti takvi aparmani se u bd mogu naci za te pare . to sto je u avgustu bila cijena 100 evra to je druga prica

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

zvao sam desetak brojave i kod svih je cijena od 15 do 20 jedino oni bas veci i opremljeni su 25-30

neznam ali mislim da je za mrtvu sezonu to realna cijena

zasto mislis da u toj vili bajka ne moze da kosta 20evra ? pa isti takvi aparmani se u bd mogu naci za te pare . to sto je u avgustu bila cijena 100 evra to je druga prica

Ja mislim da je to zato sto na nasim planinama ne postoji "vansezona" jer imaju svoje prednosti i lepote u svakom godisnjem dobu. Svaki vikend na Zlatiboru je sezona. Svaki praznik je "vrh sezone", a leto i zima tek... A sta u Budvi ima u oktobru, novembru?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja mislim da je to zato sto na nasim planinama ne postoji "vansezona" jer imaju svoje prednosti i lepote u svakom godisnjem dobu. Svaki vikend na Zlatiboru je sezona. Svaki praznik je "vrh sezone", a leto i zima tek... A sta u Budvi ima u oktobru, novembru?

ne bi volio da ova tema predje u pricu more vs planina .......(trenutno su svi hoteli puni)

vidite vasa stvar da li cete platiti 15 ili 115 evra , ja sam samo dao svoje misljenje

na kraju krajeva sve je stvar ponude i traznje

i mi prvo zacijenimo pa se cijene spuste ali nemojte mi bar pravdati toliko cijene

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Slazem se sa budvaa.

Jedno je da li ces da budes na planini kada je sneg, kad mozes da uzivas u zimskim carolijama a drugo je kada odes na jesen pa zbog kise presedis u kaficima ili sobi.

Za Zlatibor, sve pohvale i preporuka:

http://www.vilasimovic.com/

Izmenjeno (Gangula)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jeste li videli kakav je divan sneg sad na Zlatiboru? :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zlatibor je za NG preskup bas,bas..... potpuno su poludeli sa cenama apartman koji je kosta pre mesec dana 55e u centu za NG je 100e...a najgore sto su i oni apartmani koji su dosta daleko od centra preskupi.....

Jos kad vidim ponudu hotela za docek npr Palisad kog se secam iz ranog detinjstava kada smo svake godine odlazili porodicno ....uzas od pre 15 godina nisu nista uloziliu njega unutra je potpuni uzas sada, jeste da je nekada vazio sa extra hotel a cenu nabace .....da se najezis....ali ok i pored toga sve je prepuno na Zlatiboru za NG....

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja vec rezervisao...bice nas 20 dusha gore...uzeli smo dve kuce za 6 ljudi...tu ce parovi i 2 stana za po 4 coveka...tu idu brljavci...:D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jos kad vidim ponudu hotela za docek npr Palisad kog se secam iz ranog detinjstava kada smo svake godine odlazili porodicno ....uzas od pre 15 godina nisu nista uloziliu njega unutra je potpuni uzas sada

Jeste. Sve je prašnjaviji i prašnjaviji. Al ga ja valjda zato i volim, što je oduvek isti i takav će da os

tane. Isti itison, iste plišane fotelje, sve...

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ok, ali bar da ima cene u skladu sa svojim sadasnjim stanjem...nego ima cenu kao da su ga pre par godina otvorili ili jos bolje renovirali....

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ma naravno. Al nije sa Palisadom samo situacija takva.

Moja drugarica se udala za Amerikanca, pa su malo putvali po Srbiji. Nije mogao čovek da veruje koliko su cene smeštaja po hotelima visoke i koliko se malo dobija za to.

Ali, opet-to nije situacija samo sa hotelima ovde.

U Palisadu možda još i funkcioniše nešto što bi trebalo da je normalno-plaćaš tradiciju, šmek. To što možeš da sretneš neke selebritije koji stalno odlaze tamo (ako nekom to znači)

:smajl:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26371
    Ukupno tema
    881202
    Ukupno poruka