bogovi

Hotel Samira Club 3* Hamamet

13 poruka u ovoj temi

Posto sam se ove godine jako prevario sa putovanjem u Egipat i agencije argus koja mi je rekla da je hotel golden 5 sa inace 5 zvezdica dobar hotel, odlucio sam da vam malo napisem o tome sta je jedna dobra agencija i ljudi koji znaju da ti ponude hotel za onoliko para koliko imas u tom trenutku....

Prosle godine odlucio sam da idem po prvi put u Tunis, o kome nisam nista znao , nego sam samo citao po forumima....

Agencija preko koje sam isao je Nomad Travel, i ljudi rade samo Tunis. Nema stvari koje ne znaju, od radnika u agencija do vodica Snezane koja 20 godina zivi u Tunisu, i ne samo da ce da vam prica o nekoj istoriji koju je procitala iz knjiga, nego ce vam prica i o normalno zivotu sadasnjeg Tunizanina....

Izlet u Tunis i Saharu, ne mogu da se ne pamte, s obzirom na izlete u Egiptu a posebno vodica Argusa koji je ne zainteresovan...

Samira club je hotel apartmanskog tipa sa mnogo malih bungalova. Znaci svako ima svoj bungalov sa klimom i sa veoma cistom sobom i kupatilom. Rrenoviran je pre 3 godine, svaki dan vam menjaju postoljeinu, sto nije slucaj u Egiptu gde sam bio u 5 zvezdica, nikada mi nisu menjali...

Imate centralnu zgradu gde je dorucak rucak vecera i restorane oko plaze....Lezaljke su placaju neke male pare...

Ceo komplex je kao neki mali grad u ofarbanim kucicama i sa malim ulicicama, prostire se na 12 hektara povrsine, i ima ogromnu veliku lepu bastu...Plaza nije daleko , takodje ima bazene, i ima teatar gde se svako vece odigravaju predstave...

pozdrav sivma...ako nekom treba neka vise informacija ili slika neka se javi...

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Meni su isto preporucili ovu agenciju kao dobru. Ja sam pre 3 godine bila u hotelu hana beach sa 3 zvezdice i jedina zamerka je losa gradska plaza, zbog njihovih muskaraca koji napadaju devojke u moru.

Mene interesuje ovaj hotel jer planiram da ga rezervisem za moje roditelje. Oni zele jedan lep i miran hotel. Ali me najvise interesuje pise da je usluga all, a hotel je sa 3 avezdice, znaci sta ima za obrok, da li je velika guzva u restoranu, da li je prljavo i kakva je plaza. Da li je gradska gde se i njihovi kupaju ili je samo hotelska. Cula sam da je u Tunisu problem da se ujutru nadju lezaljke slobodne, pa ljudi bukvalno ustaju rano da bi ih zauzeli.

I jos nesto da li je blizu grad i kakva je zabava nocu osim animacije u hotelu. Koliko je aerodrom udaljen od hotela

Hvala

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ove godine dečko i ja idemo u Tunis, Samira club nam je preporučen kao extra, idemo 21. juna......naravno all incl. smo uplatili....ide li neko????

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

e i mi idemo 21 juna u samiru ! i to sa klincem 1,5 god , citam na netu misljenja, svako prica drugu pricu , te valja hrana te ne valja itd meni frka zbog malog !

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li neko ko je bio leto 2012g. u ovaj hotel hoce da napise kako je u hotelu, sta sve spada u all. inc. uslugu, da li se placaju lezaljke, suncobrani, duseci, peskiri, ima li bara na plazi, koliko je daleko od grada.......?

Molim Vas za misljenje?

Hvala,

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Cao mi smo bili prosle godine , ne placa se nista osim nekih kokltela recimo , more je bilo eeekstra , samo poslednji dan trava neka ali nista posebno , bazen im je super i topao , ima puno dece ne znam s kim idete. Mi bili s malim 1,5 g i nije hteo nista da okusi malo im je drugacija hrana od nase . Ima bar na plazi i restoran al u all inc spada samo neko gazirano pice tipa sprajta i fante i rakijica neka hehe nisam probala al sam zato mohito platila 7 e. Od grada ti je daleko ihihi on ti je izmedju jasmina i hamameta , odprilike ti taksi kosta njihovih 5 dinara nemozes peske ,bolji je jasminhamamet a ovaj drugi je prljav sacuvaj me boze. Ja sam zeni koja cisti u sobama ostavljala po 1 dianar njihov svaki dan i bilo je ekstra cisto , vidim da su se neki zalili na prljavstinu. Pitaj sta ti treba

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala na odgovoru. Prosle godine bili smo u Portu. Ove godine smo zbog cena koje su ne znam iz kog razloga visoke uplatili Egipat. Zelja mi je bila da letujem u YH

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mozda i ja mogu malo da pomognem! :-) Bila sam u Samiri dva puta na 15 dana! 2008 i 2009 god!

Agencija Nomad Travel- za svaku preporuku zaista! Samira nam je bila preporucena i odlucili smo da poslusamo. Nismo se pokajali ni sekunde! Bungalovskog tipa, sve je prizemno, sobe su smestene u zelenilu i skroz su pristojne! Savrseno ciste, dobri kreveti, kupatilo... nikakva zamerka!

Bazen strava i ceo deo oko bazena je odlican, kao jedna velika terasa iznad plaze!

Plaza- cista, more divno i toplo( bila sam u septembru oba puta).

Hrana- ja licno nisam imala problem sa hranom,a inace sam prilicno probirljiva! Izbor je veliki

Lokacija hotela- po meni odlicna, jer je na pola puta od Hamameta do Jasmina i za smesne pare se prevezete do jednog ili drugog grada! Preko dana ste ionako obicno u hotelu, i posle vecere se spremite i pravac grad

Sve u svemu preporucjem najtoplije ovaj hotel, uvek se nesto desava, nije dosadan, atmosfera je super, plaza(sto je po meni najbitnije) i more(takodje) su vise nego odlicni!

I naravno,da ne pominjem, kao i svakoj arapskoj zemlji, malo baksisa cuda cini i priredice vam divan odmor jer ce vas sve cekati postavljeni,preko reda i cisto ;-)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

molim vas da mi neko napiše da li ima bubašvaba u sobama, i da li ulaze skakavci i neki drugi insekti? hvala!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima,

Ovog leta idem sa svojom porodicom prvi put u Tunis pa bih htela da vam postaim neko pitanje. Muz, cerkica ( 2,5 god) i ja krecemo 2.7. u Hamamet. Uplatili smo hotel vincci nozha beach 4*. Da li je neko bio u ovom hotelu? Sta mozemo da vidimo u blizini? Culi smo za neki zoo vrt ali ne znam da li se isplati ceo dan tamo...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

u samiri nema tj nije bilo nikakvih buba , stavite cistacici po 1 njihov dinar na krevet pre odlaska na plazu i bice vam sve cisto i mirisljavo :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

hvala :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

29b5f69c-b512-4caf-a968-3e34913c32ae_zps

4118f31f-75c7-4f80-9c58-f835726a134d_zps

27e5d130-db3d-4139-9eed-f5cc27fc0a2a_zps

Malo da osvezim ! :D

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26051
    Ukupno tema
    869322
    Ukupno poruka