Guest kristina

Gde na more - Egipat ili Tunis?

205 poruka u ovoj temi

Zaboravih, usluga i ljubaznost... Oseća se u Tunisu francuski istorijski "dodir"... Ali po hotelima obe destinacije  to ipak zavisi od "para i muzike" 

Ali da ne zaboravim, pesak na plažama u odnosu na  obe destinacije... Tuniški predivan... Sama stopala žele dalje da ih miluje... 

A tek posut mahdijskim školjkama... 

Ali i Egipat ima hotele sa divnim peskom, ali Tunis prednjači... 

Što se tiče animacije po hotelima...  to je relativno slično ... Po ličnom iskustvu, ali naglašavam, da sam bila u skupljim hotelima u Egiptu u odnosu na Tunis... Mada mi je ona poslednja stavka.... Prednost dajem Egiptu... 

Izmenjeno (maštalica)
3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Slazem se sa clanom @maštalica 

Bila sam u Tunisu dva puta (EM PEK i EM Menzah) u Egiptu vise puta. Po meni sve do ove godine bilo je ovako: usluga, hrana, pesak na plazi, ljubaznost bila je na strani Tunisa.

Cena, more (snorking i bez meduza),sadrzajniji resorti - Egipat

Na izlete samostalno u Tunisu nisam bila, pa ne mogu da poredim.

Ulicni prodavci- isto

Ove godine bila sam u Sindbad clubu u Hurgadi i on je toliko zablistao u nasim ocima, da je jednostavno sve ono sto je bilo na strani Tunisa prebacio na stanu Egipta.

I ja dajem prednost Egiptu sa izborom dobrog hotela.

@nicegirl NNen verujemda da ce ti se svideti bilo koji, hotel, u. Tunisu posle SRM. (Osim, onih sa ssvim sadrzajima kao SRM.)

Izmenjeno (seagull)
4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vi ste dali prednost na osnovu boljeg hotela, znaci i u Tunisu, a i bilo gde je kada izaberete bolji hotel, utisak je svakako bolji.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tunis ili Egipat... :) 

 

Egipat me prosle godine toliko odusevio, da ne znam da li da mijenjam :)

Ali opet volim i da vidim nesto novo, a ne da idem na isto...

 

Bila sam u Eg smjestena u Sakali, u starom dijulu... Imala hotek sa jako lijepom plazom...

E sad me zanima koji dio Tunisa bi preporucili oni koji su bili i u EG i u Tunisu, a da budem vise odusevljena :)

Volim lijepu pjescanu plazu, lijepu boju mora... Korali i slicno mi nisu prioritet :) 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Plaže, odnosno more u Egiptu, je lepše i toplije nego u Tunisu. Pogotovo u južnom delu Hurgade ili u Tabi ili u Šarm El Šejku. 

Tunis je sam po sebi pitomiji. Blaža je klima. Tamo je najlepše u Mahdiji, severnom Hamametu i kažu na ostrvu Djerba ( tamo idemo ovog leta pa ću moći da bam ispričam). 

Ovo je kao miš kad gleda da li će sir ili slaninu! 

Mi zato biramo maj za Egipat, a leto za Tunis. 

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905039
    Ukupno poruka