Guest boki

MALTA

567 poruka u ovoj temi

 

@mananna

od mene preporuka za restoran:D, Ir-Rokna u St. Julian's-u, služili su svašta, od odličnih pica, preko ribe i morskih plodova, do roštilja, salata...usred je turističke zone, ali malo skrajnut u manje prometnu ulicu, pa kad budeš bila tamo... Ja sam sad već poodavno bila na Malti, ali za ovaj restoran znam iz svake sezone apdejtovanih :Dinformacija sa lica mesta, da je i dalje sasvim ok. Pica sa morskim plodovima i maslinama mi je i dalje u sećanju :smajl: Inače je on jedna od prvih picerija na Malti, otvorena još sedamdesetih. 

 

 

A ja opet sa tim restoranom nemam najbolje iskustvo, i to baš sa pizzom sa morskim plodovima.  :neznam: Ali sam zato najbolju pizzu s morskim plodovima jeo u restoranu Trattoria Cardini u Sliemi, Doduše u njemu sam jeo 2013. pa je moguće da se dosta toga promijenilo, a iskustvo sa Ir-Roknom je iz novembra 2017.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Scorpio@, tvoje iskustvo je sveže, jer sam ja bila tokom leta 2010. :), I praktično sve je moglo da se promeni na gore od tada u restoranu, bez sumnje. Nego, kolega mog supruga radi tamo i navrati povremeno u Ir Roknu, pa otuda info da je i dalje OK, ali, ko zna :neznam:, možda je i on blagonaklon, jer voli to mesto iz nekih ličnih pobuda. 

Sad mi se ide na Maltu ponovo :D

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima toga da se starim dobrim restoranima uvek vraćaš...ali ako nije dobro, oprostićeš im jednom, eventualno drugi put...za dalje ne verujem....:neznam:tako da Ir Rokna obećava :D

 

Sad mi se ide na Maltu ponovo :D

Hajde sa mnom:rolleyes:

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@gogo23Sve nađeno na netu, adrese ukucane :cmok:

Hvala najlepše.

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nas tri drugarice smo kupile karte za period 24-29.11. Rezervisale smo smeštaj preko booking.com - Blubay Apartments. Ako je neko bio ili zna nešto o smeštaju, biću zahvalna da podeli informacije sa mnom. :rolleyes:

Što se tiče samog putovanja, obzirom da idemo krajem oktobra, nije nam u planu kupoanje već obilazak ostrva. Cilj nam je da što više obiđemo i vidimo. E sad, ako ugrabimo jedno poslepodne da se bućnemo, nećemo se buniti. :D

Sva novija iskustva i saveti su poželjni! :thankyou:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Scorpio ,

Jel` moze ovde adresa za blog ? Ako ne, molim na private .

Spremam napad na maltu :rolleyes:

Pozdrav !

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Scorpio ,

Jel` moze ovde adresa za blog ? Ako ne, molim na private .

Spremam napad na maltu :rolleyes:

Pozdrav !

I ako jeste i ako nije se javio, blog je odlična skripta za sve putnike.

***

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Резултат слика за malta beaches

Zna li neko gde je ova plaža?

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sad sam se satrao tražeći, ali sam našao sam jednu jedinu sliku tog lokaliteta i samo piše Gozo, bez ikakvih detalja. Po mom mišljenju ili je na Gozu/Cominu ili uopšte nije na Malti, jer mi je čudno da o takvom lokalitetu nema ništa na netu.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dragi svi koji ste mi dali savete gde i sta da jedem....hvala vam! Oprostite mi sto vas nisam ispostovala. Na Malti sam za 7 dana izgubila 3kg. Jednostavno mi je bilo draze jurcati, gledati, tragati, nego li jesti. Jeli smo uglavnom usput gde bi stigli, neretko narucili hranu pa obisli jos jedan krug i onda se vratili, jeli i zbrisali. Cak je i vreme na plazi bilo svedeno na minimum...i moj decak je vise voleo setati i razgledati. Sve sto smo pojeli bilo je dobro. Ali nismo mogli planirati gde i kada cemo jesti.

 

 

Izmenjeno (mananna)
4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905029
    Ukupno poruka