mackica

Antinal -lek i stomacni problemi

488 poruka u ovoj temi

Ljudi opustite se... Samo treba povesti računa prvih dana i malo češće prati ruke i sve je ok. Ja čak zube uvek perem vodom koja je u kupatilu. Kafu kuvam sa flaširanom. Ovde sve od lekova za nedaj bože ima.... Apoteka El Ezaby... Nema cenkanja. Osmeh i uživajte :cvetic:

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Naravno.Svako neka radi onako kako mu odgovara.:sleep:

 

Izmenjeno (lidija22)
3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ubiste sa tim lekovima ... Kako god, nema mesta na avionima

do 13.05. Odustaje li ko ? Mogu da uletim i na 29.04. ? Neki prijatelji idu u Albratros White Beach, pa mogu i tu, samo neka neko oslobodi mesto u avionu :) Hvala unapred !

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima, samo da podelim iskustvo, nakon posete lekaru i infuzija, decku kom je konstatovao pocetne simptome tj.imao je samo komesanje u stomaku, dao je Antinal, a meni koja sam vec imala dijareju, mucninu itd  je dao lek STREPTOQUIN, cini mi se da deluje slicno nasem loperamidu, i to da pijem posle svakog obroka, tj. 3x dnevno. Za taj lek mi je nakon toga rekao i egipcanin kog smo upoznali tamo, da je primenljiviji za te probleme od Antinala, tako da znate da ima i alternativa. Strucniji i upuceniji sigurno znaju vise da kazu o efektima i karakteristikama, lek je u zelenom pakovanju, okrugle pljosnate tablete.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ovo je dream team za nedaj bože.... Ne držite se Antinala ko pijan plota. Sam nema nikakve pomoći. Verujem da ko u početku umereno jede i malo vodi računa, pranje ruku pod br. 1 neće imati problema. Moj najbolji prijatelj je pirinač :D

image-0-02-05-2d87d1406e3a4e667f934847e4aedbc5df772e14c65dabc943ebd12ed4fb96ad-V.jpg

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dva puta sam letovala u Egiptu , ništa nisam pila i sva sreća ništa me nije uhvatilo ... 

 

medjutim , sad idem sa klincem (6god) , daću mu od sutra probiotik... ne znam ima li enterofuril za decu ... 

Pitacu naravno i u apoteci , ali ako neko ima iskustva, značilo bi mi ... 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Postoji sirup za decu Enterofuril, samo ne znam od koliko godina moze da se koristi

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala , proveriću u apoteci 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Dva puta sam letovala u Egiptu , ništa nisam pila i sva sreća ništa me nije uhvatilo ... 

 

medjutim , sad idem sa klincem (6god) , daću mu od sutra probiotik... ne znam ima li enterofuril za decu ... 

Pitacu naravno i u apoteci , ali ako neko ima iskustva, značilo bi mi ... 

Антацид је за децу.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

postoji enterofuril za decu.

Ja cu uzeti za celu porodicu ENTEROFURIL,tako sam 2016 i nije bilo problema.

Postoje podeljena mišljenja al ja ne želim da mi propadne letovanje.

Poštujem tuđa mišljenja,al ja imam svoje.Konsultovala sam i pedijatra,da ne bude bez mišljenja lekara o th.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uzeh i ja malopre.Takodje nosim.kao i uvek.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Info koji sam dobio od lekara.

Enterofuril od pre dve godine i ovaj sada nisu isti lekovi. Nije isti sastav.

To smo primetili prošle godine ali nismo bili sigurni, a danas smo nakon posete lekaru došli do informacije da ovaj lek nema više ta svojstva koja je imao ranije.

Lekar nam je dao aktivni ugalj i duo biotik koji posle samo dva uzimanja zaustavlja stomačne tegobe, dok je sa enterofurilom bilo tri dana i ništa. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@laki_bbMalo mi je neverovatno da u Egiptu aktivni ugalj i probiotik zaustave stomačne tegobe koje enterofuril ne može zaustavi??? 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka