mackica

Antinal -lek i stomacni problemi

488 poruka u ovoj temi

Jedno pitanjce za vas koji ste vec bili ili za one koji tek idu, svejedno.

Ove godine nam putno zdravstveno osiguranje nije uracunato u cenu aranzmana, pa smo mi kontali da ga sami uplatimo. Sad sam bila u UNIQA osiguranju, moram priznati da i nije malo, mislim nije ni puno, ali nije ni malo, iznosi oko 18,5 e po osobi (1500din). Znaci za nas dvoje 37e. Muka mi je ti raznoraznih dodatnih troskova. Treba nam jos oko 40e za prevoz do aerodroma i nazad, pa za izlete, pa za soping .... Nikad kraja. Tako da neznamo sta da radimo, da li ta uplatimo osiguranje ili ne.

Sta ste vi radili ili koje je vase misljenje povodom toga.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

u te sitnice racunaj i 10€ vise nego prosle godine za aerodromske taxe( za dve osobe naravno)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nikad kraja. Tako da neznamo sta da radimo, da li ta uplatimo osiguranje ili ne.

Sta ste vi radili ili koje je vase misljenje povodom toga.

Moje licno misljenje je bolje sprijeciti nego lijeciti. Ili u ovom slucaju lijeciti pa fino naplatiti kad se vratis.

Ne daj Boze nekih problema i mozes racune pravdati a ovako sve bi morao kesirati i sl. Ne znam ja uvijek uplacujem i kada mi nije ukljuceno osiguranje. Cisto da se nadje, nikad se ne zna...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako mene pitas ne zali tih 37 eura,nikad se ne zna....nema sanse da idem bez osiguranja.

Po meni je ok osigurati i prtljag ako ti finansije dozvoljavaju .Ja vec dobijem dijareju kada se prtljag vrti na traci,minute prolaze a ne vidim svoj crveni kofer ...pomislim...jaoooo sto nisam bar kupaci stavila u rucni prtljag :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

EGIPAT BEZ OSIGURANJA... MOJE MISLJENJE.... NI SLUCAJNO !!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako mene pitas ne zali tih 37 eura,nikad se ne zna....nema sanse da idem bez osiguranja.

Po meni je ok osigurati i prtljag ako ti finansije dozvoljavaju ...

Slazem se ovo takodjer ukljucim uvijek...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo pili Antinal preventivno po jednu posle vecere i super smo prosli. Pre toga sam pitala svoju dr u Beogradu i rekla mi je da moze da se uzima zato sto je to lokalni antibiotik, tj. lokalno se resorbuje, tako nesto, nismo imali nikakvih zdravstvenih problema. Vecina ljudi iz grupe je imala ozbiljne stomacne tegobe. Da opet idem - opet bih ga pila.

Izmenjeno (Estella)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tablete protiv stomacnih tegoba, koliko su one potrebne i koje su najefikasnije.

gdje bi ih trebalo kupovati, kod kuce ili u Egiptu i koja im je cijena. Hvala unaprijed.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Budi optimista i nemoj da očekuješ s... jer to nije pod obavezno. Ja sam ipak zaglavio iako sam pio probiotik ali desilo se.... Posle sam kupio njihov antinal ( 20 EGP ) i nije mi nešto pomogao.

Moram da napomenem da nisam imao ozbiljnijih problema ali sam ipak otišao do lekara i on mi je prepisao Streptoquin (egipatske proizvodnje) i rekao mi je da je Antinal slab za nas. Inače Antinal je po sastavu isti kao i Enterofuryl koji proizvodi bosnalijek.U svakom slučaju uplati osiguranje jer su meni posle nadoknadili pare koje sam potrošio na lekara.Obavezno uzeti račun od dotičnog

jer bez njega nema vraćanja para.Nadam se da ti nisam pokrenuo crne misli,meni je Egypt ipak ostao u lepom sećanju tako da i ove godine opet idem na isto mesto.

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

.... Posle sam kupio njihov antinal ( 20 EGP )

Mi ga platili 5 EGP!

Probiotik regulise poremecenu crevnu floru, pa ga nema smisla piti preventivno kad je sve normalno tj. nicemu ne sluzi.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nemojte da kupujete lekove u apoteci pored Havana club-a . preko od hotela Dana beach , tu sam platio 20 EGP

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa ima li jos koja apoteka u blizini sa malo normalnijim cenama ili je to jedina u toj zoni.?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

To je bila prva na koju sam naleteo. Nisam siguran da ima drugih u blizini. U tom delu ima puno

radnjica tako da je vrlo verovatno da ima još neka apoteka.

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa ima li jos koja apoteka u blizini sa malo normalnijim cenama ili je to jedina u toj zoni.?

U apotekama se obavezno cenkajte jeste malo cudno ali tako je. Nemojte da pitate posto je nego jednostavno izvadite novcanicu od 5 EGP funti i trazite antinal.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

cenkanje ljudi cenkanje...sve su nas izradili, treba da se stidimo :)

mi smo proslog leta antinal platili 5 funti. Moja drugarica pola sata posle mene udje u istu apoteku i plati ga 15 funti, hahahah. Ok mene su zeznuli prvi put pa nisu mogli i drugi a ja ne stigoh i njoj da kazem koja je cena.

ja to cudo nisam pila preventivno, nego tek kada mi je stvarno zatrebao..svi smo imali probleme, ali na srecu to je trajalo svega jedan dan tako da nam nije propao odmor.

ne znam da li ste probali ili da li znate...nama su za antinal rekli: da kada se pojavi problem, da uzmemo jednu ili jos bolje DVE tablete i da ih sazvacemo...(da ih ne gutamo cele)....tako ima jace i brze dejstvo...NISAM lekar zaista ne znam da li je to ispravno, ali meni je pomoglo...i dosta je brzo delovalo. Posle toga sam jos par dana uzimala po jednu tabletu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka