milena80

Prevoz do Pariza iz Srbije

74 poruke u ovoj temi

Andrej, i koliko te je na kraju kostala povratna karta?

Ne znam da li su za sada jos po promotivnim cenama, verujem da ce uskoro i da poskupe malo. Negde na netu sam video da Air France ima povratne karte sa svim taksama 169eur. A u julu kada sam gledao bile su oko 360eur, dok je presedanje sa Lufthanzom bilo 210eur. Jat je imao maltene istu cenu kao i Air France. Jeste da oni lete na Sarl De Gol, ali isti djavo kada i odatle moras da platis RER voz pa verovatno i metro.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma sigurno su cene iste kao i jutros, ali im je bio problem sa sajtom oko rezervacija.

Pa tri povratne total 10980rsd povratak je za 4 dana 04-08.06.2013., a opcija povratne za 3 dana je bila jutros 9180rsd za nas troje, ali ja imam plaćenu članarinu pa imam popust, a kolegu za njega i devojku bez popusta je izašlo 9200rsd, naravno povratna

Evo informacije o prevozu od/do aerodroma Beauvais - 1h15min vožnje busom, 15€, deca ispod 3god ne plaćaju.

Kad bi bila ovako neka lepa vest i za Španiju... :zvizduk:

Hvala, da li ima i neka druga opcija, sem busa.

Izmenjeno (andrej26)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam ziveo blizu Beauvais-a

:)

prvo,grad je prelep.Ima prelepu katedralu u kojoj je astroloski sat

:)

Najjeftinije je ici vozom koji ide Beauvais - Gare du Nord Paris

ne znam cenu jer sam tamo ziveo pre 10ak godina

ali put traje sat i po otprilike

ako ste mladji od 26 godina mozete izvaditi Carte Orange

i imate uvek popust 50 posto

a sad cu i ja videti te promo,pa daj da idem za Pariz/Francusku

planirao kao za NGodinu

ali cini mi se da cu ipak u Maroko/Egipat ili slicno

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Avionom obavezno,busom nema sta da se vidi,a i gubi se vreme

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zanima me da li je neko putovao iz Nisa ili nekog drugog grada u Srbiji do Pariza autobusom, koje su cene, iskustva (pozitivna i negativna), kojim prevoznikom ici, kolko se putuje i preko kojih zemalja?

Hvala.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel ti nije bilo lakse da ovo otkucas na Googlu....

Lasta vozi iz Beograda za 14000 dinara povratna a iz Nisa nema diorektne linije.

Izmenjeno (sas)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 

U 25.1.2013. at 13:42, John66 je rekao/la:

Zanima me da li je neko putovao iz Nisa ili nekog drugog grada u Srbiji do Pariza autobusom, koje su cene, iskustva (pozitivna i negativna), kojim prevoznikom ici, kolko se putuje i preko kojih zemalja?

 

Hvala.

 

 

 

Pogledaj ovde:

 

http://www.autobuskiprevoz.com

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koliko sam ja obavestena cena povratne karte je 185 eura, putuje se prosecno 25 sati (ali to zavisi od situacaije na granicama) a ide se preko Madjarske, Austrije i Nemacke. Polasci su, cini mi se tri puta nedeljno, a prevoznik... trenutno ne mogu da se setim, cini mi se da je iz Svilaajnca ili tako nesto, ali salje minibus ili kombi po drugim mestima, koliko sam cula i na kucnu adresu...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Planiram da Septembra idem u Pariz na svadbu jel znate sa kojim prevoznikom je najjeftinije i najjudobnije, kao i gde ja moguce prespavati za male pare? Hvala.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

s obzirom da vec sad znas datum boravka...najbolji ti je ,tj.najjeftiniji ti je wizzair ,koji krece od juna za pariz,samo bi bilo lepo kad vi te neko sacekao na aerodromu jer je taj malo dalje od pariza..mislim da je prevoz do grada oko 20eu .. a jat ima cini mi se i sad neku promociju za 190eu do sarl de gola..odsakle mozes sam :) s tim sto wizz air mozda mozes da uzmes i za 50--60eu ..busevi sa racunaj oko 25-30sati voznje su ti oko 150eu,ima nekih prevoznika i od 130,al racunaj u oba pravca jos da ti uzmu za torbe po 5evrica ,pa za carinu,tako da mislim da je mala razlika u ceni i da ti je bolje da ides avionom...ja licno planiram wizz airom da idem:))a isla sam i busom i jatom i air francom:)

pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ok hvala na svemu. A tih 5 evra za torbe mogu da sanjaju jer nemaju pravo to da naplate.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

sanjali ili ne..uzeci ti tih 5e po torbi...:) ako ne gresim fudeks ti je jeftiniji od laste ,mislim 145e,ima i neki prevoznik sto ide iz novog pazara za 125e ne mogu se setiti imena,ali ako se resis s njima mogu da vidim..mene je fudeks izasao pre par godina 145+2*15( 3torbe u oba smera) +2*3=181e ,da ne spominjem sto na jos svakoj pumpi kupis nesto ,kafu,wc i ostale gluposti...tako da se tu namnozi..2010 sam na jatovoj akciji kupila karte za 15000 ,ni 150evra..i to mi je bilo sve ukupno...2,5sata puta..sad su malo digli cene i na akciji ali se ,veruj mi ,isplati..a naravno mozes i wizzairom ;) i da,ja sam avio karte uzela preko jumba po toj ceni,i to na 3rate,,.sad sam pogledala i videla sl. http://www.jumbo-travel.rs/index.php.. imas i od 135e,avion ,1presedanje,sarl de gol...mislim da od toga nemas jefiniji autobus;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

.......ima i neki prevoznik sto ide iz novog pazara za 125e ne mogu se setiti imena,.........

"Sportturist" - Novi Pazar

http://www.sportturist.co.rs/

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Malopre sam razgovarao sa "fudeksom". Povratna karta jeste 145e. Odobravaju 5% popusta za on-line rezervaciju. Torbe naplaćuju 100 din po komadu (u jednom pravcu).

Izmenjeno (koldar)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A ako torbu drzis pored sebe, posto ja idem samo na par dana zbog svadbe jel ti onda naplacuju to? Hvala na info.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka