cujelena

Septembar u Olimpskoj regiji

29 poruka u ovoj temi

cudno je da se od 15og zatvaraju radnje i oseca kraj sezone obzirom da neke agencije imaju ponude tokom celog septembra, neke cak imaju zadnje poslaske i posle 20og u svakom slucaju po meni je sredina septembra bas kasno za odlazak na odmor

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Slazem se za termin, odmor bi trebalo zavrsiti negde oko 20tog septembra. :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

А је л' био ко у Олимпијској регији од 19. до 29. септембра? Или да је чуо од некога какво је време.

Није проблем ако буде 2-3 дана кише, само не буде нон-стоп.

Хвала!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

А је л' био ко у Олимпијској регији од 19. до 29. септембра? Или да је чуо од некога какво је време.

Није проблем ако буде 2-3 дана кише, само не буде нон-стоп.

Хвала!

To apsolutno ne moze niko znati, i sad da otvorite prognoza za prosle dve nedelje primeticete da su razlike u prognoza i vistinska temperatura po nekad i 5-6-7 stepena tako da vreme jednostavno niko ne moze da skroz tacno predvidi.

Septembar je rizican, ja sam jedno bila pocetkom septembra u Olimpik Bic i vreme je bilo ok, kisa nije bila, samo su dani bili kraci i bile su ogromne meduze sto je karakteristicno za Olimpijska regija narocito u septembar.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ovo vreme je nepredvidivo. Pre nekoliko godina ja se vratila 4 septembra a koleginica stigla 4 septembra. Dok smo mi bili pržilo a kad je koleginica došla svih 10 dana bili su obučeni. Nisu mogli ni da se kupaju koliko je bilo hladno. Tako da nema pravila.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Za sve one koji zele da izbegnu nerviranje i svakodnevno gledanje u nebo, neka zaobidju sever Grcke u ovo doba godine, jer nama pada kisa vec cetiri dana bez tendencije da ce ogrejati. U celoj Grckoj je bilo lose vreme ali je ogrejalo svuda, osim ovde. Ovo narocito vazi za vas koji putujete sa malom decom i ne mozete sebi priustiti igrarije na kisi. Moj "odmor" je zavrsen tri dana ranije pokidanih zivaca. A i ovih sedam dana sto smo bili samo su dva bila suncana.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

To sa vremenom se nikada ne zna i to ne može biti sigurno 100% za svaku godinu.Od nedelje će biti i tu kod vas sunčano i toplo do 30 stepeni-a to je moraćete priznati za septembar izuzetna temperatura.

Poslednja dekada septembra je već lutrija velika.

Izmenjeno (Boba i Sloba)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Od nedelje ja cu vec uveliko biti kuci.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ove godine je vreme suvda lose u prvoj polovini septembra jbg tako se namestilo, nije svake godine tako ali definitivno je lutrija ici u septembru u olimpsku regiju tj severnu grcku posebno ko planira drugu i trecu dekadu ali opet nema pravila. Sad koliko vidim u Solunu šareno vreme, na halkidikiju pici sunce, u Larisi isto suncano a ona je relativno blizu leptokarije i nei poria

Izmenjeno (markoni155)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

mi smo pre par godina bili zadnju turu, od 25. septembra i vreme je bilo nikad bolje, voda topla i bez vrucine preko dana. ali je to sve rizik u to doba godine.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi idemo krajem avgusta, kacimo pet dana septembra u Leptokariji, nikad nisam bila u septembru u Grckoj, pre dve godine sam letovala u Nei Poriju od 12-22 avgusta, tacno su noci poslednja dva dana bile znacajno svezije, a temperatura preko dana ista, sto je prilicno okrepljujuce. Sad, brine me kakvo ce vreme biti pocetkom septembra, mada mi u agencijama kazu da nema potrebe da se sekiram, ali sam za svaki slucaj odabrala malo komotniji smestaj, za slucaj da moramo da ostanemo u sobama :D Da li treba da me pase i meduze? 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo bili prosle godine prvu dekadu septembra i bilo je 4 dana kise...pre dve godine bili u zadnjoj dekadi septembra i vreme nikad bolje:D:D...

Stvarno je lutrija to sa vremenom...ali sam ubedjena da ce ove godine biti lepo:D..

Ako i bude padala kisa otidjite do Katerinija...prosetajte se Platamonom...ili do Larise...Mi smo uzivali u mini ekskurzijama tih kisnih dana:smajl:

Meduze smo videli prosle godine 2...i to obe izvucene na obali..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kakvo je stanje sa pijacom u Nei Pori u Drugoj polovini Septembra?

Prodavnice me nebrinu, radice makar jedna.

Na vreme nemam uticaj, a zelim da se stvarno odmorim.

Restorani i giros, pa bice valjda neki da radi!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kakvo je stanje sa pijacom u Nei Pori u Drugoj polovini Septembra?

Prodavnice me nebrinu, radice makar jedna.

Na vreme nemam uticaj, a zelim da se stvarno odmorim.

Restorani i giros, pa bice valjda neki da radi!

Pijaca radi četvrtkom i u septembru i inače. Odlično je snabdevena i cene su niže nego u bilo kom marketu.

Naroda ima normalno i u septembru, a ono što možete da očekujete u tom periodu , su prilično jaki talasi. Plaža je divna , čist pesak. Mesto i jeste za odmor, ako je to ono što vam treba. Platamon jeblizu, a u njemu su svi sadrzaji, pa je najbolje kombinovati pogodnosti oba mesta.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26174
    Ukupno tema
    872768
    Ukupno poruka