salvador8201

Gde otici na skijanje?

10 poruka u ovoj temi

Molim Vas neka mi neko preporuci neku agenciju i eventualno destinaciju za zimovanje. Kad uopste izlaze programi za zimu?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

kopaonik

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

preporuka destinacije zavisi od tvojih zelja i mogucnosti

1. kakav smestaj volis, kakav si skijas, da li ides svojim automobilom, da li vise volis hotel ili apartmane i naravno do koje cene mozes da ides.

Mi smo vec tri godine bili u Bugarskoj i mogu ti reci da je ok. Razmisljamo o Austriji ali videcemo... Pitaj sta te interesuje

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

na Kopaoniku zimujem već 23 godine, od svoje treće godine i toplo ti ga preporučujem. Osim na Kopaoniku zimovala sam i u Banskom i u Borovecu. Bansko mi se više dopalo a i staze su mi bolje. Ski pas u Bugarskoj je skuplji nego na Kopu. Kop je izbacio cene ski pasa za narednu godinu i cene zimovanja za Konake i Grand, a za Bugarsku očekuj da izbace ponudu u oktobru.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Molim Vas neka mi neko preporuci neku agenciju i eventualno destinaciju za zimovanje. Kad uopste izlaze programi za zimu?

Mi smo u martu mesecu isli na skijanje u Francusku-2 ski centra Isola&Auron, preko Ski bus-a (www.skibus.rs) i bilo nam je super. Odlicne staze, blizina Nice, Monte Karla i Kana (bus karta od ski centra do navedenih gradova je 1EUR).

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Programi za zimu su koliko ja vidim vec poceli :))) jupiiiiiiiii!

Nasla sam par destinacija koje mi se dopadaju ali ne verujem da ce biti para i odmora dovoljno za sve :D

Zadnje 2 godine putujem sa istom ekipom ljudi i naostrili smo se za Val Gardenu ove zime tj u decembru pa da uhvatimo i 2 dana svetskog kupa :)

Jedva cekam,sanjam o skijanju zadnjih 7 meseci! :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li neko zna agenciju koja dobro radi organizaciju zimovanja u Banskom?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

vec godinama sa drustvom idem na Kop. Vidim da su pripremili dve nove staze i zicaru tako da ce biti ludoooo :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Čujemda se postavljaju nove žičare na Kopu, na Karamanu čak i neke sa šest mesta… Auvodi se i novi sistem za osnežavanje, tako da ni sa snegom neće biti problema.Kada se na to doda da je cena ski pasa 9400 din, i da nema smaranja saputarinama i dugim putovanjem, ja znam gde ću ići ove zime :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li neko zna agenciju koja dobro radi organizaciju zimovanja u Banskom?

Mozes pretraziti na nasem sajtu sta nude agencije, ako si jos uvek na forumu. :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26906
    Ukupno tema
    902585
    Ukupno poruka