igor.jankovic

KARPATOS

502 poruke u ovoj temi

isčitao sam sve objave iz ove teme, planiram ove godine (jun) da obiđem ovo predivno ostrvo.

Naravno treba uzeti rent a car, e sad da li rezervisati unapred ili na licu mesta?

trenutno se cene kreću oko 30 evra dnevno, što je ok za visoku sezonu, da li neko ima iskustva sa junom tj da li se može dobiti jeftinije na licu mesta?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Писали људи да су изнајмљивали за 25 евра дан на теми. То је и моје искуство. Писао и ја. Истина, можда не делује реално, али  је тако било. У сваком случају требало би да се проба, а успех није загарантован. У питању је била пуна сезона. Значи из моје перспективе 25 евра у јуну није недостижно.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li neko ima iskustva sa apartman hotelom Dolphin? Vidim da su ljudi pitali ali niko ne odgovara. Zanima me prvenstveno zbog blizine luke i trajekta tj. buke. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li neko ima iskustva sa apartman hotelom Dolphin? Vidim da su ljudi pitali ali niko ne odgovara. Zanima me prvenstveno zbog blizine luke i trajekta tj. buke. 

I mene zanimaju iskustva sa Dolphin apartmanima. Iščitala sam ceo forum, ali nisam naišla na komentare nekoga ko je bio u njima. Mi smo vec i uplatili, ali eto, volela bih da znam neko iskustvo iz prve ruke, da znamo sta da ocekujemo.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I mene zanimaju iskustva sa Dolphin apartmanima. Iščitala sam ceo forum, ali nisam naišla na komentare nekoga ko je bio u njima. Mi smo vec i uplatili, ali eto, volela bih da znam neko iskustvo iz prve ruke, da znamo sta da ocekujemo.

Mi smo na kraju rezervisali Dolphin od 05. do 15. avgusta. :) Dobili smo komentar od poznanika da je sasvim korektno i procitali komentare na Trip Advisoru pa je to otprilike bilo dovoljno posto nije bilo mnogo slobodnih opcija za taj termin. 

Vidim da se pisalo o iznajmljivanju auta i znam da je avgust uvek skuplji ali dobijamo po 230e ponudu za 4 dana, sto je zaista previse. Mislite da postoji sansa da je jeftinije na licu mesta? I da uopste ima slobodnih automobila tada? 

Inace ako neko ide u tom terminu mozemo deliti auto. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo na kraju rezervisali Dolphin od 05. do 15. avgusta. :) Dobili smo komentar od poznanika da je sasvim korektno i procitali komentare na Trip Advisoru pa je to otprilike bilo dovoljno posto nije bilo mnogo slobodnih opcija za taj termin. 

Vidim da se pisalo o iznajmljivanju auta i znam da je avgust uvek skuplji ali dobijamo po 230e ponudu za 4 dana, sto je zaista previse. Mislite da postoji sansa da je jeftinije na licu mesta? I da uopste ima slobodnih automobila tada? 

Mi smo uplatili isto Dolphin, ali samo do 15 avgusta. Sto se tice rentiranja auta, ne znamo koliko mailova nisam poslala I za 6 dana nista jeftinije od 290 eura sa punim osiguranjem nisam nasala …:angry:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi idemo 14.septembra, tako da ocekujemo vase utiske kad se vratite :)

Sto se tice rent a car-a, mi to uvek na licu mesta i do sad smo uvek imali srece da nadjemo za 30ak e po danu. Doduse, u septembru.. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25551
    Ukupno tema
    849460
    Ukupno poruka