turizamcg

Privatni smještaj u Crnoj Gori

167 poruka u ovoj temi

Mene zanima cena kreveta + kuhinja + kupatilo bez ( klime, tv-a, interneta...). Ako bi neko mogao to da mi javi bio bih mu veoma zahvalan

Izmenjeno (DraganV)
Nema potrebe citirati ako se poruka odnosi na prethodni post
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo se juce vratili iz Petrovca. Bili smo smesteni u pansionu Big Enex, ima ga i na ovom sajtu u ponudi. Sladak pansion, odmah iznad hotela Palas koji je na samoj plazi. Vlasnici su Valjevci, i cena je bila 18 eura za polupansion. Sobe su klasicne, mi smo bili u cetvorokrevetnoj sobi (bracni+trosed na razvlacenje) sakupatilom, TV-om (doduse sa samo dva CG kanala), klimom i malom zasebnom terasom. Pansion ima i divnu bastu sa stolovima gde moze da se popije kafa i da se uziva u hladovini. Cene u kaficima su domaca kafa 0.8 eura, espreso 1e, kisela u flasici 1e, u casi 0.3e, pivo 1.4e za veliku kriglu. Sladoledi 0.2-1e, cene u prodavnicama nisam bas ni zapazila jer smo imali uplacenu klopu.

Izmenjeno (DraganV)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam 2005. bila u Petrovcu kod gospodje Nade, sa muzem i sinom (tada je imao 2. godine). To je kuca koja se nalazi na samom setalistu i bukvalno je tri koraka do plaze. Mi smo bili u trokrevetnom apartmanu, naravno sa kuhinjom, kupatilom i klimom. Namestaj jeste malo stariji, ali to je nebitno u poredjenju s tim da kroz prozor (balkon) mozete da vidite da li vam je neko zauzeo mesto na plazi. Kuca nema dvoriste. Bili smo u terminu od 01.09. i kostalo nas je 300 evra (10 nocenja).

Doda,

da li jos uvek imas kontakt od tih ljudi? Molim te, podeli ga sa nama! Ja bih sa muzem i bebom u Petrovac. Hvala

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo se juce vratili iz Petrovca. Bili smo smesteni u pansionu Big Enex, ima ga i na ovom sajtu u ponudi. Sladak pansion, odmah iznad hotela Palas koji je na samoj plazi.

Nas sin ima godinu i po. Mislis li da ce mu se hrana dopasti? Kakava je, dakle, klopa bila?

Hvala

Izmenjeno (DraganV)
skracen citat
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nama je klopa bila super. Moji imaju 9 i 5 godina i sve su jeli. Za dorucak je bilo da biras pasteta, jaje na oko, kajgana, omlet, virsle, przenice, caj, bela kafa, puter i dzem, a za veceru spagete, pire i pljeska, grasak i piletina, gibanica i jogurt, riba i krompir, i obavezna supa/corba. Svako vece ti ponude dva jela, pa biras. Bilo je jos dosta dece i uglavnom su svi koliko-toliko jeli.

Izmenjeno (DraganV)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima :)

Drugarice i ja bismo do Crne Gore ali ne znamo gde da idemo.

u Herceg Novom i Kotoru smo bile pa bismo malo istocnije.Budva nam je preskupa a i velika je guzva u ovo doba.

Mi smo mislile da idemo u Petrovac ali ne znam koliko je tamo dobro za provod????

Ako neko ima predlog u koje mesto bismo mogle da idemo i jos bolje smestaj neki tupa trokrevetna soba sa koriscenjem kuhinje i kupitilo :)

Hvala

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pa sta da ti kazem, moj glavni utisak za Petrovac je gomila decice svih uzrasta i njihovih roditelja. Meni je to ok, jer smo i mi u toj kategoriji smajl.jpg , ali ne znam koliko ima mesta za neki provod.

Izmenjeno (DraganV)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala Alex na infomarciji :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja takodje trazim privatni smestaj, po mogucstvu u Petrovcu. Na letovanje idem sa muzem i sinom. Bila bih vrlo zahvalna ako bi mi neko preporucio neki smestaj. Meni bi odgovarala dvokrevetna soba sa kupatilom. Nista vise. Planiramo na more da idemo kolima i da u toku dana obidjemo i neka druga mesta, tako da mi apartmani ne odgovaraju. :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napisite malo konkretnije sta trazite .

Interesuje me ima li neki pristojan smjestaj u Budvi, nije potrebna klima.Idem sa djevojkom 1.avgusta i bicu do 10.avgusta. Znaci deset dana, fina sobica do nekih 20tak evra dnevno za dvoje. Valjda ne trazim nemoguce, unaprijed hvala!

Izmenjeno (DraganV)
skracen citat
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Planiram da idem na odmor u CG od 05. avgusta. Nisam ništa rezervisao, planiram da banem tamo i da nađem neki smeštaj. E sad, plaši me to što je sezona i dal ću moći da nađem nešto pristojno na ovaj način. Dal neko ima neke kontakte s nekim ljudima koji izdaju sobe, ili ako je neko već bio tamo, pa može da me poveže sa gazdama da rezervišem. Ako ima takvih bio bi veoma zahvalan na pomoći.

Još nešto: za koliko para može da se nađe ležaj. Ne treba mi ništa lux, samo ležaj u pristojnoj sobi, ni mesto nije tako bitno.

Hvala puno

Izmenjeno (colke)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Od 5 eura na dalje

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pre dva dana sam se vratila iz Budve...U CG ti je haos sto se potraznje smestaja tice...nikako ti ne bi preporucivala varijantu tamo da banes pa da trazis...

Poslacu ti br. devojke preko koje sam ja dole bila,pa pokusaj da nedjes nesto ako ima..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pre neki dan smo se vratili iz Petrovca. Moj savet je da nikako ne krecete na put ukoliko nemate nesto rezervisano, a zelite da nadjete smestaj upravo u Petrovcu. Za 10eur po osobi moze se naci samo los smestaj, dok za one malo pristojnije sobe traze 15eur i vise. Nikako nemojte pokazati da vam je "frka" oko nalazenja smestaja, jer tada ispod 15eur nema sanse da vam iko ponudi ista. Znaci, rezervacija i tek onda na put.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Imajte na umu da ponekad ni prethodna rezervacija nije garancija da ce vam smestaj zaista biti sacuvan. Mi smo prosle nedelje rezervisali smestaj od 04.07, pre par dana se culi sa gazdaricom, na njen zahtev, da potvrdimo da zaista dolazimo, u medjuvremenu kupili karte za bus, kad ona danas zove da nam otkaze smestaj. Bez pardona i objasnjenja! Kao iskrsao joj neki problem, a za nju su svi gosti isti?!!! Kontamo da je u medjuvremenu neko naisao ili ranije izasao i ona veli sto ja njih da cekam dva dana, daj da uzmem pare i za ta dva dana. Sramota!

Izmenjeno (DraganV)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26851
    Ukupno tema
    901712
    Ukupno poruka