Raymond

Tolo

257 poruka u ovoj temi

@stevanča

pa gde je bar neka slika, te predivne plaze? :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Iskreno nešto mi ne ide od ruke postavljanje fotografija, ne snalazim se najbolje sa informatičkim tehnologijama, pa zato ne postavljam fotografije, kojih inače imam veliki broj. Verujte na reč da je more zaista čisto i neverovatno toplo.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Peloponez je predivan, sve mi se mnogo svidelo. Pejzazi, autenticnost Grcke, a tek masline, maslinov ulje i jagnjetina... mmmmm

Gde blizu Toloa ima da se klopa jegnjetina? 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Imate u restoranu u sklopu kampa Triton u Drepanu, tamo je hrana bila fenomenalna. I naravno u Nafpliju. Ni to nije daleko od Toloa. 

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala! A konkretno jagnjetina sa ražnja? Ne šalim se, tako smo mi našli jagnjetinu na Zakintosu! Videli smo da se vrti prase i jaga na ražnju i tu smo i jeli! Takav prizor na Zakintosu nigde drugde nismo videli! Samo na Tasosu imate na 100 mesta pečenu jagnjetinu. Zato pitam, kakva je situacija na Argolidi po tom pitanju?

Izmenjeno (milenaidaki)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@stevanča Hvala na korisnim informacijama o Tolu. U ovom delu Grčke sam bila  kao školarac, davne 1994. godine.

Razmatram ga kao potencijalnu destinaciju za kraj avgusta/početak septembra.

Interesuje me da li ima organizovano krstarenje do Monemvasije, iz Tola ili Nafliona, i koja je cena? Hvala.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Eh, bas bih rado cula izvestaj iz Monemvasije! :cvetak:

U Nafpliu sma bila u studentskim danima, rado bih otisla opet, divan grad, ne znas gde ces pre! Da sam tada imala digitalni aparat, verovatno bih morala da ostanem duplo duze, da se ne bi ceo put sveo samo na fotografisanje :D!

Izmenjeno (Tirkizna)
3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Izlet iz Tola za Monemvasiju ne postoji, iz Nafplia ne znam, ne verujem.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@stevanča Hvala. Gledah na grčkim sajtovima, ali ne pronađoh. Postoji nešto kao opcija, pominje se, ali bez reda vožnje i informacije nisu ažurirane par godina.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26316
    Ukupno tema
    877730
    Ukupno poruka