Raymond

Tolo

257 poruka u ovoj temi

Ljudi pozdrav, ima li neko (na osnovu iskustva) dobru preporuku, nas dvoje bi put Peloponeza i to za koji dan,,, Na boom, na booking ili direktno nije toliko bitno.... Logistika za obilaske plaza me zanima. Peloponez je ogroman, izbegao bi 1000 km predjenih na odmoru....

u kom mestu/gradu/selu da trazim smestaj? hvala puno unapred

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Preporuka za smeštaj - Nelly's hotel apartments Tolo (www.nellys.gr). Ima i na booking.com. Studiji su mali, ali su terase prostrane, sa tendom, sve nedavno renovirano (na žalost zato i poskupelo), odlična pozicija na samoj plaži, nezaboravan pogled, uspavljivanje uz talase. Fine gazde.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sad sam proveravao Nelly's hotel apartments i sve je puno za apartmane za cetvoro :krsti: . Jel ima neko jos neku preporuku sem Manolisa i Angelosa...?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Heliotopos apartments. Bio prosle godine. Malo je dalje od plaze, ali nista strasno. Tolo nije veliki. S druge strane dovoljno mesta za parking i lako i brzo dostupan glavni put. Inace, apartmani su veoma lepi, domacini ljubazni.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pogledaj www.mari-tolo.gr

Nalaze se u blizini Nelly. Nismo tamo odsedali pa ne znam detalje, preporučujem zbog lokacije uz plažu., a vidim na sajtu da imaju apartmane I mezonete.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mari je u glavnoj ulici. Cesto sam prolazio pored i shvatio da postoji mali problem oko parkinga jer celo mesto cirkulise tom ulicom. Cisto kao informacija....

Inace, dok sam trazio smestaj, nekoliko puta sam im slao mailove ali se nisu udostojili da odgovore. Meni su se takodje svideli kako zbog lokacije tako i zbog lepog smestaja. U tom smislu nema brige, ali nakon uvida u realnost lokacije, iz ove pozicije ne bih tamo ponovo trazio smestaj.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I mi smo bili u hotelu Katerina. Vodio nas je u dve sobe pa da biramo. Onda nam je rekao ako ostajemo jos koji dan da ce sutradan da mu se oslobodi jos jedna soba pa ako nam se vise dopadne mozemo da se premestimo. :) Rekao nam je da mozemo da skuvamo kafu, caj ili vodu da uzmemo. Mnogo je ljubazan. Vrlo bitna stvar, hotel ima svoj parking i deo je pod drvecem. 

Za dorucak nas je isto pitao da kazemo sta hocemo da jedemo. 

Jesmo bili samo jednu noc ali smo bili bas zadovoljni, tako da i mi preporucujemo ovaj hotel. 

Izmenjeno (Sladja)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

02.08.2015.

Pozdrav svima iz Toloa.

Moji utisci su da je ovo jedno malo simpatično mesto ali prepuno grčkih penzionera i porodica sa malom decom.

U prvih par dana smo obišli Nafplio, Epidaurus, Mikenu i Olimpiju tako da nam je sad ostalo samo plaža-soba-restoran i sve u svemu poprilično je dosadno za 10-odnevni boravak. 

06.08. idemo na Elafonisos :D

Izmenjeno (Rasha1202)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav koleginicama i kolegama sa foruma.                                                          Veliki Tata,hvala na lepom i korisnom izvestaju.

Elem,ja malo chachkam gde bi i sta bi za more sledece godine(2016)pa malo gledam i ovaj deo Grcke.I nama je ovaj Tolo zanimljiv kao neka baza za obilaske i cene smestaja na Bookingu nam nisu nedostizne.Imam par pitanja pa molim za pomoc.

Da li je u Tolo bolje ici u julu ili krajem avgusta?

Da li mozete da preporucite neke plaze koje su peskovite(ako ne onda sljunkovite) i gde se dno postepeno spusta?

Kakva je situacija sa talasima,ima li ih i da li pre ili popodne ili nema pravila?

Gde je prakticnije biti smesten(koji deoTola,levo,desno)gledano sa mora?

Supruga i ja bi malo skitali i obilazili lokalitete i mesta,malo se kupali i odmarali na plazi.

Ako mozete dajte neke informacije i predloge.Poneka fotografija je takodje dobrodosla.Hvala unapred,                                                                                      pozdrav svima.

Izmenjeno (beogradjanin)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li mozete da preporucite neke plaze koje su peskovite(ako ne onda sljunkovite) i gde se dno postepeno spusta?

Karatona. Između Nafpliona i Toloa. Inače nije baš neki izbor plaža...

Kakva je situacija sa talasima,ima li ih i da li pre ili popodne ili nema pravila?

Svako popodne je bilo talasa. Nisu bili veliki ali su donosili neku prljavštinu, najveći minus letovanju u Tolou.

Gde je prakticnije biti smesten(koji deoTola,levo,desno)gledano sa mora?

Desno. Tu gde put stiže iz Nafpliona. Zbog plaže, tu je prilaz normalan i plaža je šira. Tamo dalje, zapadnije, do plaže se stiže uskim prolazima između hotela i restorana. Naravno, sto ljudi, sto ćudi...

photos: 

https://picasaweb.google.com/115498427451093821515/Tolo2013?noredirect=1

Supruga i ja bi malo skitali i obilazili lokalitete i mesta,malo se kupali i odmarali na plazi.

Preporuka: Epidaurus rano pre podne, onda kupanje na istočnoj obali i popodne Poros. Mi isprobali tu kombinaciju, radi!

Epidaurus: https://picasaweb.google.com/115498427451093821515/EpidaurusJul13?noredirect=1

Poros: https://picasaweb.google.com/115498427451093821515/Poros?noredirect=1

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala na brzom i sadrzajnom odgovoru.

Znači sto se tice plaza ne bi se bas usrecili.Da li ima neka plaza kada se izadje iz Tolo-a i krene na suprotnu stranu od Nafilija?Razmazili nas Halkidiki,Lefkada,Kefalonija....

Predlog za Epidaurus i Poros mi se dopada.I odlazak na Elafonisos mi je zanimljiv,video sam fotografiju dobre plaze koju je neko postavio.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Elafonisos je predaleko za izlet iz Toloa, a ako ste baš zainteresovani, onda bolje kombinacija nekoliko dana Tolo pa  nekoliko  dana dalje na jug, i pri povratku kući još negde svratiti...dug je  put, treba ga rascepkati da bi se uživalo.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da,moglo bi i tako.Jos je faza razmatranja gde,sta i kako pa cemo videti.Da se vidi i obidje ima sta jos da bude par lepih plaza relativno blizu i to bi zadovoljilo nase zelje.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala na brzom i sadrzajnom odgovoru.

Znači sto se tice plaza ne bi se bas usrecili.Da li ima neka plaza kada se izadje iz Tolo-a i krene na suprotnu stranu od Nafilija?Razmazili nas Halkidiki,Lefkada,Kefalonija....

Predlog za Epidaurus i Poros mi se dopada.I odlazak na Elafonisos mi je zanimljiv,video sam fotografiju dobre plaze koju je neko postavio.

Koliko se sećam ništa zanimljivo nisam video što bi nas odvelo na tu stranu. Voleo bih da me neko demantuje. Definitivno plaže nisu razlog da se ide na Peloponez, bar na Argolidu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26507
    Ukupno tema
    887844
    Ukupno poruka