kaya11

Hotel Festa Brava 3*, Ljoret de Mar

6 poruka u ovoj temi

sve informacije su dobro dosle...cistoca,hrana,miran ili bucan,sigurnost( svi pominju kradje)......

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Festa Brava ti je hotel srednje kateegorije, cist je, hrana je ok (bila na polupansionu), dorucak klasika svedski sto( jaja, virsle, kobasice, sir, dzem, suhomesnato nesto, par vrsta hleba, musli), vecera isto svedski sto( supa, kuvano i peceno meso, salate, pomfrit). Kada smo dolazili, upozorili su nas da se pljacke desavaju u svim hotelima. Najbolje je da se plati sef (uz doplatu 3,4 eur/dan), i mirna si. Malo je dalji od plaze, 500/600 m, ali je na 2 min od autobuske stanice (odakle mozes za S.Susanu, Calellu, Barselonu). I cuvena diskoteka Hollywood je 5 min pesaka. Sve u svemu, skroz ok hotel.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Vec sam malo pisala o ovom hotelu ali ajde ponovo cu. Hrana jeste bila raznovrsna ali opet nista preterano ukusno, barem meni, nije bilo. Mi smo bili u hotelu u vreme kad je i neka ekskurzija iz Makedonije dosla tako da smo za obroke morali da cekamo u redu sto me je izludjivalo. Nismo dobili ni jedan sapun ni sampon. Kradje u hotelu da naravno da su moguce. Procitaj sta je napisano na temi "kradja u sobama hotela" tako da...dobro pazi na stvari i u hotelu i na ulici.

Izmenjeno (Tasha)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

po tvom iskustvu Tasha koliko je siguran sef u sobi? Osim sto niste dobili sapun i sampon,kakva je inace higijena u sobama i u hotelu? sa kojo agencijom si isla i kako si zadovoljna? Hvala unapred!!!!!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pa evo ovako. Mi nismo isli na letovanje u Ljoret vec smo imali samo 2 nocenja u Ljoretu posle smo nastavili put ka Madridu i Lisabonu. Agencija je Rapsody travel kojom sam prezadovoljna jer je sve bilo ispostovano i odnos cena-kvalitet je bio zadovoljavajuci. Ako se razmisljas imas moje preporuke za ovu agenciju jer im je u Ljoretu i baza a na hotelima koje nudi ova agencija postavljeni su ogromni reklamni plakati sa imenom agencije. Isto tako primetices njihove reklame i na plazi, na flamenku itd.Shodno tome da smo malo dana bili u Ljoretu ne mogu ti reci nista za sef jer ni mi niti iko drugi iz nase grupe ga nisu koristili... u sobama ih nije bilo, ali ono sto mogu da ti posavetujem je da ga uzmes ma koliko da kosta jer si videla i na forumu sta su ljudi dozivljavali a i mene su pokrali negde na potezu hotel - pesacka zona. Higijena je bila ok mada mi smo bile u sobi kada je dosla sobarica i nije se bas pretrgla od neke "rabote"  :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

super je hotel i nista mu ne fali. ja sam bila u julu u njemu na letovanju. ima 3 zvezdice,sobe se ciste svaki dan, cist je i uredan,lepo uredjen. ima bazen,bilijar salu,tv salu,svaka soba ima tv,opciju internet-coska (pola sata je 1 euro),hrane ima u izobilju (ne znam kako neko moze da kaze da hrana nije neka u ovom hotelu kad pri svakom obroku imas po 10 razlicitih jela po sopstvenom izboru da jedes,plus corbe,plus pice,plus slato(sladoled,kolaci,voce)),10 minuta hoda do plaze,2 minuta hoda do najveceg hipermarketa i autobuske stanice,a i "sprski" disko je preko puta. ma super,prezadovoljni smo bili. kakvi sefovi,kakvi bakraci,nema nikakvih kradja.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26816
    Ukupno tema
    900696
    Ukupno poruka