petariva

Sokobanja

524 poruke u ovoj temi

Zna li neko za neki manji cetvorokrevetni apartman slobodan od 18. ili 19. avgusta, naravno u Sokobanji :D

Izmenjeno (nikita61)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zna li neko za neki manji cetvorokrevetni apartman slobodan od 18. ili 19. avgusta, naravno u Sokobanji :D

Ja sam krajem juna isla u Sokobanju na svadbu, pa smo preko neta muz i ja nasli smestaj i zadovoljni smo bili.

Vlasnik je Milosevic Svetlana

ul. Cair bb kod autobuske stanice

tel. 018/837-390

mob. 063/740-20-36

U pitanju je kuca na 2 sprata.. na svakom spratu imas po 4-5 soba razlicitih velicina.

Dvokrevetne, tro... mi smo uzeli trokrevetnu sa kupatilom. U hodniku ima resho, pa smo mogli da kuvamo kafu i da trazimo sta god nam je trebalo. Cisto je sve i jako prijatno :)

Nazovi pa vidi da li ti odgovara to i ima li slobodnih mesta?

Poz.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala mnogo. Ja sam mislila neki app, ali posluzice mozda i ovo. Kazi mi samo da li u sobi ima neki TV, zbog klinaca.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo bili u Zupanu,jeste da je apartman malo skuplji od ostalih,ali je stvarno odlican.Mozda moze da se nadje i nesto jeftinije za manje pare,ali za mene je ovo bilo savrseno.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Soko banja za novu godinu,da ili ne?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Iskreno mislim da su novogodisnji aranzmani u Sokobanji skupi. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hvala na odgovoru,u medjuvremenu sam pronasla dobar privatni smestaj,apartmanski,i bas sam super prosla sa cenom,cak sam planirala da odem samo 2-3 dana,a na kraju cu produziti na 4-5,nisam nikad bila tamo,pa eto nesto novo za promenu

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kako je u soko banji zimi? Planiram da odem tamo u februaru  :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

S obzirom na veliki broj izletista u okolini, od aprila do oktobra je mnogo lepse, pa ti preporucujem da ipak odlozis posetu Sokobanji za 2-3 meseca.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

zlyu reci cu ti ja kad se vratim,mada mislim da je dragadragan u pravu,verovatno je lepsa na prolece,ali eto meni zapade da sad odem,glupo mi je bilo da za novu godinu placam ulaz u neki klub,kafic,restoran... 50-60 evrica pa plus pice,za te pare sam bar otputovala negde i promenila sredinu,i eto mene u Sokobanji :bez-zuba:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Potpisujem :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sokobanja je lepa u proleće i leto...U ovo doba godine se ograničava na hotele, bazene, kafiće...prilično je mrtvo, pa...ako nekome treba baš takav odmor, može da ga nadje tamo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala svima na odgovorima :D

Izmenjeno (zlyu)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moj odgovor da ili ne Sokobanja bi bio-obavezno,provela sam tamo 7 dana,ukljucujuci novu godinu i svi utisci su mi pozitivni.Mesto mi se jako dopalo,priroda i okruzenje je fantasticno,banja je jako cista i za one koje vole setnju je odlicna,za one koji su vise za neki provod mozda i nije jer nije toliko velika,ali takodje ima dobru ponudu kafica,restorana i mnogo dobrih picerija.Cene su jako niske za razliku od Beograda,tako da za male pare mozete provesti nekoliko dana tamo,takodje imaju veliku ponudu privatnog smestaja,tako da nema potrebe za hotelima.moja preporuka bi bila da tamo mozda treba ici kolima jer u okolini stvarno imate svasta za videti,ako nadjem slobodnog vrema stavljam slicice...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

O Sokobanji sve najlepše! Dve godine za redom idem tamo (prve godine sam ostao 7, a ove 10 dana), i nemam nijednu zamerku! Obavezno preporučujem da probate roštilj kod Mede, nikad bolji roštilj nisam jeo. Od mesta za klopu još ''Sani'', i picerija ''Palazzo Bianco'. Bio sam na Ozrenu par puta, na Lepteriji, i svim tim mestima koje mnogi preporučuju... Zanima me da li je neko bio u onoj crkvici kod Ozrena ? Kada se popnete tamo kod onog kafića na Ozrenu, imate uzbrdo još nekih 5-6km, i tamo je ta crkvica. Put je loš, a na kraju morate proći kroz šumu, ali je jako lepo. Da li je neko bio tamo ? To je to ukratko, pozdrav!

Izmenjeno (Coazr)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka