petariva

Sokobanja

524 poruke u ovoj temi

@Ivanhoe, znam da je hladnije, cak i pri kraju avgusta, nego nemam predstavu koliko je hladno :D Volim ja po hladnoci da se setam, ali ne bih isla ako ne mogu da budem vise sati napolju. Sada sam gledala prosek za novembar, 5 stepeni, kao i u Budimpesti, s tim da tamo cesce ulazim negde unutra :D

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav! Da li je neko mozda bio u Swiss apartmanima? Rezervisali smo, i trebali bi da im uplatimo depozit unapred, pa ne bih da se zeznemo, pogotovo sto smo sa bebom.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nisam bila u samim apartmanima, ali smo setali pored njih.

Nalaze se u blizini Banjice, miran deo, mozda malo udaljeniji od centra, ali to nije toliko ni bitno. Imas prodavnice i te stvari i tu, u blizini. 

To je kao neki novi deo gde se gradi. Te zgrade u kojima su apartmani lepo izgledaju. Ima i parking.

Ne znam koja im je cena, ali koliko sam pogledala na slikama, lepo izgledaju i unutra.

Mislim da necete pogresiti, meni je taj deo bio ok.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala! Nama se i svidelo sto deluje da je malo izdvojen deo.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Suki, svaka ti je na mestu :rolleyes: , kao da smo ponovo bili tamo.

Mi smo bili pre dve nedelje, odmorili se i napunili baterije, mada bi mogli ponovo . Banja se gradi naveliko, svake godine ima puno novina.  Ove godine nas je posebno oduševilo što su park Banjicu sređivali, tako da se nadamo da će dogodine biti još lepši. Bili smo smešteni u vili Sofija blizu Borića , nije loše, mada smo za iste pare već imali i bolji smeštaj. Najveći plus im je parking u dvorištu i ljubazni domaćini . 

Što se tiče Swiss apartmana, lokacija je odlična , na ravnom je , blizu Moravice i centra, a opet je mirno  ( mi smo već bili u toj zgradi ali u drugom smeštaju ) i imaju dobar parking za goste u toj zgradi. 

Veliki pozdrav za celu Sokobanju. Vidimo se sledeće godine  . 

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Je l' bio neko u vili Natalija? Utisci?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Potrebna mi je pomoc u izboru smestaja u Soko banji.Naime,poslao bih majku na 10 dana u oktobru, isla bi sama,znaci jednokrevetni studio sa punim pansionom,ili ako neko zna gde mogu da joj uplatim ishranu.Jedini njen uslov je da smestaj bude u blizini glavnog parka.Hvala svima u napred.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav,

moj drug je sa ženom bio u smeštaju Milsa lux, to bi trebalo da je blizu centra. Proverite za grejajnje da li ima. Dosta smeštaja zatvara sezonu u oktobru mesecu. Ramona smeštaj npr.

Imao je uplaćen pun pansion i prezadovoljni su bili. Idu opet uskoro.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vila Milsa lux je odličan smeštaj sa bazenom,  hrana im je odlična , obilne porcije  ali je dosta udaljen od centra i na uzbrdici. 

Možda ipak da potražite neki smeštaj u samom centru, ili hotelski smeštaj ako hoćete i pansionsku ishranu. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav,:) ja I dečko ove godine planiramo do Sokobanja za novu godinu, apartman smo već rezervisala, ali nas zanima gde je najbolje dočekati Novu, tj preporuka za dobar restoran ili hotel za doček? :)

Hvala unapred :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko ima preporuku za petfrendli smeštaj u Sokobanji?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko boravio u apartmanu ,,Aleks banja,, i kakva su vam iskustva? Unapred hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vratili se pre par dana iz banje , pa da ostavimo utiske. :)
Smesteni smo bili u apartman Plava laguna koji se nalazi u centru banje.Apartman se nalazi na visokom prizemlju , velicine oko 40m2 + terasa 40m2.Zgrada je novogradnja , zvucna izolacija odlicna, panorama lift , prilazi za decija kolica,pvc stolarija. Apartman se sastoji od kupatila gde je sve novo i funkcionalno, spavace sobe sa odlicnim francuskim lezajem,ormarom i tv, dnevnog prostora u kome se nalaze dve fotelje , dvosed ,polica za tv i tv, kuhinja sa svim potrebnim i neophodnim elementima za boravak i trpezarija.Terasa 40m2 je jedinstvena , za porodicu sa malom decom idealna i bezbedna, na njoj imati bastenski namestaj za odlican za odmor u jutarnjim satima .Parking obezbedjen sa numerisanim mestima u nivou ispod zgrade i lift koji povezuje sa zgradom , jako bitno zbog prtljaga.Gazda Vojkan je jedan gospodin sa velikim iskustvnom u turizmu ( vlasnik turisticke agencije),gostoljubiv i uvek nasmejan i uvek vam stoji na raspolaganju za dodatne informacije i pitanja . Toliko o smestaju, cista petica :)
E sad malo o banji: 
Nigde nismo u Srbiji videli losije puteve nego u Sokobanji. Ulice su pocepane , neobelezeni radovi na sve strane, krpljen asfalt jedno hiljadu puta, neobelezeno, ono sto je obelezeno je neupotrebljivo zbog radova itd itd. Nista nisu bolji putevi ni van banje, isli smo do vodopada Ripaljke,izletista Leptrerije , Ozrena, Soko-terme,Sesalacke pecine...

Priroda je fascinanta ali stici do nje je najgori deo odmora, naoruzajte se strpljenjem i spremite dodatne novce kada se vratitite kuci za opravku auta i trapa na njemu.Setaliste je uredjeno , parkici idealni za setnju i decu , luna park onako postoje i bolji . Preporuka za restoran Vidikovac, u kaficu Amam je odlicna kafa,pekara Uzor odlicno testo i pecivo,picerija Lav najbolja pica itd itd...Ogroman potencijal banje koji kvare lose odrzavanje saobracajnica i prilaznih puteva, u tome ima mnogo da uce od recimo Vrnjacke banje. Turisti koji nisu motorizovani i koji ne vode racuna o svojim automobilima , sve preporuke za banju i vazduh koji nema cenu !

 

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav ljudi, ove godine prvi put idem u Sokobanju. Zna li neko da kaže nešto o smeštaju Nataly spa? 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka