petariva

Sokobanja

524 poruke u ovoj temi

Svakome bih preporucila da na par dana, a narocito za Uskrs, ode u S.banju. Mnogo je lepo, ima sta da se obidje, ljudi su fenomenalni.

Sto se tice smestaja, od srca preporucujem privatan smestaj, em jevtiniji, em mnogo pristojniji nego hotelski.

Ima super apartmana, ko zeli neka poseti

http://www.sokobanja-smestaj.com/index.html

Svake godine idem u S.banju, ili u prolece ili na jesen (leto rezervisano za more) i svaki me put odusevi.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Stvarno je fino u Sokobanji.Za male pare se moze lepo odmoriti, privatni smestaj je proslog avgusta bio oko 400 din.po osobi.sto stvarno nije puno. Cene u restoranima i kaficima su mnogo nize nego u Beogradu, centar je super i danju i uvece, Okolina je izuzetna, obavezna setnja po brdima, pa do hotela Moravice, a tek kod odmaralista Ministarstva finansija-vazduh sece, u kafani kafa 10 din. a sok 20 din.prosto neverovatno, a ispred za decu ljuljaske, klackalice itd.Moja jedina zamerka je da je Sokobanja uopsteno prilicno prljava.Djubre napolju, u restoranima isflekani stolnjaci sa muvama koje lete okolo, a WC-i po kafanama su katastrofa (moj mali sin je obozavao da cim sednemo i narucimo pice ili hranu, da odmah trazi da piski pa sam imala priliku da svasta vidim).Sve u svemu, priroda ih je bas obdarila, a na mestanima je da se malo vise potrude da postanu jos bolja turisticka destinacija u Srbiji.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

petariva koliko ste placali privatni smestaj u Soko B. ??

na ovom sajtu nema cena......

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

i mene bas zanima koje su cene privatnog smestaja.Prosle godine smo placali 400 din.sobu I kategorije sa upotrebom kuhinje po osobi, u centru.Idemo na par dana u avgustu, samo razmisljam da li treba na vreme rezervisati sobu ili videti na licu mesta.Prosle godine smo isli kolima i malo se namucili da nadjemo slobodnu sobu jer je bas bilo dosta turista.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo prosle godine placali 300 din po osovi super smestaj bas preko puta luna parka. Bili smo sedam dana pocevsi od 17 avgusta pa narednih 10 dana. Bas tad je bilo puno sve zbog manidfestacije "Prva harmonika Jugoslavije' Ako hoces javi mi se na PP da ti nadjem telefon od te gospodje gde smo odseli da neide ovde kao reklama !

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moze se naci smestaj i na www.infosokobanja.co.yu

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moze, a moze i licno od kuce do kuce. Prosle godine je bilo mesta cak i u spicu sezone kad gradom nisi mogao da ides pesice od guzve. Mozda je to i najbolja opcija jer tek na licu mesta vidis sta ti se svidja a sta ne 1

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi cemo verovatno kolima pa na licu mesta vidimo sta cemo.Tako smo uradili i prosle godine jedino sto smo se malo namucili jer je Banja bila prilicno puna, a mi sa malim detetom.

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja rece da je mesta bilo cak i u spicu sezone. I ja imam 2 dece pa sam smestaj nasao bez ikakvih problema. Nemoj o tome da razmisljas. Slobodno se opusti i zaputi u raj. Pozdrav !

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima!

Do sada sam bio tri puta u Sokobanji (dva puta sa porodicom) i mogu vam reći da su mi to bili jedni od najlepših odmora! Sokobanja je lepa, Moravica predivna a pogled sa Sokograda i Ozrena fenomenalni. Ko voli pecanje a i kupanje može otići do Bovanskog jezera koje je u neposrednoj blizini banje. U hotelu Zdravljak postoji bazen sa termalnom vodom koji je otvoren za posetioce sa strane, tako da smo tamo išli skoro svakoga dana na kupanje. Priroda je bila izdašna prema Sokobanji (kao uostalom i prema celoj Srbiji) tako da smo uživali u dugim šetnjama. Uveče se cela banja sjati na promenadu (šetalište u centru) i uživa. Kada neko kaže banja, obično se pomisli na mesto puno penzionera koji sede po klupicama u parku ali to je potpuno pogrešno. U Sokobanji ima puno mladog sveta i porodičnih ljudi tako da sam imao utisak kao da sam u nekom primorskom gradiću. Što se tiče cena one su ok, tako da ništa više para nećete potrošiti nego da ste kod kuće. Ljudi su prijatni i nasmejani (za razliku od naše, nazovi, braće iz CG) i spremni su uvek da priskoče u pomoć.

Sokobanja je idelana za odmor i svakako je posetite jer se nećete pokajati! B)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Direktna rezervacija kod stanodavaca u Sokobanji, bez posredovanja :

Turisticki portal Sokobanja: http://www.soko-banja.org i

Samo apartmani, i sobe: http://apartmani.soko-banja.org i http://www.soko-banja.org/apartmani

Precice:

Pansionski smestaj:

Pasnionski smestaj Sokobanja

Kuce za odmor:

Nekretnine Sokobanja

Stanovi:

Stanovi Sokobanja

Apartmani:

Sokobanja smestaj

Studio:

Stanovi u Sokobanji

Sobe I kategorije:

Sobe u Sokobanji

Izmenjeno (soko-banja)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Iduci vikend bismo proveli negde van kuce, mozda bas u Soko Banji.

Moze li da se dobije neka informacija sa lica mesta?

Kakvo je vreme dole kod vas? Rade li ugostiteljski objekti (hoteli, restorani, kafici...) il' sezona jos nije pocela? Jel' bolje uplatiti polupansion u hotelu "Zdravljak" ili "Sunce" ili naci privatan smestaj i hraniti se po restoranima (ukoliko rade, naravno)? U kom delu banje je najbolje smestiti se?

Pozdrav i hvala (unapred) na informacijama !!!

Izmenjeno (mirarbi)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Svakome bih preporucila da na par dana, a narocito za Uskrs, ode u S.banju. Mnogo je lepo, ima sta da se obidje, ljudi su fenomenalni.

Sto se tice smestaja, od srca preporucujem privatan smestaj, em jevtiniji, em mnogo pristojniji nego hotelski.

Ima super apartmana, ko zeli neka poseti

http://www.sokobanja-smestaj.com/index.html

Svake godine idem u S.banju, ili u prolece ili na jesen (leto rezervisano za more) i svaki me put odusevi.

Po drugi put smo bili u Soko banji i stvarno je super. za onoga ko trazi odsustvo od gradske buke i vreve pravi izbor

ali da negnjavim

privatan smestaj 500 din kod porodice Radjenovic. Prijatni ljudi videli smo ih tri puta kad su dosli i vratili nas na autobusku stanicu i kad smo svratili da platimo boravak.

pansionski rucak u restoranu zupan 300din porcije dobrane svaki dan u ponudi na meniju stoji 5 pa i vise jela.

rostilj u kafani Boki jako dobar 400g mesa od 300 do 600 din

bazen u hotelu Zdravljak 100din u Amamu pola sata kupanja u toploj vodi 400 din a ako si za masazu za to zadovoljstvo potrebno je izdvojiti 800din. rade od 9 do 15.

sve u svemu priroda + dobar klopa=idealno mesto za odmor

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Iduci vikend bismo proveli negde van kuce, mozda bas u Soko Banji.

Moze li da se dobije neka informacija sa lica mesta?

Kakvo je vreme dole kod vas? Rade li ugostiteljski objekti (hoteli, restorani, kafici...) il' sezona jos nije pocela? Jel' bolje uplatiti polupansion u hotelu "Zdravljak" ili "Sunce" ili naci privatan smestaj i hraniti se po restoranima (ukoliko rade, naravno)? U kom delu banje je najbolje smestiti se?

Pozdrav i hvala (unapred) na informacijama !!!

Mirarbi,

Sacekaj kraj aprila - pocetak maja...Lepse je...A i u maju ces biti sigurna da ce Banja zaziveti...

Ja idem za Uskrs...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 

 
Mirarbi,

Sacekaj kraj aprila - pocetak maja...Lepse je...A i u maju ces biti sigurna da ce Banja zaziveti...

Ja idem za Uskrs...

Tako cemo i uraditi.

Pretprosli vikend smo bili na izletu (Arandjelovac, jezero Garasi, Bukovicka banja, Orasac, Topola, Oplenac), mozda cemo i ovog vikenda otici na neki, a u Sokobanju cemo posle prvomajskih praznika, kad guzva prodje, na par dana.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka