petariva

Sokobanja

524 poruke u ovoj temi

 

 

Zanima me da li je neko bio u onoj crkvici kod Ozrena ? Kada se popnete tamo kod onog kafića na Ozrenu, imate uzbrdo još nekih 5-6km, i tamo je ta crkvica. Put je loš, a na kraju morate proći kroz šumu, ali je jako lepo. Da li je neko bio tamo ? To je to ukratko, pozdrav!

 

 

Da, ja sam letos biciklom sa drugarima bio tamo. U pitanju je manastir "Jermencic". Lepo je mesto da covek provede popodne tamo jer u vreme letnjih vrucina planina Ozren predstavlja pravi spas.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

meni je bas zao sto taj manastir nisam uspela da vidim,al vreme mi nije dozvolilo,a valjda ce i biti druge prilike,rado bi opet obisla banju negde na prolece

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Manastir vredi videti. Ja sam isao lepom vremenu. Mrzelo me tada da sipcim 5-6 km pa sam isao kolima zemljanim(crvenim) putem. Jeste dosta los ali ko voli da seta, pravo je uzivanje. Necu nista vise da ti kazem...Treba otići.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima

Planiam da sa porodicom (supruga i dvoje male dece 4 i 6 godina) provedem prvomajske praznike u Soko Banji (Ozrenu). Imate li predloge za smestaj

Hvala unapred

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I meni bi trebala preporuka za smeštaj u Soko Banji. Porodica, sa detetom od 4 godine.

Znači, mirna varijanta, i pristojan smeštaj, sa parkingom...

Unapred se zahvaljujem!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I meni bi trebala preporuka za smeštaj u Soko Banji. Porodica, sa detetom od 4 godine.

Znači, mirna varijanta, i pristojan smeštaj, sa parkingom...

Unapred se zahvaljujem!

Mi smo bili u apartmanu porodice Dinic. Kuca se nalazi iza doma zdravlja. Apartman se sastoji od kuhinje sa trpezarijom, ogromnim dnevnim boravkom i dve spavace sobe. Sve u svemu oko 80 kvadrata. Parking je ispred zgrade a kuca je udaljena od centra 3 min. lagane setnje. Imas na sajtu klip pa pogledaj

Izmenjeno (tantal71)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

i ja sam svoj smestaj nasla preko ovog sajta koji je postavio soko-banja,i prezantacije su im bas dobre,imate pregled apartmana,soba... sa slikama,i opisima,a neko je i postavio cenu

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo bili u apartmanu porodice Dinic. Kuca se nalazi iza doma zdravlja. Apartman se sastoji od kuhinje sa trpezarijom, ogromnim dnevnim boravkom i dve spavace sobe. Sve u svemu oko 80 kvadrata. Parking je ispred zgrade a kuca je udaljena od centra 3 min. lagane setnje. Imas na sajtu klip pa pogledaj

Pozdrav Dragane,

Hvala na informacijama za kucu Dinic, cuo sam se sa vlasnikom i rezervisao apartman

Izmenjeno (tantal71)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Drago mi je da sam ti pomogao.

Oni uzgajaju alpske koze i imaju odlicno mleko i surutku pa ako si ljubitelj potrazi.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja ovo preporučujem: Apartmani Čokić

Iskra, kako si uspeo autom da odeš skroz do manastira ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo bili prosle godine u aprilu u apartmanima Zupan.Kuca je potpuno nova,higijena na visokom nivou.Smestaj smo rezervisali preko restorana koji gazda ima u svom posedu,i to na preporuku prijatelja.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Drago mi je da sam ti pomogao.

Oni uzgajaju alpske koze i imaju odlicno mleko i surutku pa ako si ljubitelj potrazi.

Super :D taman za dva T-rexa koja vodim sa sobom. Njih dve obozavaju mleko

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dodjoh iz iz Sokobanje pre neki dan i ne verujem da mogu nesto posebno novo da napisem sto neko nije pre mene. Ljudi ima nesto manje nego obicno za ovo doba. Jedino je nova(bar ja mislim da je nova tj.skoro preradjena) jedna etno kuca Ilino u istoimenom selu na nekih 30 km od Sokobanje ka Rtnju i Boljevcu koju vredi pogledati(ove godine jos uvek besplatno). Put nije bas sjajan ali je podnosljiv.

U 14.2.2010. at 13:44, Coazr je rekao/la:

 

Iskra, kako si uspeo autom da odeš skroz do manastira ?

 

Ima zemljani put od bolnice (tacnije kruga bolnice) na Ozrenu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vidim ja da cu morati ponovo u Sokobanju

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

1. I ja se slazem.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka