Goga 1

Usluga u Egiptu

32 poruke u ovoj temi

Na mene su Egipcani ostavili lep utisak..Kao veoma vredan,veseo,pozrtvovan...narod.

Neznam..mozda gresim? Ali to je neko moje misljenje o njima

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jedno j je kada gledaš običan narod - ljudi kao i svuda imaju svoje vrline i mane. Što se tiče zaposlenih u ugostiteljstvu, imam pozitivna iskustva, ali to mogu da pripišem sreći u izboru hotela i radom hotelske uprave. Kako se može videti na ovom forumu i na osnovu onoga što sam čuo od drugih, nemaju svi pozitivna iskustva kao ti i ja.

Ukoliko šefovi rade svoj posao kako treba i kontrolišu zaposlene, svakako da će utisak biti dobar. S druge strane, postoje hoteli gde se žmuri na neljubaznost i loš rad osoblja, što se često može pripisati nemaru ili nepotizmu u zapošljavanju. Loše osoblje se može naći i u Grčkoj, Crnoj Gori, Tunisu, Americi, Francuskoj, Italiji, Španiji, Britaniji ili Nemačkoj, s tim što brojke variraju od zemlje do zemlje.

Mi obično imamo kontakta sa osobljem koje radi u turizmu, ali bilo da govorimo o običnom Egipćaninu, Francuzu, Grku ili Italijanu, mnogi od njih će se žaliti na državnu administraciju, policiju ili sudstvo. U nekim aspektima je sreća što nemamo kontakte sa drugim profilima zanimanja u zemljama koje posećujemo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

usluga je na nivou..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ukoliko izaberete hotel od 5* ili eventualno od 4+*, pa još pri izboru konsultujete inostrane sajtove na kojima turisti ostavljaju utiske i ocene hotela, kao i ovaj forum, nećete imati problema sa kvalitetom usluge, hrane i higijene u hotelu.

Preporuka je birati hotele poznatih svetskih lanaca hotela i proverenih egipatskih hotela npr. Hilton, Sunrise, Movenpick, Marriott, Sinbad, Palm Royal, Iberotel, Steigenberger, Caribbean, Mercure, Pick Albatros, Tia Heights, Hostmark, Grand Plaza.... jer u ove hotele svoje turiste smeštaju svetski poznati turoperatori, pa će vam usluga u svakom slučaju biti odlična, jer će oni vršiti kontrolu kvaliteta usluge.

Još ako sobarima ostavite mali bakšiš, soba će vam blistati, jer su njihovi radnici zaista siromašni, pa će se truditi da ponovo zasluže bakšiš.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

zanima me da li u egiptu ima plivanje i slikanje sa delfinima? hvala unapred :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@ Bojana Medic Hamparcumjan

U Makadi bay, koji je hotelsko naselje udaljeno od centra Hurgade oko 35 - 40 km otvoren je delfinarujum. Tu se održava show i to sa morskim lavom i sa delfinima. Takođe je moguće i plivanje i naravno slikanje sa delfinima, ali mi cene nisu poznate.

Kako to praktično izgleda možeš videti klikom na link

http://yusif.joe-networks.com/zRR8H6 ili na video klip

http://www.youtube.com/watch?v=KSrSn7qNLqI

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ja sam bila prilicno zadovoljna :) meni je sve bilo savrseno, mada ja u principu ne trazim neki luksuz...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Trenutno sam u Hostmark hotelu, usluga na vrlo , vrlo niskom nivou, osoblje neljubazno, nekulturno....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa, sta bi, Seagull?

Tajnoviti ste :unsure:

Nisam odsedala u ovom hotelu, ali na ovom forumu je bas hvaljen u svom rangu?

Nadam se da vam hotel nije narušio doživljaj Egipta?

Izmenjeno (shania)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

jos uvek sam u Egiptu. Kada se budem vratila napisacu svoje vidjenje i misljenje o onome sto mislim da je bitno

Nisam tajnovita, jednostavno nemam vremena da budem duze na forumu

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bila takodje u Hostark hotelu, malo je reci da su nekulturni i neljubazni, pre bi se reklo bezobrazni. Ne znam samo gde su našli toliko nevaspitanih i bezobraznih ljudi. Služe u prljavim čašama, odbijaju da sipaju vise od tri mala parcenceta piletine, gundjaju ako uzmeš više od tri palačinke, bacaju flašu sa vodom kako bi morao da se sagneš i dohvatiš je, guraju ti kutiju sa napojnicama ako tražiš piće u baru na plaži....Da li smo i dalje tajnoviti????

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

au,ovo stvarno nisam cula jos,sta se to desilo sa ovim hotelom,zaista grozno za cuti!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tuga, naravno to ne znaci da vise necu ici u Egipat, vec samo da sam pogresila u izboru hotela.Istina je da im je standard opao i da je kriminal u porastu, sto se posebno izrazeno kod taksista, ali ako ste pazljivi i napravite dobar izbor hotela onda je Egipat raj!!!

Moram da napomenem da mi se beba razbolela u Hurgadi, dobila je visoku temperaturu koju nismo uspeli da oborimo pa nas je Argus uputio na ALFA HOSPITAL u blizini aerodroma.To je privatna klinika u kojoj se lece turisti.Medicinsko osoblje koje radi tamo je vise nego ljubazno, veoma brizno i prijateljski nastrojeno.Smestili su bebu, supruga i mene u sobu, donosili nam flasiranu vodu, sokove, dorucak, rucak, veceru i caj za svo troje.Zadrzali su nas 24h, beba je primila infuziju, dali nam lekove za dalje lecenje i vratili u hotel.Nismo placali nikakvu participaciju.Zaista su bili divni!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

zasto se beba razbolela,znate li?mi idemo sa bebom,bas ne volim kad ovako nesto cujem...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tamo su nam rekli da je bkterija napala grlo posto je bilo crveno, ali cim smo sleteli otisli smo na Institut za majku i dete pa smo utvrdili da je u pitanju virus.Desio bi se verovatno i ovde.Iz hotela Hajat u Hurgadi je za dva dana kroz bolnicu proslo 8.dece iz Rusije sa simptomima trovanja: dijareja, povracanje i visoka temperatura.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka