majki

izleti brodom iz kotora

11 poruka u ovoj temi

obzirom da cemo ovo letovanje provesti u Plavim Horizontima(Radovici),da li neko ima neke informacije u vezi izleta brodom iz Kotora za Dubrovnik,ili iz Tivta.I dali ima neki izleti po kotorskom zalivu,kakav je program i cene?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 Mene zanima nesto slicno... Da li postoji neki brodic kojim se iz Perasta moze doci do dva ostrvceta, Gospe i Sv.Djordja?

 Sto se izleta tice, drugarica se vratila iz HN i kaze da je tamo bilo puno ponuda za raznorazne izlete. Za kotor i Tivat ne znam, a i mene zanima.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima tih izleta iz svih gradova. Jedino nisam sigurna za odlazak u Dubrovnik brodom, ali autobusom sigurno ima.

Evo ovde mozete videti neke izlete, agencija je iz Budve ali to nema veze, svi oni rade isto.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mene zanima nesto slicno... Da li postoji neki brodic kojim se iz Perasta moze doci do dva ostrvceta, Gospe i Sv.Djordja?

Do Gospe da ali do Svetog Djordja ne. Ono nije dostupno turistima (barem mi nismo mogli). Sto se tice posete Gospi od Skrpjela najbolje je to uraditi 22 jula kada se odrzava Fašinada ili krajem maja kada se ikona iz Perasta prenosi na ostrvo. Nazalost to je za ovu godinu vec proslost ali mozda ce nekom ova informacija koristiti.

Izmenjeno (DraganV)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jedna od lokalnih agencija u Kotoru radila je izlet do Dubrovnika za 30 evra,a turistickih brodica ima mnogo,voze po zalivu za 10 do 25 evra,koliko sam ja upucena...

Ne znam da li i ove godine ide brod Jovan,on je imao lepe voznjice po zalivu,od 10 ujutru do 6 popodne otprilike,plus rucak na brodu,za 25 evra....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

  Da li postoji neki brodic kojim se iz Perasta moze doci do dva ostrvceta, Gospe i Sv.Djordja?

Postoji, odete do Perasta i raspitate se, nadje se odmah neko od mestana ko ce da vas prebaci.

Imam drugacije iskustvo od Dragana, ja sam pre 5-6 godina isla na oba ostrva. Nasli smo nekog cikicu u Perastu, on nas je sa camcem na vesla prebacio na oba ostrva. A pre 2 godine sam brodicem iz HN isla, ali smo isli samo do Gospe.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala ti. Valjda cemo naci nekoga da nas preveze do ostrvceta, a nadam se i da nas vrati. :-)

Izmenjeno (DraganV)
Nema potrebe citirati ako se poruka odnosi na prethodni post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima li brodica iz Kotora u aprilu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako bude neko zelio ekstra kupanje, moja preporuka je uvala Dobreč, do koje se dolazi samo brodom. More je toliko čisto da se vidi dno. Za izlete se mozete javiti, mogu biti od pomoci :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Okacicu ja slike ove nedelje sa ponudama za izlete, ono sto je bilo u aprilu.:)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nema mi slika, pregledah i komp i tel, nema ih :sad:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka