ikac2000

Kolima do Lisabona

22 poruke u ovoj temi

Zdravo,

Hotele smo rezervisali 20-ak dana pre samog puta, svako nocenje, vodeci racuna da hotel ima parking.

Sagres je odlican, ali nisam siguran da je u sezoni toliko prazno :-) Mi smo bili tamo krajem marta, kada nikoga nije bilo, ali znam da je Sagres, i okolina Fara u juznom Portugalu popularno kod britanskih turista tokom leta.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na put bi krenuli krajem avgusta ,pocetkom septembra,ali me malo plasi to bukiranje hotela na tako dalekom putu.Do sada sam vozio najduze do Kefalonije u Grckoj,gde je bilo dovoljno napraviti dve tri krace pauze bez nekog nocenja.Na ovakvom putu bih morao bukirati hotele u Veneciji (ili blizoj okolini), npr.u Nici,i npr u Barseloni.Onda u Sagresu pa sve to u povratku. Kazi mi jel sve oko bukiranja bilo u redu ili ste imali nekih neprijatnosti prilikom dolazaka u te hotele,tipa da vas ne ocekuju ili nesto slicno i preko kojih sajtova ste vrsili rezervaciju.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nije bilo nikakvih neprijatnosti, samo se pojavis, das pasos i to je to :-)

u 80% slucajeva bukirali smo Etap ili Ibis hotele, sa njihovog sajta. Oni su skoro uvek najjeftiniji, imaju parking (koji se dodatno placa, ali bar ne razmisljas za auto). Kako su deo velikog lanca, uvek im je ista soba, pa znam sta mogu da ocekujem.

Jedino u Veneciji smo bukirali preko Booking.com-a, hotel Altieri.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Upravo sam posetio oba sajta navedenih hotela i stvarno sam prijatno iznenadjen sa cenama.Ako me bude jos nesto interesovalo, a verujem da hoce, bicu slobodan da te ponovo upitam za savet.Hvala ti na ovom putopisu. Verujem da ce mnoge odvaziti da krene put Portugala.Pozdrav od mene i supruge !

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Opet ja.Interesuje me opet rezervacija u Ibis hotelima.Da li su ti skidali iznos sa kreditne kartice odmah po rezervaciji ili ne ,i kako si placao smestaj u njihovim hotelima, sa karticom ili gotovinom.U Valensiji imaju paket karata za dve osobe za posetu bio-parku sa jednim nocenjem po ceni od 99 e,ali kad dodjem do rezervacije cena je 50e i nemam mogucnosti ukljucenja karata u cenu.E sad ako se placa gotovinom po dolasku to se lakse moze resiti.Uf ,nemam nikakva iskustva u bukiranju preko neta pa sam malo nepoverljiv.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ibis prilikom bukiranja ne skida nista sa kartice, vec kada se cekiras, das im karticu i tek onda skidaju. To sto unosis broj kartice je vise sigurnost ako se ne pojavis da ti skinu sredstva.

Oko tih akcija, iskreno, nikada se nisam angazovao, ali ti je najlakse da posaljes mail hotelu sa pitanjem. Obicno su vrlo azurni.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Divan, ma predivan putopis :klap: Posebno mi je drago što ovo čitam jer se 9.7. krećem put Portugala. Toliko korisno napisano da nama koji putujemo ostaje samo još da vidimo svojim očima.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka