dada88

Trajekt za Krf

245 poruka u ovoj temi

Najbrži je Superfast, stiže za 1:15 i takođe je najveći koji saobraća između Igumenice i Krfa. Ali to ništa ne znači pošto šta ako recimo dođeš u luku četiri sata pre polaska tog trajekta? Hoćeš li baš njega čekati ili ćeš se ukrcati na prvi koji je na redu?

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

auto 40 evra, 2orasle osobe po 10 evra, dete 5 evra = 65 evra

U povratku OBAVEZNO kupite karte kod kompanije sa kojom ste dosli par dana ranije i trazite popust, nas je povratak kostao 35 evra ...ukupno ravno 100 evra

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Procitao sam danas ovo u novinama -Turistima koji dolaze sopstvenim prevozom vodiči savetuju da trajektom iz Igumenice na ostrvo dođu u ranim jutarnjim časovima, jer je tada karta za auto 10 evra. Toliko košta i povratna po čoveku. Cena trajekta tokom dana raste i do 60 evra. Takođe, najjeftiniji trajekt ide do Lefkimija, juga ostrva koji je od Krfa udaljen samo 30 kilometara, a cena je upola niža.-

pa me interesuje da li neko mozda ima neka iskustva sa tim?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jeste do lefkimija je cena oko 35evra za auto i 2 osoba ali ako ides na sever ostrva kao Ag. Georgios ili Paleokastrica ne isplati ti se maltretiranja da vozis od jug ka sever bolje da platis malo vise i dase ne maltretiras, ako ides u Kavos ili blizini Kerkire ondak je ok...

P.S. To nema veze daje jeftinija karta u ranim jutarnim satima moza nacekas neki mali popust ako je trajekt poluprazan ali to se retko desava...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Procitao sam danas ovo u novinama -Turistima koji dolaze sopstvenim prevozom vodiči savetuju da trajektom iz Igumenice na ostrvo dođu u ranim jutarnjim časovima, jer je tada karta za auto 10 evra. Toliko košta i povratna po čoveku. Cena trajekta tokom dana raste i do 60 evra. Takođe, najjeftiniji trajekt ide do Lefkimija, juga ostrva koji je od Krfa udaljen samo 30 kilometara, a cena je upola niža.-

pa me interesuje da li neko mozda ima neka iskustva sa tim?

Mi smo upravo dosli tako rano,cak smo cekali jedno 2 sata do polaska prvog trajekta,i nisu hteli da cuju za popust, verovatno zato sto je trajekt bio pun pa nekako i nema logike da daju popust..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Moj brat je pre par godina rezervisao kartu za povratak u agenciji Tamo daleko na Krfu. Oni su mu tamo dali neki vaučer sa kojim je dobio popust pri kupovini karte. Ne sećam se koliko jeftinije je platio ali je bilo jeftinije. Oni su na putu između Guvije i Dasije sa desne strane, neka neugledna kućica koliko se sećam.

Ne znam isplati li se cimati se za par evra ali ako neko baš insistira vredi pokušati.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja lepo napisah da u povratku odete do saltera kompanije sa kojom ste dosli,pokazete im stare karte kao dokaz, i dobicete oko 50% popusta.Ajd da budem precizniji,malo manje, dolazak smo platili 65 a povratak 35 evra

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ako nekome zatreba u Guviji...

post-329-0-14863600-1342636948_thumb.jpg

post-329-0-76289100-1342637015_thumb.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja u avgustu planiram da idem kolima na Krf. Vidim da su neki već bili tamo, pa me zanima, ako bi neko od vas ko je bolje prošao po pitanju plaćanja trajekta samo da napiše kojom kompanijom je išao? U pricipu mi je sve jedno da li je za Lefkami ili Kirkiru, samo da je trajakt što jeftiniji. Hvala!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Danas smo stigli na Krf.Isli smo trajektom za Lefkimi- Agia Triada u 14.30 po grckom vremenu.Dali su nam neki popust iz ne znam kog razloga,tako da smo umesto 41,8 evra platili 31,8(auto,dvoje odraslih i dvoje dece od 8 i 3 godine).

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Danas smo stigli na Krf.Isli smo trajektom za Lefkimi- Agia Triada u 14.30 po grckom vremenu.Dali su nam neki popust iz ne znam kog razloga,tako da smo umesto 41,8 evra platili 31,8(auto,dvoje odraslih i dvoje dece od 8 i 3 godine).

Hvala na info!!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo iz Igumenice isli Pantokratorom. Cena je bila 40 evra po autu i deset evra po osobi. Na relaciji Lefkimi-Igumenica i obratno, cini mi, se 24.5 evra po autu i 7 evra po osobi. Cuo sam od nasih da su preko agencija, placali povratne karte oko 80-ak evra, pa se vredi raspitati , ukoliko idete preko neke agencije. U agenciji Tamo daleko (u Gouviji) nude karte iz Krfa za Igumenicu po ceni od 30 evra po autu i 7 evra po osobi. Kad smo mi putovali, popunjenost trajekta je bila oko 30 posto.

Mi smo iz Igumenice isli Pantokratorom. Cena je bila 40 evra po autu i deset evra po osobi. Na relaciji Lefkimi-Igumenica i obratno, cini mi, se 24.5 evra po autu i 7 evra po osobi. Cuo sam od nasih da su preko agencija, placali povratne karte oko 80-ak evra, pa se vredi raspitati , ukoliko idete preko neke agencije. U agenciji Tamo daleko (u Gouviji) nude karte iz Krfa za Igumenicu po ceni od 30 evra po autu i 7 evra po osobi. Kad smo mi putovali, popunjenost trajekta je bila oko 30 posto.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Preko Agia Triade je redovna cena 26 evra za auto i oko 7 evra po osobi.Neko je vec pominjao taj Pantokrator kao nepovoljan.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da i ja dodam svoje iskustvo od 16. jula: u Igumenicu smo stigli oko 13:30. Pitali smo na 2 saltera i cena je bila ista 40EUR za auto i 10 za odrasle. Nisu nudili odmah popust, ali je i on bio isti: 50% za povratak sa Krfa, sto ce reci nas dvoje, veliko, malo dete (free) i naravno auto u oba smera 105EUR. Trazili su da im damo krajnji datum povratka (sto je i kasnije odstampano na karti), kao i da se pri povratku min pola sata pre polaska trajekta cekiraju karte. Dobije se i flajer sa terminima polazaka za jul i avgust, pa moze da se izabere. Istina, brojka je 4-5 na dan, ali mislim da je to dovoljno.

Inace, nas prevoznik je bio 2wayferries. Cekiranje karata se pri povratku svelo na rucnu izmenu datuma, overenu pecatom i pravac trajekt, koji je bio popunjen nekih 30-tak%

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

E pa Jecko omaši ga totalno ---

Lefkimi i

Kerkira

mappa_corfu.jpg

Hehehe kapiram poentu, ali ja radim po 12 sati dnevno. A grcki gradovi mi bas i nisu laki za pamcenje :sorry:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26675
    Ukupno tema
    895433
    Ukupno poruka