Sieben

Hotel Akti Ouranoupoli *** Uranopolis

60 poruka u ovoj temi

Planiramo u augustu da idemo na Chalkidiki,ali posto nismo nasli odgovarajuci hotel na prvom i drugom prstu,nekako nam je najlepsi Akti Hotel Ouranoupoli,ali i o hoteli i samom mestu,plazama,restoranima u blizini znamo najmanje.Bila bi nam veeelikaaaa pomoc kad bi nam neko dao malo vise informacija o hotelu i o mestu,pogotovo plazama...

Hvala punooo

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Iskustva sa hotelom, agencijom MAGIC, ali i samim okruzenjem!?Hvala unapred

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nisam bio u akti ouranopoli htelu, ali sam bio pored, u Theoxenia hotelu. Koliko sam shvatio, akti je sasvim pristojan hotel, slican kao theoxenia, sa manje bazena ali priblizno istom ako ne i boljom uslugom. Plaza je slicna, mislim cak da je kod aktija i bolja.

Sto se tice provoda i ostalih stvari, mozes da posetis Jerisos u blizini, kao i uranopolis. Zanimljivo je i ostrvce amuljani, obavezno iz tripitija kolima preko trajekta, jer se ide na suprotnu stranu ostrva na plazu, a prevoza nema, tj. ima neke taljige koje kostaju isto kao kola da prevezes. Mozes i da posetis Svetu Goru ako dobijes dozvolu, ili da ides brodicem oko iste.

Najblizi supermarketi su u Jerisosu (Masoutis i Lild), kao i Arbanatidis izmedju hotela i Jerisosa (otprilike na pola puta), najbolje nam se pokazao Masoutis) , ono sto je jos zanimljivo videti je Stagira i popeti se na tvrdjavu gde je ziveo/rodio se Platon, Aristotel ili tako nesto (ne secam se tacno ko), pruza se i divan pogled odatle.

U Jerisosu ako imas dete bice mu zanimljiv mini akvarijum, kao i dosta igralista uz plazu.

Malo dalje imas Olimpijadu, u koju se svi kunu, ali mi smo tamo bili kad je bilo oblacno, i uopste nam se nije svidelo - ni plaza, ni mesto, mada koliko vidim svi je hvale.

Pozicija hotela u google earth-u je 40°20'50.64"N 23°57'48.77"E.

Ako imas jos neko pitanje, slobodno pitaj, a koliko se secam za Akti Ouranopoli postoji dosta review-a na internetu i secam se da su svi bili manje vise pozitivni.

Izmenjeno (Jbyn4e)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li neko zna nesto,bilo sta o hotelu Akti Ouranopolis,izgleda sasvim pristojno i cena je vrlo pristupacna?Inace se dvoumim koji hotel na Athosu da izaberem,komentari na stranim forumima nisu bas sjajni ni za jedan od gore navedenih hotela,zato ako je neko bio neka napise info,hvala unapred

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Meni je ovaj hotel jako zanimljiv. Ima odličnu poziciju - na samom ulasku u Uranopolis (nekoliko stotina metara od centra mesta). Još samo da ima mesta u terminu koji ti odgovara :zvizduk:

http://www.hotel-pyrgos.gr/

Između hotela Akti i Theoxenia bi izabrao onaj koji je jeftinij. Oni su jedan pored drugog, iste su im plaže, sličan nivo usluge. Theoxenia je malo prostraniji hotel sa više sadržaja, većim bazenom i sportskim terenima. S druge strane Akti nekako izgleda "mlađe"...

Izmenjeno (samco)
spojene poruke pisane jedna za drugom
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala na odgovoru,znas kako Akti je mnoooogo jeftiniji,zato i jesam u nedoumici,inace se dvoumim izmedju hotela KROTIRI RESORT na Sitoniji i nekog od ovih na Uranopolisu.Prosle godine smo bili na Sitoniji ,u hotelu ANTHEMUS koji je savrsen u svemu,ali je ove godine cena previsoka,a na Uranopolisu nismo bili pa mi je svaka info.bitna

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Volela bih da mi neko napise nesto vise o ovom hotelu. Putujemo 25.6. Idemo sopstvenim prevozom i imamo dete od 22 meseca. Interesuje me higijena u hotelu, kakva je hrana i da li se placaju lezaljke na plazi?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Upravo se vratili iz ovog hotela i jedini odgovor je nikada vise.

Hrana uzasna, sobe minimalne (imali smo porodicnu sobu), higijena ne na zavidnom nivou, sve se zivo placa (lezaljke, sladoled, sve sto pomislite da uzmete van polupansiona cete dobro platiti).

Uranopolis uzasno daleko, ne moze se peske pa ste osudjeni na hotel. Parking nedovoljan, cesto nema mesta ili ima na suncu.

U zivotu nisam videla da vas konobarice pozuruju da zavrsite dorucak i veceru.

Jednom reci, nikome ne bih preporucila. Mislim da za te pare ima u Grckoj mnogo boljih hotela.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Moja porodica i ja smo uplatili aranzman u hotelu Akti Ouranopoli blizu mesta Ouranopolis,trazeci po internetu ovo mesto kao i hotel ostala sam odusevljena,mada,prvi put idem pa cemo da vidimo...Mijesto izgleda kao malo,pristojno i moglo bi se reci kao porodicno.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nećete se pokajati. Mi smo letovali pored ovog hotela u Theoxeniji i mislim da je i ovaj hotel ok. PLaža je lepa, to mogu da potvrdim. Takođe u okolini imate jako lepih i interesantnih plaža, pa ako ste u mogućnosti ja bih Vam preporučila da ih obiđete.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Moja porodica i ja smo uplatili aranzman u hotelu Akti Ouranopoli blizu mesta Ouranopolis,trazeci po internetu ovo mesto kao i hotel ostala sam odusevljena,mada,prvi put idem pa cemo da vidimo...Mijesto izgleda kao malo,pristojno i moglo bi se reci kao porodicno.

Cao,

pretpostavljam da si se vratila sa letovanja i volela bih da cujem tvoje utiske o ovom hotelu.

Ja sam se juce vratila iz Jerisosa gde sam bila prvi put i odusevljena sam. Iduci za Uranopolis videla sam nacickane sve te hotele koji oni

preko agencije reklamiraju da su u Uranopolisu a oni su ustvari izmedju njega i Nea rode i delovali su mi onako usamljeno i bezveze.

Plaze su lepe ali se treba spustiti do nje. Uranopolis ima ruznu plazu mislim na gradsku ali je zato lepo malo mestasce i naravno malo je skuplje sve zbog Svete gore.

Podeli utiske sa nama i puno pozdrava

Jadranka

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Uplatili smo ovaj hotel za 16. jun. Idemo sa troje dece pa me interesuje plaza ispred hotela. Da li je postepen ulazak u more i da li je peskovita plaza? Cena ovog hotela je bila najpovoljnija od svih koje smo gledali i nadam se daa cemo se lepo provesti. Jel ide jos neko?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ne da niste pogrešili nego ste odabrali odlično mesto za odmor sa decom.Mi smo prošle godine letovali sa detetom od 3 god. u hotelu pored-Teoxenia i bili smo oduševljeni.Tamo samo dolaze pododice sa 2 i 3 dece, gosti su 50% Srbi 25% Makedonci i 25% Rumuni.Ove godine smo zakasnili sa rezervacijom pa se Teoxenia rasprodala, idemo 19 juna u Akti Ouranopoli .Ovaj hotel ima malo dečije igralište i samo 1 bazen, ali Teoxenija je odmah pored , ima 4 bazena sa morskom vodom , veliko dečije igralište uz bazen i igraonicu, i niko vas ne pita iz kog ste hotela.Sa druge strane je hotel Aristoteles koji ima vodene tobogane.Mesto Ouranopolis je na 5 min. kolima, može i pešice ali nema pešačka staza pa se ide ivicom puta-to je malo mesto sa dosta taverni i prodavnica suvenira i ikona.Ko želi da kupi kvalitetnu ikonu ikonopisanu u manastiru, na pravom mestu je.Nema ni jedna kineska prodavnica-da ne verujete.Pre nego što stignete u hotel prolazite kroz Jerisos, to je veće mesto od Ouranopolisa i ima megamarketa gde možete povoljno kupiti sokove za decu , vodu ,slatkiše i sve što vam u toku letovanja zatreba a u prodavnici u hotelu je dosta skuplje, mada ne znam šta biste kupovali kad na švedskom stolu ima i sladoleda i kolača i voća i sokova.Lekar u hotelu dolazi po prijavi za 15 min. ,polisu osiguranja mu pokažete i dobijete recept za lek (gledajte da odaberete osiguravajuću kuću koja pokriva sve troškove)-apoteke u Ouranopolisu su odično snabdevene a u Jerisosu još bolje.Plaža je sa postepenim ulazom u vodu, ležaljke se na plazi naplaćuju, ali nisu obavezne , vi svoje možete staviti pored i koristiti svoje suncobrane.Noću nema komaraca, danju nema muva, , plažom leti mnoštvo žutih leptirića, ne znam odakle ih toliko-ma kao u bajci, nije slučajno ovde Sveta Gora.Što se posluge u hotelima tiče , to su često studenti iz Poljske, Rumunije, pa znaju da budu nezainteresovani, ali vaše pravo je da pozovete šefa sale, i žalite se, verujte mi odmah se derugačije postave- to smo iskusili.Obratite pažnju na to da deca dovoljno jedu za vreme obroka ,jer ne smete ništa izneti iz trpezarije, stoje na vratima u opominju vas.Ako vas još nešto inetresuje stojim vam na raspolaganju.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Koliko je Teoxenia daleko od Akti-ja. Idemo sa dvoje dece 5 i 7 godina 27.juna pa mi je bitno da deca budu zadovoljna.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ova dva hotela su jedan pored drugog, između njih su njihova igralištra i parking, a plaža im je zajednička.Teoxenia ima tunel koji od trpezarije vodi pravo na plažu, tako da se ni put ne prelazi, sve je prilagođeno deci.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26840
    Ukupno tema
    901428
    Ukupno poruka