Ristan

Filipini (Philippines)

109 poruka u ovoj temi

Mnogo je 30 dana za Filipine,sem par dana u Manili sa razgledanjem okoline (aktivni vulkan)i ostrva nema se sta videti za 30 dana.Nisam tamo bio al idem za 2 meseca pa mozete dobiti svez info :) .Iskoristite jeftine avio karte i obidjite susednu Maleziju koja ima dosta toga u ponudi a Indonezija je posebna prica.Zna li neko kako stici od aerodroma u CLARKU gde slece air asia do Manile,kako je najbolje?Pozd

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ok, svakako ce sveze informacije dobro doci ali obzirom da bi isli preko BKK tu bi u dolasku i odlasku izgubili nekoliko dana a sto se tice Filipina slazem se za par dana Manilu sa okolinom a ostatak Borocay i El Nido na Palawanu... ima tu "materijala" za 20-tak dana 100% jer nama je ovoga puta prioritet more i priroda a sa informacijama kojima do sada raspolazemo je ovo dobra varijanta...

Izmenjeno (DraganV)
nema potrebe za citiranjem ako se odgovara na prethodni post
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ok,ja sam samo favorizovao Maleziju i Indoneziju,cujemo se kad dodjem. :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

OBAVEZNO da se pojavis sa informacijama kada se vratis... u dobar provod ne sumnjam ni trenutak ali ti ga svakako zelim wink.gif

Izmenjeno (DraganV)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala,javljam se oko 13 oktobra

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Danas sam kupio karte na liniji Manila-Caticlan(Boracay)preko Philippines air za 61oo din.Preko Cebu air je 35 s skuplja u datom momentu.Ne naplacuju torbe i osiguranje kao Air Asia .

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav, Ja inace sa devojkom idem na bali u decembru pa sam mislio da 6 januara uzmem kartu za manilu (air asia ima neki popust od 6 januara - Asia on sale)...Neki moji drugovi me "zaplasili" da uopste nije naivno na filipinima pa sam hteo da pitam da li da su upustam u tu avanturu lili da zaobidjem filipine u sirokom luku...Inace sam hteo posle par dana u Manili da idem na Buracay

Hvala unapred na odgovoru

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ljudi su ne upuceni ,pa pricaju bezveze i onda nastaje konfuzija u glavi.Zato ja postojim ,da ti kazem iz prve ruke vec posle 13 oktobra.Problem Filipina je krajnji jug te zemlje a ti ne ides tamo,pa nema razloga za brigu.Ti upravo ides mojom marsutom,tako da ces biti informisan o svemu sto te interesuje-tvoje je samo da pitas :D .Ja sam platio 100 e povratnu iz Kuala Lumpora za Clark-to je aerodrom na nekih 3 sata voznje od Manile.Kad budes leteo za Boracay ,to nece biti Clark vec aerodrom u Manili.Predlozio bi ti spavanje u Manili u oba pravca da se nebi stresao oko prevoza i imao realnu sansu da ne stignes na let.Pozdrav i vise infa posle 13 oktobra.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Puno hvala na odgovoru, jedva cekam tvoje postove nakon 13 Oktobra, Takodje idem u Kuala lumpur, SIngapur, Jakartu, Bali, i to sve pre Filipina , Prosle godine sam bio na Tajlandu 2 meseca tako da ako nekome treba savet tu sam....a meni treba savet za bilo koju od pomenutih drzava...

I jos jednom hvala

Ivan

p.s. Molim te pogledaj neki guest house u kuala lumpuru i singapuru idem sa devojkom pa samo da bude cisto i ne bas skupo ako ti nije tesko..

Izmenjeno (rebekic)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Vazi,ja sam bukirao hostel i Singapuru po ceni od 10 e u dobrom delu grada.Hosteli su cisti ,tako da je pristojno.Na Boracayu hotel sa 3 z sam platio 25 e sa doruckom,takodje i u Manili.Voleo bi kad bi posetio Borubadur-kompleks budistickih hramova u blizini Jogjakarta,jel ti u planu?Vrlo si blizu tome,steta bi bila da ne posetis?Ako razmisljas da se vracas u Maleziju tj da imas multi ulaz imaj na umu da je proces za dobijanje multi Malezijske vize dugotrajan ,od mesec i po dana do dva.Single ulaz se dobije za 2 dana i kosta 5 e.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

DAj mi molim te malo vise informacija vezano za Borubadur...kako doci najlakse i naravno da bih posetion...U maleziju se ne vracam ...iz manile idem za bangkok pa onda kuci:)....vizu za indoneziju vadim u bg a ostale vize sam mislio da vadim u bangkoku i sve su single entry (nigde se ne vracam 2 puta)

Hvala za info

p.s. Ja sam planirao da letim za Manilu ...da ostanem par dana pa onda let za Buracay...jel to ok ., posto se provlaci i clark aerodrom pa ne znam u kakvoj je vezi

Izmenjeno (DraganV)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Izvadi Malezijsku vizu za 5 e u Beogradu,jer neznam kako je izvaditi istu u Bangkoku,ovde je jednostavno a osoblje vrlo ljubazno.To bi ti predlozio i za Filipine,samo sto je tu viza 50 s a za 5 minuta gotova.Nisam te najbolje razumeo za Clark?Kad ides za Boracay leti se iz Manile tako da je pozeljno da uzmes par noci u Manili.Reci cu ti kad dodjem sta treba da vidis u Manili,ja za sad planiram aktivni vulkan u neposrednoj blizini .Za Borubadur nemoj da se zeznes pa da ga ne vidis kad si u neposrednoj blizini.Detaljne informacije,kasnije ,zurim sad.Pozdrav

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sale, iscekuje se tvoj putopis po Filipinima ovde, pa se raspisi kada se vratis :kez:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kako vreme prolazi i utisci slezu dolazim do zakljucka da sam presrecan sto sam obisao jedno lepo parce kugle zemaljske zvano Filipini.Trudio sam se sto vise da vidim i upoznam za 7 dana i 6 nocenja al to zbilja nije dovoljno za tako egzoticnu tropsku zemlju .Manila nije u toj prici i deluje prilicno nepozeljno boraviti vise od 1 dana u tom gradu.Doneo sam vam prospekte i mapu Manile da nebi gubili svoje dragoceno vreme u otkrivanju skrivenih lepota ove zemlje.Sad sam jako umoran od puta i odoh u krevet a vi napisite sta vas sve interesuje u nastavku price;)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dobrodosao kuci smajl.jpg

lepo sto si se oglasio a mene raduje sto se u ovom tvom malom izlaganju prepoznaje i oseca puno pozitive a to i meni daje razloga da se malo ohrabrim jer kao sto sam vec pomenuo u nekom predhodnom postu ja odlazim 10.02. na mesec dana na Filipine... zapravo tu treba oduzeti po par dana za Singapur u odlasku i povratku ali u svakom slucaju mi ostaje preko 20 dana za same Filipine... ti mi jednom prilikom rece kako je to previse, nadam se da si i sam promenio misljenje a ono sto mene zanima staje u kratku rec: SVE! Prakticno imam jako malo realnih i zivih informacija pa ce svaka dobro doci... Bez obzira sto nisi bio predugo mogao si da skontas sta je to sto nikako ne treba propustiti kao i sta treba zaobici... kako funkcionisu transferi unutar Filipina i kakve su cene... Kakve su inace cene hrane, pica, smestaja... mozda u poredjenju sa Thai ako mozes da napravis paralelu... bezbednost... ima li nesto interesantno za shoping... itd... kao sto rekoh sve smajl.jpg Eto, kada se naspavas, odmoris i dodjes k sebi daj koju rec na ovu temu... dobro ce doci!

Izmenjeno (DraganV)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26507
    Ukupno tema
    887850
    Ukupno poruka