Guest Gost_Petrovic

Parga - opšta tema

2086 poruka u ovoj temi

Ko ide sa kesom nikako agencije, sigurno ce proci jeftinije u direktnoj nagodbi, a ko placa cekovima i karticama onda preostaju agencije...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ko se zaputi u Pargu bez unapred rezervisanog smeštaja,preko agencije ili neki drugi način nikako neće proći jeftinije. A “skromni” smestaji koje radi Argus i druge agencije se rasprodaju još zimi i bas su povoljni.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo kratko javljanje od mene, juče se vratih iz Parge.

Išao sam preko Oktopoda, autobuski prevoz.

Prvo da kažem da uopšte nisu tako preskupe cene kao što mnogi govore, generalno je cena tu negde kao i u sličnim letovalištima u sezoni. Ležaljke sam plaćao 8 evra (2 ležaljke i suncobran) na Valtos plaži, a koliko sam video slične su cene i na ostalim plažama.

Spremite se za brdovite predele, jer je Parga na takvom terenu, i do same Valtos plaže ćete morati da idete uzbrdo-nizbrdo, osim ako ste smešteni baš na samoj plaži, ali u svakom slučaju je takav teren da ćete sigurno morati u nekom trenutku da prevalite put brda :)

Elem, plaže su lepe i velike, voda čista i temperatura vode taman - ni previše topla a taman onako da rashladi.

Topla preporuka je izlet na paxos i antipaxos (15 eura) i krstarenje Jonskim ostrvima (sjajno je, 38 eura).

Planirao sam i rent-a-car ali su mi u agenciji tražili 750 evra depozit + cena dnevnog iznajmljivanja, tako da sam uz tu cifru odustao i ipak uzeo skuter, koji je 15 eura dnevno.

Baš me zanima kad smo kod toga, da li je neko upoznat sa politikom rentiranja sada dole, ja pre par godina nisam uopšte plaćao depozit uz auto, samo osnovnu cenu i ostavljao sam lične podatke (kopiju pasoša, LK, vozačke) prilikom preuzimanja automobila?

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo kratko javljanje od mene, juče se vratih iz Parge.

Zdravo, posto ste se skoro vratili moze preporuka za najbolji giros, kao i koji market je najpovoljniji?, 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Od povoljnijih marketa izdvajaju se Arista, Sklavenitis, Expres, tako da prosetajte do njih, pa mozete uporediti cene. U svakom je ponesto jeftinije, u odnosu na drugi.

Odlican giros smo jeli u Meraklides-u, on je u ulicici od sidra kada krenete navise prema crkvi. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Naravno, ovde smo da pomognemo jedni drugima. Nema odbrambenog stava. Sve je ok. Ove godine sam kasno pocela da planiram letovanje,pa je Argus bio rasprodat. Sto se tice girosa,meni je bio dobar u Top cafeu i bio je jeftiniji, posto nije na samom šetalištu uz more.  Marketi se razlikuju po cenama i u svakom ima nesto sto je povoljno. Blizu je to sve i najbolje je prosetati i svratiti u svaki od tri. Svima koji letuju ove godine zelim lep provod i suncano vreme.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Topla preporuka je izlet na paxos i antipaxos (15 eura) i krstarenje Jonskim ostrvima (sjajno je, 38 eura).

Gde se sve brod usidravao tokom izleta na Paxos i Antipaxos? I koliko slobodnog vremena ste imali za obilazak? 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Planirao sam i rent-a-car ali su mi u agenciji tražili 750 evra depozit + cena dnevnog iznajmljivanja, tako da sam uz tu cifru odustao i ipak uzeo skuter, koji je 15 eura dnevno.

Jel znas mozda cenu iznajmljivanja kvada na Pargi, i da li za njih mora da se ostavlja depozit?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Вала Маријана је у праву, Аргус има, ајд тако лепо да се изразим, 'најскромније апартмане' од свих јачих агенција, али су коректни и поуздани, а колико пара толико и музике, увек било и биће... И ово кажем као неко ко ретко, скоро никад, не користи услуге агенција, али на основу искустава пријатеља, браће кумова:) А препоручујем и осталима да батале агенције где год могу, јер нас већ превише шишају са свих страна:)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postovanje molio bih da mi neko prenese iskustva sa Aqua travel i vili Evis u Pargi,hvala

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Gde se sve brod usidravao tokom izleta na Paxos i Antipaxos? I koliko slobodnog vremena ste imali za obilazak? 

Paxos i Antipaxos vredi videti, divno je. Nekoliko puta se zaustavljamo tokom izleta. Prvo brod pristaje nedaleko od Antipaxosa i tu imamo oko 45 min za kupanje.

Pogled iz brodica tokom izleta je predivan. Zatim stajemo kod nekih pecina i tu se mozemo kupati u pecini.

Nakon toga ide kupanje negde kod Paksosa, isto predivan dozivljaj pa posle toga pristajemo u gradic Gajos na Paksosu gde imamo 2h za setnju a to je tako malo vremena. U povratku ponovo idemo u neku pecinu pa ko zeli moze da se kupa. Mi smo isli brodicem Gajos jer je nizi pa moze da udje u pecine ali komotno mozete ici bilo kojim brodicem jer ne ulaze duboko u pecinu vec samo na ulazu u pecinu.

20180903_113325.jpg

20180903_124715.jpg

20180903_140352.jpg

Izmenjeno (lajka7)
3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo jos slicica

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo kao što je članica iznad napisala, tako je i meni bilo, mada smo mi dobili i "gratis" još jedno kupanje na kraju putovanja, jer smo kao grupa poštovali satnice, pa su nas na još jednu sjajnu plažu ostavili da se bućnemo na nekih pola sata. Ali generalno, ovaj izlet koji je samo 15 eura baš vredi videti, i ni pod tačkom razno ne bih propustio ovo iz Parge, jer je blizu i dosta pristupačnije nego sa Krfa npr odakle sam išao ranije, i imao dosta manje slobodnog vremena obzirom da je i put dosta duži.

Što se pitanja za giros tiče ne bih imao tu konkretnog odgovora, uzimao sam bukvalno gde stignem, nisu neke velike razlike u ceni a svuda je lep, tako da verujem da nećete pogrešiti. Npr u samom centru, kod sidra se pita giros može uzeti za 2.5 eura, što je prilično ok cena :)

Jel znas mozda cenu iznajmljivanja kvada na Pargi, i da li za njih mora da se ostavlja depozit?

Sada vidim i ovo pitanje, ja nisam uzimao kvad, a iskreno nisam ni video da se negde iznajmljuje (što ne znači da ga nema), uzeo sam skuter koji je odradio posao (15 eura dan, bez depozita za osiguranje).

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Ima li nekog tamo trenutno,kakvo je vreme?Vidim na prognozi neka kisa konstantno se predvidja,a picim u utorak tamo samo mi kisa fali ..

Izmenjeno (ivchem)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I mene to zanima, jer i mi krećemo u utorak. :)

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25773
    Ukupno tema
    857201
    Ukupno poruka