Guest veljka

SAMOS

259 poruka u ovoj temi

Mi smo bili u Labitu dva u prvoj sobi, znači gleda na ulicu a terasa je odmah prva do stepeništa. I bukvalno kada bih mogao da biram kakvu sobu želim u tom rangu uvek bih takvu izabrao. Čisto, uredno, temperatura u sobi uvek idealna, novo kupatilo, solidan orman. E sad komšinice dve sobe pored su se žalile  da su videle bube kod klime, do duše samo dve, Ekipa koja je bila smeštena u sobama sa pogledom na dvorište nije spominjala agregat ali jeste miris kuhinje svako veče iz obližnjeg restorana, neki su se žalili na vlagu. Tako da zavisi i od sobe koju dobiješ. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav ljubiteljima Samosa.

imam jedno pitanje, htela sam da uplatim za kraj juna a u nekoliko postova čitam o toj hladnoj vodi pa sad ne znam šta mi je činiti, s'obzirom da idemo sa klincem od 6 godina koji baš jako voli da se kupa. 

da li je kraj juna rano da se ugreje voda?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Није острво за које било ко тако нешто може да гарантује из мог угла.

Са друге стране, постоји могућност да буде тако на појединим плажама, при чему тај проценат не би требало да је мали.

Ја лично бих отишао (и са дететом од 6 година) али је јако незахвално да се било ко убеђује у тако нешто и под описаним околностима.

Izmenjeno (Srbko)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Cao svima, moze li info od ljudi koji su isli - da li je istina da je prepuno migranata I da je strasno da nekoliko devojaka same idu? Prosle godine su sestre moje drugarice bile, njih dve same I vratile se sa pricom da nisu smele da izadju iz smestaja od toga koliko je strasno I kako su migranti uzasni I preplavili ostrvo. Ali vidim da se ovde to uopste ne spominje...

Ona sad ne bi zbog toga da ide na Samos a svima nam se jako ide tamo I ne bismo da propustimo zbog nekog preterivanja/izmisljanja.

Hvala unapred na odgovorima! :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima na ovoj temi.

Da li neko ima iskustva sa hotelom Oceanida Bay u blizini Pitagorija? Komentari na booking.com su dijametralno suprotni, od sve odlicno do sve uzas.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima koji citaju ovo!

Prosle godine sam bila na severu Peloponeza i bilo je uzasno puno meduza. Da li neko zna kakva je situacija na Samosu sto se tice meduza?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

2016 те их није било.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima. Da li je neko bio u Vili Katerina u Potokaki-ju? Da li preporučujete smeštaj u ovom mestu? Rekli su nam da je 2 km udaljeno od centra Pitagorija, a meni sad to nešto deluje daleko. Šta Vi mislite o tome? Da li bolje biti tu ili u Kokari-ju? Agencija nam je nudila ta 2 mesta.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Потокаки неупоредиво бољи. По мени није претерано далеко од Питагорија. Кокари доста и један дан (пар сати тачније).

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima! Zanima me kakvo je trenutno stanje na ostrvu sa migrantima? Da li ih ima u Pytagoriu ili okolini?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav!

Zna li neko posoji li autobuski prevoz iz Pitagoria prema drugim mjestima?

Izmenjeno (tamovamotamo)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sto se tice migranata, u gradu Samos ih ima dosta. Svuda se mogu videti, ali ne prave probleme. Tek sam stigla na Samos i ne znam kakva je situacija na ostatku ostrva. 

Izmenjeno (panonski_mornar)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Да ли је неко са Самоса ишао на следеће излете: Самиопула, Патмос, Липси, Икарија, Фоурни, Кушадаси .... Какви су утисци и цене ових излета. Имате ли неку препоруку за агенцију односно којим бродом ићи. Претпостављам да постоји конкуренција и да су цене различите. Да ли је неко изнајмљивао скутер за обилазак острва и каква су искуства? Захваљујем на одговорима.

Izmenjeno (bataacanski)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam planila da idem na Patmos da bih obisla religijske znamenitosti toga ostrva, ali kada sam od vlasnika vile gde sam smestena cula koliko voznja brodom moze da bude "truckava" odustala sam, jer jako lako dobijem morsku bolest. 

Sto se tice iznajmljivanja prevoznog sredstva, ako zelite da idete na krace izlete skuter vam je super, ali ako zelite da idete nä dalje izlete, pogotovo da obilazite planinska sela kola su bolje resenje. Mislim da je dobro da napomenem da mi je suprug zaljubljenik u motocikle, da se trkao u drzavnom sampionatu svoje zemlje, da ima vozacku dozvolu i za najvece kubikaze motora, ali on je preferirao da uzmemo auto. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Odavno nisam ulazila na ovu temu, ustvari od prosle godine kada sam letovala na Samosu, pa sad vidim da ima nekih pitanja i nedoumica. Neko je pitao za migrante. Ja ih licno nisam uopste primecivala, jedino sto je bilo vise vojske nego na drugim ostrvima. Od okolnih ostrva, isli smo na Patmos i Furni. O Furniju sam pisala na svom blogu, a link ka toj stranici imate na ovoj temi str. 14. Mislim da link ka Patmosu nisam dodala ranije na ovu temu, pa koga zanima moze da procita ovde. O cenama sam pisala na prethodnim stranama, ali evo ponavljam: Povratnu kartu do Patmosa smo platili 39 evra po osobi, a do Furnija 30. Na zalost ne secam se preko koje agencije smo isli ali znam da je bila jedna od onih u glavnoj ulici u Pitagoriju (ulica koja je u neko doba dana otvorena za saobracaj, a posle se zatvara) sa leve strane ako se posmatra od setalista, odnosno od luke. Jos bih dodala, jer je bilo komentara o putovanju brodom, da nikad lepse nismo prosli u putu. Feribot je veliki brod, stabilan i brz i ne oseti se taj put, ma kakvo truckanje... Mada popili smo po pola tablete protiv mucnine i u polasku i u povratku na oba izleta, posto muz i ja nismo poneli dovoljno tih tabletica misleci da cemo ici eventualno na jedan brodski izlet a ne na dva :). Bas me zanima da li je voda i ove godine hladno more na Samosu? Prosle godine je bilo prilicno hladno. Na Furnijui na Patmosu je bila super voda.

Izmenjeno (rveki)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26318
    Ukupno tema
    877795
    Ukupno poruka