Guest Dejan

Wave Resort hotel Hurgada

4 poruke u ovoj temi

Ako je neko bio u ovom hotelu, ili je nesto cuo, ako moze da napise kakav je hotel, kakva je lokacija, hrana, cene, plaza... , uopste prednosti i mane.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ja sam prolazila pored njega :)

lokacija mu je super za mene - jer je u centru, blizu su radnje i supermarket - ja sam bila 2 hotela nize u aqua fun-u

znam da ima svoju plazu sto je takodje super

ali deluje pomalo propalo tako da mozda nije najbolje resenje, mada ako je budget bitan zasto da ne, ja bih se odlucila za taj hotel da mi daju negde duplu smenu, jer je lokacija OK a ne moze valjda nista drugo biti toliko strasno - cistoca nije problem , a sto se hrane tice pravilo kaze da jedes sto manje i nemas problema - ja sam imala "probleme" samo jednom i to kad sam preterala i onako se domacinski najela :rolleyes:

idi i pisi kako je :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hello, inace sam iz Sarajeva, a nase agencije imaju slabiju ponudu hotela od beogradskih i uz to na zalost aranzmani traju samo 8 dana.

Waves Resort je najjeftiniji u ovoj ponudi (kosta 380 eura 7 pp) pa me interesuje je li neko bio, kako mu se (ne)svidio?

Inace bih radije odabrala neku od beogradskih ponuda jer su 10 dana za iste novce, ali mi dodje jos komplikacija sarajevo-beograd, jel ima jos ljudi iz Sarajeva na ovom forumu koji su nesto ovako kombinovali?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako je neko bio u ovom hotelu, ili je nesto cuo, ako moze da napise kakav je hotel, kakva je lokacija, hrana, cene, plaza... , uopste prednosti i mane.

Hotel je OČAJ. Verovatno ljudi koji su davali ove komentare ne znaju kakvi su inace hoteli u Egiptu.

Hotel je jedino na dobroj lokaciji, ali to nije mnogo bitno u Hurgadi jer možeš svuda da se prevezeš za 10 minuta.

Ceo prostor u hotelu je premali za broj gostiju koji prima. Plaža je toliko mala da ujutru moraš da poraniš da bi zauzeo ležaljku pod suncobranom, koji doduse ne štiti baš nešto od sunca, ali je bolje nego na suncu. Za one koji smatraju da je ležaljka sa suncobranom luksuz, u Egiptu je besplatna i podrazumeva se, uz to na ovoj plaži nemaš mesta ni da staviš peškir dole.

Na toj plaži je i luka za brodiće koji doduše ujutru odu na izlet i vraćaju se uveče pa ne smetaju mnogo, osim što izbacuju smeće kad dolaze i odlaze tu u kupalište, međutim to se raščisti posle jedno pola sata.

Sobe su stare i izanđale. Istina je da imaju TV, klimu i frižider, ali je nemoguće naći sobu u kojoj sva tri rade. Napomena: u Hurgadi ne postoji hotel bez toga, ne bi mogao da se zove hotel. Higijena soba je očajna ( ja sam živela i u studentskom donmu sa zajedničkim kupatilom i u srednjoškolskom domu i smatram da je u studentskom domu higijena mnogo bolja). Da čiste ih svakodnevno, ali efekat toga i ne vidiš, osim toga sobar se muva po sobama ceo dan, sve radi parcijalno, tako da uopšte ne raspolažeš svojom sobom, jer čak i da uspeš da uđeš u nju da odmoriš, on navali da kuca na vrata kao lud. Znak "ne uznemiravaj" za njega ništa ne znači.

Peškiri kako na plaži, tako i u sobi su veoma stari o ofucani, i sumnjive higijene. Ja sam ponela svoje za plažu jer sam ranije utvrdila da ze za plažu ne peru, pa sam te svoje razvlačila sve vreme. Nama je i posteljina na jednom kraevetu bila prljava od peska, ali to nije redovan slučaj, bar se niko drugi nije žalio.

Verovatno sad mislite da sam ja razmažena, ali kao što rekoh živela sam u studenskom domu i bila prezadovoljna i letovali smo pre 2 god. u hotelu Zahabija, takođe 3 zvezdice i bili prezadovoljni. Ima i on svoje mane: do centra grada mora da se ide prevozom, do plaže se malo pešači, ali to je sve što bih ja zamerila.

Sobe su velike za razliku od Waves-a, higijena odlična i sobar spremi sobu za pola sata, osoblje u hotelu više nego ljubazno (doduše deluju malo smotano, ali to je ono što zavisi od kategorije hotela.

Oni koji su letovali pre toga u Crnoj Gori smatraće da je Waves O. K. ali za Egipat to nije ni solidno. Što se tiče cene za taj hotel, pa ljudi ne plaćate ga vi jeftino. Definitivno je precenjen.

Zahabija je bio najjeftiniji hotela u Kontikijevoj ponudi i za taj novac je dobar, a Waves nije najjeftiniji hotel u Argusovoj ponudi i sramota je što ga uopšte imaju u ponudi (uzgred ni jedna više naša agencija ga nema u ponudi).

Zaključak je: da sam dobila na nagradnoj igri ovaj hotel, rekla bih šta je tu je džabe je, ali ovako sam se osećala izrađeno mi nismo čak ni platili sa popustom nego puna aranžman.

Ne kažem mi smo se na kraju dobro proveli iako smo bili u tom hotelu, jer smo imali super društvo, ali se nekako nismo odmorili.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka