rea

AGIA TRIADA

213 poruka u ovoj temi

Da li je neko letovao u Agiji u prvoj polovini septembra i kakvi su itisci? Da li tada ima meduza? 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Gagana, mi smo prošlog leta bili u A.Triadi početkom septembra i bilo je meduza. Doduše, od 7 dana, bilo ih je 2 dana i to oko 11-12h se pojave. Mi smo se kupali i tada, kao i drugi ljudi i naravno, samo je mene opekla ( da li meduza ili njihova jajašca, ne znam i to u dubini). Ni to nije bilo strašno, odmah se ispere "slatkom" vodom i namaže Pantenolom i za 1-2 h se ništa ne primećuje i ne oseća.

U septembru je u Triadi lepo, mirno, Nema gužve, buke...

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Letovali pre par godina meduze nismo ni videli. Mada nije bilo guzve iako smo isli u sezoni. lepo fino  i mirno mestasce.

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko skoro bio u hotelu Santa beach?Da li je završen hotel koji se pravio do njega?Da li može da se pije voda iz česme ili mora da se kupuje?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo bili prošle godine u Santa beach hotelu. Hotel koji se gradi nije bio završen, i čisto sumnjam da će biti i ove završen. Mi nismo pili vodu sa česme, ali su za večeru na sto stvljali hladnu vodu iz česme koju su skoro svi pili ,i nisam primetila da im se nešto desilo. Otvorili su i market u samom hotelu...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima. Gde u Agia Triadi mogu da se kupe karte za lokalni bus do Soluna? u nekoj trafici ili se karte kupuju u samom autobusu 72?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Karte za autobus mozete kupiti u marketu preko puta stanice ili uzeti u samom autobusu na automatu. Inace, nemate autobus direktno do Soluna, jer 72 ili 76 voze do Ikee, odatle hvatate 2,3 ili 8 do Soluna.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel ovo neka stara razglednica ili nova?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Obozavam ove razglednice Grcke iz ranih 80-tih. Iz svakog mesta obicno uzmem jednu. Nema beach barova, nema kafica, nema lezaljki za izdavanje, nema kineskih prodavnica.... samo more, pesak, sunce i poneki suncobran. Imam jednu kako je Potos izgledao 80-tih, pa ono je stras' Bozija bila u odnosu kako sada izgleda.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prosle godine sam pocetkom septembra letovao u Perei koja je vrlo blizu i posto uvek idemo kolima svaki dan obilazimo i idemo u drugo mesto i na drugu plazu i jedino smo u Agia Triadu dosli tri puta, verovatno zbog Perikla konobara koji je bio vise nego sipatican

Pocetkom septemba je pusto, skoro pa da nema turista cak se neki beach barovi zatvaraju, mogu da se nadju ogromne i potpuno puste plaze. Meduze nisam sreo i vrlo malo jezeva je bilo, more je bilo cisto a nije bilo ni vetra.

Plaze kao plaze neke su lepse neke su manje lepe ali sve je to OK pre podne je bilo hladnjikavo tako da smo obisli Solun uzduz i popreko ipak letovanje nije samo plaza.

Ono sto ne valja u toj regiji su cene pivo u kaficima i plazama nema ispod 5e, dve pice dva piva i ice tea su bili 45e 

Odmah posle Peree smo otisli na Tasos gde je pivo na plazi bilo 3,5e a vecera od dva ogromna mesana mesa, pica 4 piva i dva ice tea je bila 50e

Cene ne bi primetio da nismo nastavili na Tasos pa smo bili iznenadjeni da je na ostrvu bilo jevtinije

Ove godine u Aprilu smo bili u Atini i dva piva na Plaki su bila 8e tako da ako uporedim selo pored Soluna i apsolutni centar Atine smatram da su cene prevelike

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vidi se da je stara razglednica po odeci, tj.po kupacim kostimima. Divno je kada nema lezaljki :klap:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Da li je neko skoro bio u hotelu Santa beach?Da li je završen hotel koji se pravio do njega?Da li može da se pije voda iz česme ili mora da se kupuje?

Ima li neko informacije o ovom hotelu koji se gradio?

Izmenjeno (teax)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I mene zanima kako izgleda taj novi hotel.Ako je neko bio neka okaci sliku.Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cao,

Da li imate iskustva sa hotelom Sun beach u Agia Triadi? Kakva je plaza u A. Triadi, culi smo da zbog blizine Solunske luke zna da bude prljava voda i da se oseca po nekada neprijatan miris?

Hvala unapred.

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka