Guest Dea

Izbor mesta na Tasosu

508 poruka u ovoj temi

Hvala puno na savetima.

Imam jos jedno pitanje. Resili smo da vas poslusamo i da rezervisemo pre polaska i nasli jedan pristojan hotelcic sa polupansionom. Ali brine nas da vecera recimo ne bude samo do 20h, a mi kao sto rekoh planiramo da obilazimo plaze i ostajemo mozda i do sumraka. 

Jel se po tim hotelcicima i tavernama sluzi vecera po dogovoru ili je striktno vreme? Ako nam ogranice do kad mozemo da veceramo, da ne uplacujemo to...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 3 minuta, Loshme10 je rekao/la:

Hvala puno na savetima.

Imam jos jedno pitanje. Resili smo da vas poslusamo i da rezervisemo pre polaska i nasli jedan pristojan hotelcic sa polupansionom. Ali brine nas da vecera recimo ne bude samo do 20h, a mi kao sto rekoh planiramo da obilazimo plaze i ostajemo mozda i do sumraka. 

Jel se po tim hotelcicima i tavernama sluzi vecera po dogovoru ili je striktno vreme? Ako nam ogranice do kad mozemo da veceramo, da ne uplacujemo to...

To je individualno. Najbolje je sa njima da vidite

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Postovani,

Planiram sa devojkom na Tasos krajem jula kolima. Trazimo dvokrevetni studio, ne mora biti nista specijalno, ali da bude pristojno. Znamo sta znaci svaki dan voziti do plaze zbog proslogodisnjeg iskustva sa Lefkadom. To i planiramo, ali da nam uvece bude blizu neko mesto gde se moze prosetati a da ima ljudi, taverni, kafica. Znaci nikakva ludnica vec cisto da bud zivo. Da li je onda resenja za nas Limenas? 

Ima li neko neke kontakte sa Grcima putem maila da tako potrazimo smestaj jer nam se to pokazalo kao dobro resenje nekoliko godina? Kapiram da je to bolje od trazenja tamo, a sigurno bolje od nasih agencija

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima,imam pitanje,decko i ja planiramo letovanje u Tasosu,u ponudi imamo mesto Potos i Limenas,sta odabrati?? Citala sam po forumu i raznom stranicama,po onom sam zakljucila da je Limenas bolje mesto? Mlad smo par bez dece, Potos je izgleda mirnije i manje mesto? Hvala unapred za bilo kakvu pomoc!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Limenas je verovatno lepši  za videti od Potosa ali je Potos kao baza po mom mišljenju bolji i zahvalniji za obilazak ostrva i (meni) najlepših plaža. Ali sve je to potpuno individualno, ipak morate sami da prelomite.

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
pre sat vremena, Draganaa je rekao/la:

Potos je izgleda mirnije i manje mesto? 

Potos jeste manje, ali bučnije mesto od Limenasa.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U Potosu je veoma živo a gužva posebno uveče zna da bude baš velika.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala puno,prelomicemo samo da odlucimo gde :-)

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ako idete na tasos prvi put i bez sopstvenog prevoza LIMENAS...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam bio na tasosu jos 2007 godine,isao sam i jos jednom 2008 godine i stvarno je dobar provod, velika prednost sto ima puno plaza,neke plaze su super a neke nisu nesto... Mesto je lepo...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

drugari,evo upravo gospodza preko nikane rezervisala Inanthi kucu u Potosu,idemo sa dve klinke 2 i 5 godina,pa me zanima jel plaza ok bez kamenja,bitno je samo da je mirna voda da mogu da ih pustim ceo dan da se brckaju...takodje me zanima dali ima znate dali na svim plazama ima suncobrana/hlada ili moram da nosim svoj suncobran ( i paradajz :) ) iz beograda...naravno mislim na plaze u Potosu,

Hvala

Pozdrav,

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo svima! :)
Ove godine sa muzom i dve cerke idem na Tasos i dvoumimo se izmedju ova dva mesta, pa ako je neko bio da mi pomogne da se odlicim. Isli bih automobilom, zato sto zelimo obici celo ostrvo i svaki dan da idemo na drugu plazu. Starija cerka obozava da roni i izjasnila je zelju da zeli da ide u neki ronilacki klub, jer bi zelela da se ide sa kompletnom opremom na jedan zaron pa me interesuje u kom gradu je bolji ronilacki klub, i da li mozete da mi preporucite neke dobre restorane? :) 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

jel zna neko od forumasa gde je ovo na tasosu /potosu ...moram da se kuuuuupam tu jednostavno moraaaaaam :)

 

1397847139giola.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zove se Giola, nalazi se na južnom delu ostrva. U realnosti, nekada izgleda kao na ovoj fotografiji; a nekada više liči na mutnu baru :). Zavisi od plime i oseke; vetra, kiše i koječega... u svakom slučaju - traži termin Giola ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hvala drug

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka