Guest Dea

Izbor mesta na Tasosu

508 poruka u ovoj temi

Pozdrav, drugari.

Razmisljamo da se smestimo negde u Astrisu, eventualno, Potos, u delu koji izlazi na plazu San Antonio. Prvi put idemo na Tasos, motorizovani smo. Imate li neku sugestiju, predlog, u tom smislu? Hvala.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ove godine planiram na Tasos, idemo autom ali se jos uvek razmisljam u kom mestu da mi bude baza. Moze li pomoc prijatelja?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ovako...za one koji vole mir i "kucnu atmosferu"- Pefkari i Skala Maries; za one koji su mladi ili se duhom tako osecaju, koji zele ponekad i guzvu i muziku- Potos; za one sa malom decom, motorizovane, Pachis ili Golden beach (za Golden pricam, jer verujem brojnim drugarima forumasima, koji su sa malom decom uzivali bas na tom mestu)...verujem da je i na ostalim mestima lepo (u), jedino bih zaobisla Skalu Kalirachi....sva ostala mesta imaju svojih cari...krenite sa pozitivom i svako ce vam od mesta na Tasosu biti lepo! :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Probaj da se navikneš na ulje. Na Tasosu je hrana super. Mi se hranimo isključivo u restoranima, i mogu ti reći da je hrana na Tasosu među najboljim, od mesta koja smo posetili u Grčkoj.

po hrani cu i pamtiti tasos. ogromne i ukusne porcije, prosto mame da se udje u restoran.

Uvek mislim da je za ljude koji na Tasos dolaze autobusom i koji neće imati auto na raspolaganju sve vreme svog boravka, najbolje da za svoju bazu izaberu Potos ili, ako ne vole gužvu, da izaberu Pefkari (vidi moje putopise Tasos 2005. i 2006. godine - linkove imaš u mom potpisu). Kad si ti u pitanju, razlog više da izabereš jug ostrva i to Potos ili Pefkari, a uzimajući u obzir kriterijum koji si naveo, je i činjenica da tu ima više lepih, vangradskih plaža, nego u okolini Limenasa. E sad, kad bismo pričali baš o divjim plažama, njih ima najviše u blizini Skale Maries, ali ti ipak ne bih savetovala da se bez auta na raspolaganju smestiš u tako malo i nesadržajno mesto, ili da se smestiš u Limenariju koja ima sadržaja, ali su joj plaže u samom mestu prilično loše.

tacno, to sam ja naknadno ukapirala.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

cao, samo da se nadovezem na temu vezanu za tasos.. ja i zena smo prosle godine isli kolima na tasos i provod je pio super,,isli smo bez agencije u slobodnoj reziji i prosli dosta jeftinije sto se tice apartmana, naime odseli smo u Potosu i apartman smo nasli za nekih 20 min.napominjem da smo bili u avgustu..tu sam ako vas zanima nesto detaljnije....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

cao, samo da se nadovezem na temu vezanu za tasos.. ja i zena smo prosle godine isli kolima na tasos i provod je pio super,,isli smo bez agencije u slobodnoj reziji i prosli dosta jeftinije sto se tice apartmana, naime odseli smo u Potosu i apartman smo nasli za nekih 20 min.napominjem da smo bili u avgustu..tu sam ako vas zanima nesto detaljnije....

Mene zanima koliko te je izašao smeštaj po osobi, da li ste pre puta nekog kontaktirali u Potosu. Mi bi se upustili u tu avanturu ali imamo dete od 3 godine pa se još dvoumimo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

nadam se da nisam zakasnio sa odgovorom,, mi smo bili u potosu kako sam vec napomenuo,,smestaj je po osobi izaso 150 e.10 dana,, to je u samom centru ispod magistrale preko puta Crkve

ne, nismo nikog kontaktirali seli u auto i krenuli..ima dosta apartmana koji se tako izdaju tako da necete puno traziti i lutati..ako ne idete kolima obavezno medjunarodna dozvola i odmah u neku agenciju za iznajmljivanje auta...to je najbolja varijanta..nadam se da sam bar malo bio od koristi..lep provot.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Potos je uzasno monoton, Limenas je bolji i zbog okolnih plaza, ja sam licno bila u Potosu,pokajala sam se, drugi put bih isla u glavni grad.Ko ide kolima moze sve obici, sasvim je svejedno gde si lociran.U okolini Potosa je najbolja ROSO GREMOS I PSILI AMOS. Bozanstveno je na plazi kod hotela Aleksandra u Pefkariju.Pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cao cao idemo ove godine u Skala Rahoni, pripadamo mladjoj populaciji, idemo kolima i 2 para smo :))) Skala Rahoni,kakvo je to mestasce i sta nam vi predlazete???

HVALA UNAPRED :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Odlicna lokacija, cini mi se da ima i priodnog hlada, blizu glavnog grada. Sta predlazem- mi smo isli busom, najveci broj plaza smo obisli sto pesice ,sto busom, a za provod slabo znamo , cini nam se da je u Limenasu najbolje.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

u potosu je los nocni zivot mislim da rade par klubova i to je to..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U Skali Rahoni osim par hotela i restorana i dva-tri marketa, nema ničega više. U provod, kakav-takav, ćete morati u Limenas (oko 12km vožnje u jednom pravcu).

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala Bixi :srce:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi upadosmo danas padobranski na Tasos, na 7 dana i nadjosmo mesto u hotelu Glyfada, blizu Limenasa za 80e po danu sa doruckom. Hotel je odlican, ima besplatan wifi i besplatne su lezaljke na njihovoj plazi.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za koliko osoba je ta cena?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka