Sun_Sea

Dosli ste na aerodrom, zaboravili ste pasos, sta sad?

20 poruka u ovoj temi

Medeni mesec, najsrecnije putovanje svih novopecenih mladenaca.

Stizemo na beogradski aerodrom 90 minuta pre polatanja aviona vukuci sa sobom nebrojane kofere. Pronalazimo predstavnika nase agencije, uzimamo avionske karte i strpljivo stajemo u red. Poslednja provera da li je sve tu. Pasosi .... gde su?

"Moj je kod mene, gde je tvoj". "Zar nije i moj kod tebe?" ... razmenjujemo zbunjeno poglede ... par trenutaka tisine... i onda "NEEEEEEE!!!!""Zaboravili smo pasos ?!?"

Sta sad?

Predstavnik agencije nam kaze "nije problem, skocite kuci, imate jos 30-tak minuta da cekirate prtljag." "Ali mi nismo iz Beograda".

"Onda necete stici ... a s obzirom na to da su letovi za vasu destinaciju retki...sta drugo da vam kazem nego, sledeci put bolje pogledajte da li ste sve spakovali"

Auu propade nas medenic mesec, nista od kupanja, nista od suncanja, romanticnih vecera, gledanja zalaska sunca ....

Predstavnik druge agencije se ubacuje u razgovor "Ima jedan covek, ako on ne moze da vam pomogne, onda ne moze niko".

"Ko je on?" pitamo mi skoro u glas.

"Mile, ali svi ga zovu Milence" odgovara predstavnik agencije.

Uskoro dolazi covek sirokog osmeha, koji nam se predstavlja kao Milence i smirenom glasom nam govori "nista ne brinite, sada cemo mi to srediti. Pozovite nekoga kod kuce da pokupi pasos i da krene ovamo, ako moze da stigne na aerodrom za manje od 50min nista ne brinite ja cu zadrzati avion"

Dok mi panicno telefoniramo, Milence razgovara sa devojkama na check in-u za prtljag. Pasos krece, ali ne znamo da li ce stici na vreme. Vreme prolazi ... 5 minuta, 10 , 20 ... kao da je vecnost u pitanju. Svi su se vec checkinovali ... samo mi jos nismo ... Milence preduzima sve sto je u njegovoj moci dok cekamo pasos.

Malo pred poletanje, pasos konacno stize, expresno cekiramo prtljag, i trceci za Milencetom koji nas provodi kroz aerodrom stizemo na pasosku kontrolu. Uspeli smo:)

Masemo Milencetu dok trcimo prema nasem gate-u. Cujemo ga kako kroz osmeh govori "bas mi je drago sto smo uspeli, srecno na medenom mesecu !!! "

Milence je divna osoba kojoj je zadovoljstvo kad pomogne ljudima.Da nije bilo njega ne bismo otisli na putovanje.

Ne znam Milence da li citas ovaj forum, ali beskrajno ti hvala za sve sto si ucinio za nas

A za vas ostale savet, ako se neko nadje u problemu na beogradskom aerodromu, potrazite Milenceta. Ako iko moze da vam pomogne to je on.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

"nista ne brinite, sada cemo mi to srediti. Pozovite nekoga kod kuce da pokupi pasos i da krene ovamo, ako moze da stigne na aerodrom za manje od 50min nista ne brinite ja cu zadrzati avion"

Jel ovo stvarno može ili je čovek samo želeo da održi stanje dobrog duha na nivou?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Simpaticna prica...:)

A mozda je Milence znao da ce avion kasniti u polasku.:bez-zuba:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mislim da bi im Milence, na duže staze gledano, učinio veću uslugu da im nije pomogao.

(šala, šala!)

:-P

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jel ovo stvarno može ili je čovek samo želeo da održi stanje dobrog duha na nivou?

Registrovao sam se na ovom sajtu, samo da bih mogao da dam adekvatan odgovor na ovo pitanje. Milence moze da zadrzi avion i to je radio vise puta, a osim toga moze da posalje ljude bez karata i da resi situacije koje deluju neresivo. To mogu da tvrdim jer sam sa njim radio nekoliko godina i mnogo puta nisam mogao da verujem kakve je probleme resio i samim tim kolike je bruke, firmu koju je predstavljao, spasio!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

hehe opet lobirate ccc

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

OMG!!!

ovaj forum postaje sve zanimljiviji iz dana u dan :smorilo:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

mozda je ova pricica izvadjena iz nekog ljubavnog romana :D pa umesto nekog dzona ubaceno Milence :-P

onda dodje covek i registruje se istog dana samo zbog ove price da bi nam potvrdio da je citao isti roman :)

idem da zovem tatu mog da se registruje na forum i da se ukljuci u pricu........radio je 40 godina na aerodromu ali ovako nesto nisam nikad cuo od njega da postoji.....magla, sneg, led, losa vidljivost, podmetnuta bomba......ali da odlozi medjunarodni let zato sto je neko zaboravio pasos :-P

filmski nema sta....

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

naJači smo!

:D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ma u svakoj firmi ima po jedan Milence...

Takvi zaustavljaju avione, nalaze najjeftinije devize, mesta za finale nekog kupa, poznaju preCednike, neki su sa Papom na ti, znaju gde je najbolja jagnjetina i očas nađu "pratnju" ako treba, sređuju vize i ostale papire, oslobađaju poreza i kazni za parkiranje a mnogi peku i najbolju rakiju....

Nezamenljiva su ta Milencad...

U svakom slučaju, mladencima sve najbolje...

Izmenjeno (codemaker)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Milence, Supermen ili Ben10, pitanje je sad? bez-zuba.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja mislim Čak Noris.

Pa ako se pilot i usudi da krene (i ne žrtvuje dalje interese kolektiva radi pojedinca) - a Milence Noris izleti na pistu i gura točkove unazad...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

naJači smo!

:D

najgori ste od sve dece :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Milence ili kao u vicu Pera lozac....  :D

Salu na stranu ali ja mogu da tvrdim da je ovo moguce. Prirodom posla cesto se "muvam " po aerodromima i u par situacija je bilo cekanje polaska leta zbog zakasnelih putnika od npr. 20-30 min.

Jednom je avion poleteo tek nakon jednog sata zbog putnice (citaj mene), dok su putnici sedeli u avionu. Ne smem ni da pricam, sramota me koji je razlog bio. Oni naravno nisu objavili da je, zbog kasnjenja putnice, izgubljena dozvola za sletanje na dolazni aerodrom. Cekalo se naredno odobrenje od kontrole leta. U pitanju je carter .

Svaka cast Milencetu, ocigledno da je sposoban i dobro poznaje svoj posao. Mladencima sve najbolje  :D

Izmenjeno (Infoputnik)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jesmo, odmakli smo se, sad nam autobusi uglavnom imaju kllimu...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26052
    Ukupno tema
    869289
    Ukupno poruka