MAKI55

Hotelski smeštaj Ljoret de Mar

118 poruka u ovoj temi

Ja sam bila u ovom hotelu 2010.godine, hotel je za svaku preporuku.. E sada, mislim da je on po kategorizaciji hostel, ali zaista sam se prijatno iznenadila. Odlican odnos cena - kvalitet. Dorucak je kao sto su vec rekli, isti svaki dan.. Ali za svakoga ima po nesto :) lokacija je odlicna, jer nije u bucnom delu.. A opet, sve je blizu. Vlasnica je prijatna i tu je sta god da vam zatreba. Sobe se ciste svaki dan :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo bili 2012.god i svaka preporuka! Sta god Vas zanima, pitajte!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio u hotelu Mediterranen Sand, ima li neke informacije? 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam išla u Ljoret de Mar od 25 avgusta do 8 septembra.Isla sam u sopstvenoj režiji, avionom iz Skoplja do Barselone,a hotel sam rezervisala preko bookinga. Hotel se zvao xanie park u centru.Hrana je bila super, a sobe su cistili svakog dana.Prvih sedam dana vreme je bilo super,a zadnjih sedam dana oblačno,kišovito i prohladno.More hladno za moj ukus a bilo je i talasa.Cene su iste kao i u Grčkoj.Obisla sam Tosu de Mar koji je prelep gradić i naravno Barsu. Ako idete krajem avgusta ne propustite da odgledate neku utakmicu.Ja sam gledala Barsa -Malaga. Za mene je to bio najveći događaj.Sve u svemu ja sam oduševljena Spanijom tako da ću i ove godine opet da je posetim,samo ću ići ranije zbog vremenskih prilika. I naravno opet u sopstvenoj režiji jer je mnogo isplativije nego preko agencija.

 

 

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

mi isto idemo 18.septembra i voleli bi cuti nesto o smestaju u kosta bravi i cenama i provodu

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

interesuje me hotel Savoy tri zvezdice ljoret dmar

ima li iskustva sa smestajem u ovom hotelu Savoy

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

e ovako,

leto 2016, destinacija Ljoret De Mar, od 16/08-26/08. Aranzman je uplacen preko Kontikija, jos u Februaru mesecu, gde je , jos tada na njihovom web site-u, navedeno " da ce smestaj biti u jednom od hotela iz grube " Fortuna" hoteli, i da cemo ime hotela znati dva dana pred odlazak. Aranzman je obuhvatao avio prevoz, smestaj u hotelu s 3* ili 4* na bazi polupansiona. Kako je let bio zakazan za Utorak u 18h, tako smo u ponedeljak dobili informaciju da je hotel u kom smo smesteni " Sun Bech", hotel 3* u centru Ljoreta, "renoviran" 2015-e. Na sajtovima Booking.com i Tripadvisor, hotel ima jako lose recenzije ( mada sam ja skepticna uvek u vezi toga, jer mislim, da ljudi imaju prevelika ocekivanja u vezi hotela i hrane, za taj novac, koliko kosta aranzman).

  Let je trajao nekih 2.5h, avio kompanijom 
" Aviolet"-neki srpski charter, u kome naplacuju kesicu 2u1 100din! elem, let je bio sasvim ok, u punom avionu, malo tesnijem ( ali ok, to je charter). Sleteli smo u Gironu, odakle , pesaka hodate po pisti do zgrade aerodroma ( malo cudno ali ok:) ). Transfer of Girone do Ljoreta nije dugo trajao, i s usputnim stanicama, smestajem ostalih putnika . u hotelu " Sun Beach", morali smo platiti boravisnu taksu , mislim 0.90e po osobi, dnevno, i dobili sobe na prvom spratu (nas setoro iz grupe). Lobi hotela je prostran, medjutim s vrlo starim krevetima ( pocepanim meblovima, ali ok). Soba 105, cista, sredjena, unutra dva vojnicka metalna kreveta, i duseci odozgo, jedna otvorena natkaznica pored kreveta , plakar bez vrata, i jedna stolica. na terasi, s pogledom na bazen ( hotel ima bazen), sto i jedna stolica (sve skrpljeno). Klima postoji, koja radi kada je kartica u slotu, ali cim se vrata terase otvore, klima se gasi- pa onda opet cekate da se upali. Kupatilo, s plitkim , ispucalim kadicama, i pokvarenom tus baterijom, opet ok- najmanje vremena provodim u hotelu, prespavam, i ocekujem cistocu, i mir. Spustamo se na veceru, da bi nam , recepcioneri ( iz klase socijalno ugrozenih , posto je to neka politika Spanaca da u tim nocnim smenama zaposljavaju i i socijalno ugrozene, i manje obrazovanije osoblje), objasnjava vam nam rukama i nogama, da je " neko pojeo nasu veceru i da oni tu ne mogu nista"?! Za stolom, dva tanjira iz kojih je pojedeno sve..ne znam da li je bilo smesno ili zalosno. Posle duze rasprave, dobijamo po dva parceta salame i dva parceta kackavalja:)

Jutro, dorucak sasvim pristojan, dve, ili tri vrste salama, dve vrste kackavalja, kuvana jaja, virsle, neke pohovane stvarcice, kornflex , mleko , jogurt, sokovi, kafa..kroasani, zitarice, oni mali dzemici, puteri, sasvim ok. Plaza na minut dva od hotela , savrsen polozaj-medjutim ta prva plaza od hotela je prepuna, pa smo mi isli na drugi kraj plaze, koja je sira i prostranija, i mirnija. U pitanju je krupniji pesak, lezaljke nisu potrebne ( mad aim je cena bila 6e lezaljka, 6e suncobran) ukoliko vam ne smeta. Medjutim, ulazak u vodu je strm, i nakon par koraka ste vec u velikoj dubini . Voda je bila ledena..da li su u pitanju struje, ili smo navikli na topliju vodu, ja sam se u vodi smrzaval ( ne samo ja), i pored silnog truda da se plivanjem zagrejem, bilo mi je hladno. Tako da mi nije bio neki uzitak. Voda je kristalno cista, vidite ribice koje plivaju pored vas, i nemirna je, jer konstantno duvaju vetrovi ( s pirineja). Tuseva imate, na svakih par metara. Temperatura, pa i nije bas bilo pretoplo, valjda zbog vetra, pa nemate osecaj da vas sunce przi (mada smo kupili suncobran, cenkanjem 4.5e). Vecra u hotelu, sasvim pristojna, od salata, do kuvanih jela..iako ima i morskih pl;odova ( npr. paelja), imate i ribu i piletinu i neko svinjsko, telece meso-kuvana jela, sve je light verzija. nije nista zacinjeno niti premasno. Ocena za hranu vrlo korektna. Voce imate obavezno, lubenica, dinja, ananas , breskve, grozdje, jabuke, pomorandze. Neki slatkis i sladoleda u plasticnim kutijicama je bilo svake vecere. 

Nocu u hotelu, bolna tacka.... hotel je u zizi desavanja, sve diskoteke su tu, a generacije koje tu obitavaju su mladji punoletnici (18-22god), koji bauljaju po citavu noc po gradu, cuje se galama, buka, pa do nekih 6h izjutra. Ovaj deo mi je jako poznat s Majorke pa sam to i ocekivala, i to je prihvatljivo. Medjutim, dolaskom mladjanih francuza u hotel, i njihovim smestajem na prvom i drugom spratu hotela, pocinju nase nocne more:). Hotel je dobio izgled i prizvuk hostela- mladjani francusi su na all-inclusive varijanti pa se citav dan opijaju na bazenu , gde je konstanka vika i dreka , i vriska. Nama na I-om spratu bilo je nemoguce spavati, cak i sa zatvorenim terasama-pa smo se i zalili recepciji da ih utisa. Medjutim, kada ih "oteraju" s bazena, citava grupa nastavlja da pije po sobama i hodnicima. Muzika je najglasnija, lupnjave vratima, jurnjava po hodnicima, do upadanja u tudje sobe. Par puta smo ih zatekli, kako mrtvi pijane leze u hodniku , gde ih ti preskaces da bi dosao do svoje sobe, dolazija je policija, povracke (ja se izvinjavam), cak i delova krvi, verovatno od padova je bilo po hodniku. Paru iz nase grupe su lupali na vratima, i hteli da udju, jer nisu znali gde su. Trava se pusi sve vreme u hotelu, klinci puse jointe-imate osecaj kao da ste na nekoj eksukrziji. Nakon par noci nespavanja i nervoze, jer ste jako umorni i od plivanja, sunca, izleta, zalili smo se Kontikiju, i agentici- koji su takvi demagozi, da nemam reci! (veliki MINUS za agenciju, koja nudi ovakav hotel!) , i jedva dobili sobe na 4-om spratu! znai, ako vam zapadne ovaj hotel, a gledajte da vam ne zapadne, trazite sobe, na vrhu! manje se cuje buka, i nema jurnjave po hodnicima, Jedino koga krivim je agenciju, koja je imala obavezu da nas upozna s ovim, jer je ovo uobicajeno za ovaj hotel, a nije-kao i to da hotel ne zasluuzuje ni jednu *!!! Mada, kada hotel trazite na Google Map-i, on ga registruje kao hotel sa dve zvezdice. Sem lokacije ,i korektne hrane, hotel nema sta drugo da ponudi, sav je skrpljen i lom je. 

 

Znaci " Sun Beach", nikako!!!!! Stavise, bolje vam je i da je dalje hotel, ukoliko zelite malo mira. Za one, kojima prija gradska buka, galama, kojima ne smetaju pijani klinci, moze i ovde, oni koji zele nekakav odmor, nikako ovde!!! Stavise, osetili smo, mi iz grupe, da smo bili zapostavljeni od strane agencije, i vodica..:(

 

p.s. pisacu vam i utiske o Ljoretu, Tossi, Blanesu, i predivnoj Barseloni!!!!!:)) , ali ovo mi je bilo na dusi;)

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Molim vas za preporuku:

Maria del mar, La Carolina ili Grand don Huan? :dosada:

 

PS. Kakva je situacija sa internetom po hotelima (Wi-fi). Skoro da nema informacija o tome. 

Izmenjeno (zvečka)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko moze da mi napise nesto o hotelu La Carolina? 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bio sam proletos tri noćenja u hotelu Gran Garbi. Hotel je zaista pristojan. Lociran blizu plaže i centra mesta. Sobe su skromnije ali vrlo dobro opremljene. Terase su lepe, velike, sa garniturom za sedenje. U kupatilu postoji bide i kada sa zavesom. Sobe se čiste svaki dan, to uključuje promenu posteljine i peškira. Hotel ima tri dela, dve susedne zgrade koje su praktično spojene (u prizemlju jedne nod njih je i restoran), a ja sam bio smešten u trećem delu koji je zapravo depadans. Da biste otišli u restoran morate izaći iz zgrade, preći ulicu, da biste došli do dela gde su glavne zgrade (prolazi se pored bazena). Sobe se otključavaju karticom, kojom otvarate i ulazna vrata od te treće zgrade (depadansa). Hrana je obilna, bukvalno imate da jedete sve što poželite. Dva puta u toku boravka je moja grupa obilazila Barselonu, pa je agencija ugovorila da dobijemo lanč paket koji je bio skroman, dva trouglasta tost sendviča sa sirom (drugi put smo imali više sreće, pa smo dobili i salamu), zelena jabuka i pomorandža (ili mandarina), i flašica vode od 0,33 l. U prizemlju treće zgrade postoji i supermarket. Ovaj hotel se (koliko znam) za letovanje ne izdaje našim agencijama, ali ako to bude slučaj ili ako rezervišete online, da znate da možete da očekujete objekat u koji će doprineti tome da realizujete kvalitetan godišnji odmor.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima. Može li mi neko reći šta znači odabir hotela po sistemu FORTUNA za Loret de Mar.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Putujes a neznas u kom hotelu ces biti smesten...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo krajem marta išli kolima do Barselone pa smo rešili da prespavamo u Ljoretu i ujutru nastavimo za Barsu. Hotel smo tražili na liu mesta, a prethodno izvukli sa booking-a par koji su nam odgovarali po ceni, lokaciji,parkingu...Obzirom da nije sezona i da u Ljoretu u ovom periodu borave uglavnom engleski penzioneri veoma lako smo našli smeštaj, u pitanju je aparthotel costa encantada, 4*. Uzeli smo porodičnu sobu koja je ustvari bila apartman, sa spavaćom sobom, velikom dnevnom sobom sa garniturom na razvlačenje i trpezarijskim delom, komplet opremljenom kuhinjom (frižider sa zamrzivačem,mikrotalasna, šporet sa rernom....), kupatilom sa kadom i ogromnom terasom. Na booking-u je ovaj tip smeštaja sa doručkom stajao 74e, mi smo na licu mesta direktnom pogodbom dobili u tu cenu i večeru i parking mesto. Hrana je izvrsna, ima svega i zaista im se nema šta prigovoriti. Deca su uživala, imaju i veliki i jako lep otvoreni bazen koji naravno nismo koristili jer vremenski uslovi nisu dozvolili, a imaju i zatvoreni. Jako lep smeštaj , i kada ponovo krenemo put Španije imaćemo ga u planu.

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka