Skenda

Skala Maries (divna priča o Skali Maries i vili Toutoula)

351 poruka u ovoj temi

Rezervisali i uplatili direktno Chris-u!zvizduk.gif

Puuuuuuuno ih pozdravite...Hristosu se inacce jako svidela drina bez filtera "CILIMARA" pa ako hocete da ga iznenadite mozzete da mu kupite jednu paklicu.

Uzzivajte u njihovom drusstvu, Tasosou i Skali Maries.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hocemo sigurno.Reci cu mu da smo zahvaljujuci tvojoj preporuci dosli kod njega.Ima jos dosta vremena,a kada se budemo vratili,prenecu svoje utiske. Tebi puno hvala!

Izmenjeno (mirarbi)
Nepotreban citat, poruka na koju odgovarate je iznad vaše.
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Rezervisali i uplatili direktno Chris-u!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I mi smo uplatili.U kom terminu idete?

mI smo od 7.8-17.8.klap.gif

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I mi smo uplatili.U kom terminu idete?

OD 22.07-03.08

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zna li neko kakva je situacijama sa osama, pcelama u Skali Maries, na secernoj plazi?

Cula sam da ih na ostrvu ima dosta pa me zanima da li je tako i sa Skalom Maries

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zna li neko kakva je situacijama sa osama, pcelama u Skali Maries, na secernoj plazi?

Cula sam da ih na ostrvu ima dosta pa me zanima da li je tako i sa Skalom Maries

• bilo je meduza malih belih,  bezopasnih ali pcele...par...vise na terasi kod Chrisa:)))

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bass mi je drago da ste se odluccili za vilu "Toutoula".

Ssto se ticce pccela i osa bilo ih je, no pojave se samo kada se hrana postavi na sto i to mozzda od 2 - 5.

Za 16 dana provedenih na Tasosu nismo skoro ni primecivali pccele.

Uzzivajte...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bass mi je drago da ste se odluccili za vilu "Toutoula".

Ssto se ticce pccela i osa bilo ih je, no pojave se samo kada se hrana postavi na sto i to mozzda od 2 - 5.

Za 16 dana provedenih na Tasosu nismo skoro ni primecivali pccele.

Uzzivajte...

volela bih da ih ni mi ne primetimo

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

cao svima, prvi put pisem na ovu temu, ulpatio sam ove godine smestaj u Limenariji, ali mi ova Skala Marijes deluje jako primamljivo, pa me zanima da li moze peske da se stigne od Limenarije do Skale, kao i da li ima divljih plaza izmedju ta dva mesta, kao i da li moze plazom da se dodje od Limenarije do Skale... inace idem svojim autom, ali volim da pesacim, ako nije predaleko, unapred hvala

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

cao svima, prvi put pisem na ovu temu, ulpatio sam ove godine smestaj u Limenariji, ali mi ova Skala Marijes deluje jako primamljivo, pa me zanima da li moze peske da se stigne od Limenarije do Skale, kao i da li ima divljih plaza izmedju ta dva mesta, kao i da li moze plazom da se dodje od Limenarije do Skale... inace idem svojim autom, ali volim da pesacim, ako nije predaleko, unapred hvala

Nisam probao da idem plazzom pesske od Limenarije do Skale Maries ili obrnuto no koliko sam video iz kola i sa vidikovaca ccini mi se da su neka mesta priliccno strma i stenovita tako da bi se ssetnja pretvorila u climbing.

Pozdrav...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Između centra Limenarije i Skale Maries ima otprilike desetak kilometara, moguće i više. Ne može se ići plažom od mesta do mesta, već magistralom.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

E da , delimicno smo ti odgovorili, divljih plazica ima izmedju Skale Maries i Limenarije samo treba poci bez male dece.

Auto parkirati u hladu i peeske krenuti ka moru kroz maslinjake.

Pozdrav.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Odusevila sam se :novine: citajuci celu temu o Scali Maries !

Ovo je moj izbor za ovo leto , malopre sam poslala mail sa site-a vile Toutoula , videcu sta ce mi odgovoriti ako uopste rastumace moj paradajz engleski :nea:

Posto ste se ponudili za pomoc oko putovanja u SM , evo dva pitanja za pocetak :

1. Idemo kolima , koji put preporucujete ? Putujemo iz Beograda sa dvoje dece , jedno 7 godina , tad skoro 8 a drugo ce tad napuniti 1 godinu :)

2. Da li je kraj avgusta , pocetak septembra dobar izbor ? Mislim na klimu i finansijski deo :)

3. Nisam neki preterani avanturista , obilazicu plaze koje imaju dobre taverne sa dobrom klopom i picem , preporuke ? :)

Pozdrav

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Odusevila sam se novine.gif citajuci celu temu o Scali Maries !

Ovo je moj izbor za ovo leto , malopre sam poslala mail sa site-a vile Toutoula , videcu sta ce mi odgovoriti ako uopste rastumace moj paradajz engleski nea.gif

Posto ste se ponudili za pomoc oko putovanja u SM , evo dva pitanja za pocetak :

1. Idemo kolima , koji put preporucujete ? Putujemo iz Beograda sa dvoje dece , jedno 7 godina , tad skoro 8 a drugo ce tad napuniti 1 godinu osmeh1.gif

2. Da li je kraj avgusta , pocetak septembra dobar izbor ? Mislim na klimu i finansijski deo osmeh1.gif

3. Nisam neki preterani avanturista , obilazicu plaze koje imaju dobre taverne sa dobrom klopom i picem , preporuke ? osmeh1.gif

Pozdrav

Ciao,

Put je vrlo jednostavan BG-Obilaznica oko Soluna- iskljucenje za Kavala-Prolazite pored Kavale i idete za Keramoti - Trajekt i to je to.

Evo linka da skinete SAT-ovu emisiju BG-tasos sa svim opisima i skretanjima.

Termin koji pominjete nisam imao prilike da provedem na Tasosu no prema prici sa Hristosom vreme je joss uvek vrlo lepo (Ipak je to promenljiva kategorija).

Sto se ticce plazza sa tavernama; skoro svaka plazza na kojoj smo bili ima malu tavernu.

Ono ssto se nama dopalo je pessccana uvala koja je u hladu cetinara a na obodu je mala tavernica sa odliccnom klopom.

Ta plazza se nalazi kada od Skale Maries krenete prema Limenas-u kod znaka za hotel "Louladis" skrene se levo ka moru.

Na Aliki plazzi prva taverna ima lepe hobotnice.

Sama taverna u Skali Maries (Crazy shrimp) odlicna klopa koju sam vec opisao na ovoj diskusiji.

Ma sve je super...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26212
    Ukupno tema
    874196
    Ukupno poruka