Skenda

Skala Maries (divna priča o Skali Maries i vili Toutoula)

351 poruka u ovoj temi

Meni sve u vezi sa ovom vilom zvuči OK, izuzev tog parkiranja auta na ulici, ukoliko se nađe mesto (znam da ste vi van sezone uvek nalazili mesto, al' kakva li je situacija u TOP sezoni).

Ja mislim da u ovom mestu ne postoji "TOP SEZONA".

Dok sam ja bio tamo sa porodicom svi studiji u vili "Toutouila" su bili popunjeni pa smo ipak nasli mesto za parkiranje.

Cak je jedne veceri jedan od messtana krstio unuka gde je bilo oko 400 gostiniju (sto je duplo vise od broja mestana) i bez problema smo nasli mesto za parkiranje.

Bilo bi dobro da neko ko je bio u jeku sezone(15 jul -15 avgust) napise nesto o vome.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Došli peške na krštenje :).

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Došli peške na krštenje smajl.jpg.

Draga Mirarbi,

gosti na krstenju su bili iz Atine, Soluna ..iz cele grcke i Skale Maries, naravno.

Lagao bih kad bi rekao da nije bila guzva no guzve koja iritira zavisi najvise od covekovog dozivljaja guzve i praga tolerancije.

Ja moram da priznam da meni u Grckoj a pogotovo u Skali Maries ne moze issta da poremeti uzitak tako da moj dozivljaj guzve i prag tolerancije je vrlo visok, sto ne mora da znaci da je za drugoga prihvatljiv.

Sve u svemu, to vece na krstenju je bilo PUNO automobila po ulicama mestassceta no cak i tada sam pronasao mesto za parking, dodusse 100 metara udaljeno od studija, ali sam ga nassao...

Pozdrav...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hoce li biti spotova na youTube?...dao sam ti onaj prg

Dragi moj druze, zima je duga- bice svega! ;)

Ne stizem da sve iscitam, mesec dana je dug period odsustvovanja od Foruma....cim sve to zavrsim, zavrsim sa putovanjima ovog leta, ispratim dete u daleki svet- bice vremena, pa cu kaciti svasta...a kad zapne, ocekujem da priskocis u pomoc, vazi? :srce:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ako ste od onih koji vole da u jednoj od 4 taverne popiju “Uzzo” I kafu sa lokalnim ribarima, odigrate “Tavli” i uz “Uzzuki” jedete “Mezze” (sardele sa malo salate),

Thassos%20Skala%20Maries.JPG

Pogled iz Taverne "Creasy shrimp" gde se okupljaju lokalni ribari...

maries.jpg

Izmenjeno (Skenda)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ccini mi se kao da diskutujem sam sa sobom, medjutim mene ceo dozivljaj Skale Maries jako potseca na film "Mediterraneo"

Pogledajte

http://www.youtube.c...h?v=RsYcGdhfptU

Izmenjeno (Skenda)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Posle ovakvih slika, divnih opisa, nisam mogla da odolim i rezervisala sam dodatna 3 dana boravka bas u Skali Maries. Jos samo da docekam taj 27. avgust.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Posle ovakvih slika, divnih opisa, nisam mogla da odolim i rezervisala sam dodatna 3 dana boravka bas u Skali Maries. Jos samo da docekam taj 27. avgust.

UZZIVAJ i popij jednu "Retzinu" za mene....

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

2717293311_b82f2706f2.jpg

Detalj

image_200581612105151314.jpg

Izmenjeno (Skenda)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kad citam sve ovde i tamo na temi Tasos ostrvo koje se voli, kontam da se pri odlasku sa Tasosa stvarno samo suze rone...Kako li cu tek ja sve to izdrzati...sva sreca pa idem sa muzem...a ova ideja o produzenju boravka uopste nije losa... Jedna zenica se javila na temi Tasos ostrvo... i kuka kako mora u Hurgadu, a ne na Tasos...stvarno sam sad malo i zabrinuta za svoje zdravlje :) :) :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Koliko je inace Skala Maries udaljena od Limenarije?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Koliko je inace Skala Maries udaljena od Limenarije?

Skala Maries je udaljena oko 8 KM od Limenarije a 10 Km od Potosa.

Sa druge strane ima oko 30 Km do Limenasa.

Inache je taj potez od Potos-a preko Skale Maries do Limenasa mnogo naseljeniji i mnogo pitomiji.

Valjda zbog obale i predela koji je mnogo pitomiji i nije tako strm..

Pozdrav...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kad citam sve ovde i tamo na temi Tasos ostrvo koje se voli, kontam da se pri odlasku sa Tasosa stvarno samo suze rone...Kako li cu tek ja sve to izdrzati...sva sreca pa idem sa muzem...a ova ideja o produzenju boravka uopste nije losa... Jedna zenica se javila na temi Tasos ostrvo... i kuka kako mora u Hurgadu, a ne na Tasos...stvarno sam sad malo i zabrinuta za svoje zdravlje :) :) :)

Preziveces, kao i svi mi! ...Buuuuuuaaaaaaa! :tuzni: :tuzni: :tuzni: Da li treba da kazem da poslednje 2 noci sanjam Tasos?! :) Nije nista strasno, malo ce da boli, a posle "popusti"! :srce:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Preziveces, kao i svi mi! ...Buuuuuuaaaaaaa! rasplakani.jpgrasplakani.jpgrasplakani.jpg Da li treba da kazem da poslednje 2 noci sanjam Tasos?! smajl.jpg Nije nista strasno, malo ce da boli, a posle "popusti"! srce.jpg

Pefkari imash pravo, mene josh uvek drzzi jak osecaj "Skale Maries", toliko jak da razmisljam o kupovini shupe na Tasosu pa da polako sredjujem.

No svakodnevne obaveze i aktivnosti u Srbiji polako potiskuju te osecaje.

Kao i ove teme na pochetnoj stranici (ukoliko nema novih komentara)

Izmenjeno (Skenda)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo malo slika i iz moje kolekcije 2008. ! :D<br><br>65431065.jpg<br><br>31080409.jpg<br><br>85269817.jpg<br><br>36523633.jpg

Izmenjeno (pefkari)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26305
    Ukupno tema
    877201
    Ukupno poruka