Грд

Trajekti

55 poruka u ovoj temi

Neverovatno ali istinito!

Tako je bilo i prosle godine za "crete".

Sta god pitas javi se jedan ili nijedan!?!

Pitam za trajekt svi muuuuu....

Ovde pitam lepo i...?

Kaze mi zena: "Idemo na Rodos"?

I...?

Ko je kriv?

P.S.

Budjelar ce da mi zaplace!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Радо бих помогла, али ја сам ове године ишла авионом до Турске, па преко Мармариса трајектом на Родос и назад.

Моји пријатељи су пре пар година ишли аутом преко Турске до Мармариса, па на Родос, а одатле трајектом до Пиреја и назад у Србију. Могу да се распитам за детаље, али колико се сећам приче, у одласку су путовали 2 дана уз једно ноћење негде у Турској. Трајект Родос - Пиреј путује дуго јер успут свраћа на неколико острва. Можда постоји и неки директан, али то треба проверити.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala Marija na info eto i meni stalno ide na brk ta prica da se preko Turske dovucem kolima na Rodos.

Ne znam, ajde bas pitaj prijatelje kojom trasom su putovali, da li preko Bugarske ili Grcke.

Ja bih ipak isao do Grcke pa Egnatia Odosom do Aleksandropulosa i dalje onda do Turske i Marmarisa.

Pitaj ih i kakvi su putevi u Turskoj, kakva je policija i da li su imali kakvih problema sa turcima ili su bilo sta culi.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U poslednje vreme i sam istrazujem marsrute do Rodosa i za mene je ova opcija najprivlacnija.Govorim o turi do Marmarisa preko Grcke.Ni u kom slucaju ne preko TR.

Najjeftiniji put po meni je trajekt Solun-Rodos(za sad sto sam nasao).Trajekt Marmaris-Rodos je neznatno jeftiniji od trajekta Pirej-Rodos,iako je duzina voznje nekoliko puta manja.

Izmenjeno (BJStulic)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

На форуму Турска у подфоруму: Корисни савети и информације постоји тема: Турска колима; ту има доста детаља о путу до Турске и кроз Турску. Вреди прочитати.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Najjeftiniji put po meni je trajekt Solun-Rodos(za sad sto sam nasao).Trajekt Marmaris-Rodos je neznatno jeftiniji od trajekta Pirej-Rodos,iako je duzina voznje nekoliko puta manja.

Mozes li okaciti neki link prema cenovniku trajekta Solun-Rodos ili da nam kazes cisto orjentaciono cenu karata za kola i putnike?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pre nekih desetak dana sam na ovom linku nasao cenu od Soluna do Rodosa od 60-tak e po osobi u jednom smeru.(radi se o rezervaciji pod vedrim nebom :zvizduk:)

https://www.ferriesi...e.com/index.htm

Ne izbacuju vise cene,ne znam iz kog razloga :nea:

P.S. U prethodnom mom postu sam mislio da ne bih isao preko Bugarske a napisao sam ne preko TR

Izmenjeno (BJStulic)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I ja ne znam. Meni je to preterano mnogo da dam tolike pare za trajekt, put uopste kad ukljucim gorivo. Ispada da je laksa varijanta odlaska na Rodos avionom, pa rentacar. Ne znam, malo sam blokirana sa ovim ciframa koje kako god uzmes nisu bas male.

Ako bih isla, najisplativije je onda da napravim kruznu turu. U to staviti 20 dana min. Preko Grcke do Atine, odande na Rodos iz njega u Marmaris i na Tr. Obici sa zadrzavanjem i deo turskih letovalista i tako zaokruziti jednu veliku distancu sa dosta obilaska.

Ako nadjete jos nesto za trajekte postavljajte, ima vremena jos :zvizduk:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Isto smo razmisljali samo bi mi obrnutim redom.U povratku bi bili preumorni za bilo kakvu aktivnost u Turskoj.Osim toga mozda bi nam Turska pokvarila utisak sa Rodosa.

Ali kao sto kazete ima jos vremena i sve su opcije otvorene :zvizduk:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam bila i na Rodosu ali davno, avionom ona klasika staticnosti letovanja. To je jednako kao da nisam, ali je lep. U Turskoj sam bila jednom i nemam neke utiske s obzirom da sam ljubitelj Grcke. Tvoja varijanta je mozda i bolja, o tome nisam razmisljala. Ali po svemu sudeci sa cenama svega, videcemo. Februar mi je zadnji termin ozbiljnosti organizacije. :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Gde si bila smestena na Rodosu?? Nisam bio ni u TR ni na Rodosu. Po meni je Turska vise za full lezeci odmor sa all inclusive (iz prica prijatelja).

Februar je prerano za zakljucivanje organizovanja.Sve do kraja Maja ne odbacujem favorizovane destinacije :nea:.Najvise "briga" zadaju te cene trajekta :lud: .Klasicna ucena brodovlasnika.

Rezervne,one iz drugog plana su uvek nadohvat ruke.

Izmenjeno (BJStulic)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bila sam 97 na Rodosu sa agencijom avionom, nije se putovalo kao danas. U Tr sam bila u Bodrumu Gumbet 2002 takodje klasika avion, smestaj i malo izleta. Bilo je normalno da se organizujes preko agencije, malo ko je isao samostalno, nisi ni imao info kao sada. Znalo se koje agencije rade i kako, kasnije se pojavilo sve i svasta. Otuda i sve vise zelje za samostalnom organizacijom, a sa internetom mozes svasta.

Videcemo za trajekt i zbog njega cu prelomiti. :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Meni je to preterano mnogo da dam tolike pare za trajekt, put uopste kad ukljucim gorivo. Ispada da je laksa varijanta odlaska na Rodos avionom, pa rentacar.

Pa i nije tako losa varijanta ovo sa avionom i rentacar opcijom! Nesto preterujemo sa kolima zadnjih godina (makar mi).

Samo sto je pitanje cene rentiranja kola za nekih 15-20 dana!?!

Dodjes odmoran avionom, pre toga nesto rentiras preko neta,...

Infoputnice kada malo bolje razmislim ideja uopste nije losa!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mislim da je to bolja opcija.

Saberi cenu trajekta, goriva do tamo, cak i amortizaciju svog auta. Kad se vratis moras raditi veliki servis koji je u zavisnosti od auta od 250 e pa na gore. Plus gume koje ce sigurno biti out.

Mislim da se moze rentirati i za 4o e dnevno, jer je renta sa vise dana. Treba to pogledati.

Post mi je malo otisao u off, sorry. Selimo se na drugu temu koja nije samo za trajekte :blush:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo takodje razmišljali o varijatni kolima na Rodos. Kad sam ja gledala cene trajekta, pa putarine, pa gorivo..... na kraju je ipak bolja varijanta avionom, pa lepo tamo rent a car i milina :) Naravno ovo je ako rešimo da ponovimo Rodos :)

Cene rent a cara pišu na temamam o Rodosu, manje je od 40 eura. Mi smo ga plaćali 150 eura za 5 dana, a ima i jeftinije.

Izmenjeno (mikap)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26852
    Ukupno tema
    901749
    Ukupno poruka