Ines zg

Sunrise Mamlouk Palace Hurgada

153 poruke u ovoj temi

@laki_bb Нису само у овом хотелу арапи са децом 80% гостију. Ове године је у готово свим хотелима тако. Мање је страних гостију због ситуације и морали су да се преоријентишу на домаће госте и њихове потребе. Слично је понашање нинџи и оних у ронилачким оделима и њихових породица било и у Карибијену и у осталим хотелима (причала сам са нашима на аеродрому). А ово у вези плаже је баш безвезе. Жао ми је што нисте баш задовољни одмором.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
pre sat vremena, Сања београђанка je rekao/la:

"Слично је понашање нинџи и оних у ронилачким оделима и њихових породица било и у Карибијену и у осталим хотелима...."

Ta pojava je veoma "slikovita" i ja sam uživao gledajući te radosne ljude - sretni ko' deca! :srce:

brckanje HRG.jpg

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Јесу радосни и срећни, држе се заједно (а о томе смо већ писали на теми "Хургада актуелности" :D) и ако је плажа довољно велика они су на једном делу, а ми странци на другом и нико никоме не смета. Једноставно не обраћаш пажњу на њих. ;) А нису сви египћани такви, има их и у нормалним купаћим костимима као што ми носимо. Ја богме видела две нешто старије од мене у дречаво жутом и наранџастом бикинију са бразилком! :shok::D

А као што рече Лаки нинџе углавном чуче у базенима, а ми смо у мору јер је скрнављење да се поред онаквог мора купаш у базену. :D

Ево Чика Змај Јово од мене срце за тебе. Дуго те није било на овим темама. :srce:

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jutros došli. 

Wayout agencija.

:tik: Bas mi je zao sto ste odneli takve utiske iz Mamloka, mi smo u maju bili u Gardenu i super smo se proveli. Ok, za decu i Arape ste u pravu, ali tako je svuda. Ali za plazu totalno drugacije misljenje delimo, mi nismo imali ni plimu ni oseku.. a i tuseva i wc-a ima vise, jedan je kod meksickog restorana a drugi kod ronilackog kluba, sasvim dovoljno. Imali smo i mi nekih sitnih zamerki, ali nismo dozvolili da nam sitnice upropaste odmor. U svakom slucaju bilo vam je lepo, priznajte.. ;)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Naravno da nam je bilo lepo, jer nisam dozvolio da nam neki nebitni dogadjaji i pojave poremete odmor.

Što se tiče WC-a, ja sam video samo jedan, i to taj kod azijskog (ne meksičkog, meksički je gore, pored glavnog restorana) koji smo koristili. S'obzirom da smo bili na ležaljkama skroz do surfera, prilično je daleko. Za ovaj drugi iskreno nemam pojma nešto nisam ni zalazio u taj deo Gardena. 

Plima i oseka su toliko vidljive da je to stvarno neverovatno. Ko nam ukrade more? Glavno pitanje većine dana. 

Mi smo išli na kupanje (kada je oseka) u pravcu restorana Felucca koji je izvan bova i Mamlouka i Kristala. Najčistija voda, nema gužve, a i može se plivati do plaže Alibabe. 

fel.jpg.e9f7ad4c62e458b7ccbfc27a792f3574

Kod onih prevaranata od trgovaca sam kupio masku za ronjenje. Ništa se ne vidi bukvalno.  

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav, da li je možda neko letovao u ovom hotelu i hotelu Hilton long beach? Dvoumim se oko ovog hotela, a pošto sam u Hiltonu letovao nekoliko puta, zanima me kakav je ovaj hotel u odnosu na Hilton...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nisam bio u Hiltonu, ali moja preporuka je da odeš opet u njega, pre nego u Mamlouk.

Naravno, ako ti nije bitna plaža, ležaljke i more, jer ovde sigurno nećeš biti oduševljen istim.  

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Pre 23 sata, Slacker je rekao/la:

Pozdrav, da li je možda neko letovao u ovom hotelu i hotelu Hilton long beach? Dvoumim se oko ovog hotela, a pošto sam u Hiltonu letovao nekoliko puta, zanima me kakav je ovaj hotel u odnosu na Hilton...

Po,neni bolji od oba hotela su i Steigenberger Aqua Magic, Fort Arabesque,Continental ex Movenpick, Hilton Resort i mnogi drugi a cena je slicna.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U potpunosti se slazem sa clanom @SajaPablo

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav, da li je neko bio u skorije vreme U Mamluk hotelu? Kakva je situacija sa ležaljkama, tj. da li ih ima dovoljno za sve goste ili mora kao ranije da se porani kako bi se mesto zauzelo? 

Da li ima neko šetalište u blizini hotela ili smo prinudjeni da budemo samo unutar njega?

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@VladaK drago mi je da je hotel ispunio očekivanja:) preskočio si azijski restoran, a to ti je velika greška:D

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nažalost, Nasaya i Manzuko ne rade :-( Ali zato večeraras idem u Fridu, meksički.  :D

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@VladaK@VladaK 

Velika šteta, azijski restoran je odličan, ubedljivo bolji od svih ostalih zajedno:)

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26483
    Ukupno tema
    886921
    Ukupno poruka