Ines zg

Sunrise Mamlouk Palace Hurgada

170 poruka u ovoj temi

Da li je netko bio u ovom hotelu, bilo kakav savijet je dobrodošao, hvala!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima nešto malo na temi pod naslovom Pomoć za hotel u Hurgadi juli 2010. Korisnik sa nickom N.N. je bio i možeš mu se obratiti za savet. I ja idem u taj hotel, pa se pridružujem pitanju, mada vidim da za njega imaju samo lepe reči.

Ako ti koristi, našao sam link za hotel preko jedne naše agencije: http://www.bigblue.rs/hotel-i-ponuda/EGIPAT/Hurgada/SUNRISE_MAMLOUK_PALACE/5*/admin_SERVICE_07032009_160672657711623208605055618/

Kopiraj link u browser, a na pomenutoj strani imaš slideshow sa slikama hotela. Kada ti se pojave slike, klikni u desni ugao dobićeš sledeći slajd.

Znam da nisam mnogo pomogao, ali nadam se da će ovo biti od koristi.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala ti, super su slike, jedva čekam....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam cula da je taj hotel fenomenalan.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam vidjela da svi hvale taj hotel na tripadvisoru, ja idem od 25.7 do 4.8

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgoor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bio sam u hotelu Sunrise Mamlouk sa agencijom Big Blue, vratio sam se pre oko dve nedelje. Sve najbolje o hotelu, nije mnogo daleko od tog centra Sakale, taxi sam placao 15 funti do tamo, hrana u hotelu sasvim ok, nikad nismo bili gladni, hotel veoma cist, osoblje jako ljubazno. Pored mog hotela se nalazi Sunarise Garden, isto su ga gosti iz nase grupe jako hvalili.

Izmenjeno (Amigo)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio u ovom hotelu, kakva je hrana, plaza...

Hvalaaa

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Videla sam nesto malo o njemu i deluje mi skroz ok, ali me je zanimalo malo detaljnije, konkretno plaza i more, tj. da li je plicak predugacak ili nije. To mi je bitno jer vodim klince sa sobom.

U svakom slucaju ,uzivaj i lepo se provedi :)

 

 

 

 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Upravo sam stigao iz Hurgade iz Hotela Mamlouk Palace...ako nekoga zanimaju detalji neka se javi...

U Egiptu sam bio nekoliko puta i letovao u 7 hotela ali nije mi se jos desilo da vidim u hotelu sa 5 zvezda da je hrana dno dna i da su uspeli celi hotel da zaraze pa su svi zavrsili na wc soljama nekoliko dana...posto je bio problem onda su ih terali da ciste hotel i uveli im neke kontrole a to je sve bilo 8 i 9 dan mog letovanja...prvih 8 je bilo uzas....

i lazu da je hotel star 3 godine,hotelu je ravnih 7 a ja sam bio pre 6 godina tamo i tada je bio...sobe su vrh a restoran je dno dna PONAVLJAM!! koga zanimaju detalji raspolozen sam!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ovo sto si napisao je katastrofa. Ja idem u taj hotel od 07.08 - 21.08.2010 i to sa dvoje dece. Sad ne znam ni sama sta da radim, gde da se hranimo, obzirom da je hrana na bazi AI.

Jos sam se toliko dvoumila oko nekoliko hotela, ali razimisljam , to je hotel sa 5*, nema neke greske...uuuh

Imas li ista pozitivino da kazes o hotelu, bar sto se plaze i mora tice?

Hvala unapred!

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo ovde jednog iskustva sa hotelom

http://www.putovanja...ort_&_Spa/opisi

U kojoj ste smeni u hotelu? Mi smo od 04.08., ko ce docekati...

I ja idem u taj hotel od 07.08..procitah sad sta Pedja pise, pa sam se detonirala :(

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ovako,sto se tice restorana i ja sam ocekivao kao i vi 5 zvezda i nema da fali...posebno sto sam po Egiptu bio nekoliko puta u vise hotela i nisam neka razmazena pekmeza.Imali su generalno ciscenje i kontrolu ovih dana u Mamlouku posto je celi hotel pre toga zavrsio na Enterofurilu i Antinalu...poptuno isti lek jedan je Bosanski a drugi je Egipatski...sastav i jaicna leka je ista svjedno je za neupuceni narod...ima pozitivnih stvari i nema sta da brinete...hotel je idealan za porodicne ljude i za decu..ogroman je to Resort za velikim bazenima ( voda nije bas za pohvalu u njiima) i divna plaza kao laguna za decu...voda je dosta plitka ali nemojte da ocekujete da je more u lagunu kao na otvorenom moru...znaci boja vode je kao da ste na adi ciganliji zbog peska i mulja koji se nalazi u laguni...kako je tako je..ali je za decu to super i najvise ima roditelja sa decom tu...

sobe su super,klima je extra,veliko kupatilo i velike su i sobe...tako da to je za 10!!

a sto se tice hrane,pazljivo birajte,u smislu salate i voca.mislim da su nas zarazli jer nam nisu prali voce i salate,paradajz,zelena itd..jogurte ne uzimajte prvih dana,zato sto su to jegurti u nekim cinijama velikim pa sipate sebi u solju kasikom...nemaju original zapakovan fabricki jogurt u hotelu za 5 zvezda.to im je sramota i sto sluze flasiranu vodu Baraka za koju znam godinama da je losa voda cak ce vam i mestani reci da je to losa voda i najjeftinija,koju i oni zaobilaze...opet ponavljam sramota za hotel za 5 zevzda!!!!

uglavnom se u hotelima sa 5 zvezda sluzi Nestle,Pepsi,Delta i firme koje pakuju tu flasiranu vodu za pice.a u ovim nizeg ranga stave tu Baraku odvratnu..ali eto u Mamlouk imate samo Baraku...

Poznajem ljude iz hotela,imam prijatelje Egipacane sa kojima se druzim i dosta toga se nauci i sazna i od njih tako da ovo sto vam pisem je realno...ne brinite se,nesto ce se naci za jelo,ja sam uglavnom jeo rizu i makarone a za dorucak palacinke i krem...palacinke dobijete 3 po osobi a jedna je velicine tufera za skidanje sminke,krem morate da molite da vam daju krem....jer iznesu posudu od 200 grama na hotel u kom ima 2000 ljudi...i tako nekoliko puta iznose za dorucak taj krem jer im je zao da iznesu veliku ciniju pa da se svi sluze koliko ko voli...to nikad nije bilo ni u jednom hotelu u kom sam do sada odsedao u Egiptu...opet ponavljam sramota za 5 zvezda hotel plus all inclusive usluga...platis uslugu da bi te neko ogranicavao koliko ces da pojedes kao da smo i izbeglickom centru bili...

to sam vam samo naveo detalje iz restorana...ima ih jos ako vas zanima,nije problem...i molim vas,ne znam da li volite jagnjetinu ali skoro sve se oseti na jagnjetinu i loj pa cak i kolaci...

hotel je udaljen od grada 20 kilomera,a ne 14 kako lazu agencije...do Sakale je toliko a Memša je malo blize.

ako vas nesto zanima jos pitajte tu sam i rado cu vam odgovoriti!! pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dragi Pedja,

 

Puno hvala na ovim informacijama. Ja sam potpuno sablaznuta da je takva situaciju u hotelu. Jos je to hotel sa 5*, prosto ne mogu da verujem.

Jos sam prvobitno rezervisala Steinberger Beach i otkazala rezervaciju zbog kritika na racun ulaska u more, tj. da je plicak predugacak. Kakva sam sad budala ispala. Ja cu probati da vidim sa agencijom da promenim hotel, ali sad vise ne znam ni koji i da li cu moci uopste da to uradim.

 

Imate li vi neki predlog mozda. Idem preko Big Blue agencije.

 

Cak i sto se plaze tice, sam razocarana, mada sam planirala da idem na dosta izleta, jer mi deca nisu bas toliko mala i bas sam odabrala Egipat zbog lepog mora a ne da bude neka barustina.

 

I ovo sto kazete da je kolicina hrane ogranicena, pa to je neverovatno, prvi put cujem za tako nesto, katastrofa! Jos da sve smrdi na loj, fuj! Mrzim jagnjetinu i slicne stvari, ne nikako.

 

Pa jos ne daj boze da nas zadese stomacne tegobe...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kazem vam da su in naterali da sve ciste,i dobili su neku kontrolu,pa mislim ako vi odete tamo uskoro da ce vam bar biti malo cistije u restoranu! Ja vam pricam realno za tu plazu i vodu kako izgleda...nema razloga da lazem...ali je razlika kupati se na otvorenom moru i u laguni...to ce vam svako reci...

predlog za hotel??..ja ne znam sta sad nudi taj big blue...ali mislim da je taj Steinberger Beach bolji,znam da vise kosta ali ako mozete da priustite idite tamo....u njemu su mi bili prijatelji sa kojima sam se vidjao uvece u gradu i kad pocnemo da pricamo kako je kome u hotelu onda mi bude zlo,za 100 eura vise a uzivaju kao da su u Nemackoj...to je ipak uredovao sve Nemac....iskreno plaza im nije neka...bazeni su ogromni ali ako vam kazem da je najlepsa plaza hotela Magawish onda vam moram reci da je to najstariji hotel u hurgadi,bungalovi su u pitanju ali je plaza najlepsa i najveca...tesko je sve uklopiti ali ja ipak mislim da je bolje gledati i hrani i higijenu a vi mozete da odete par puta na plazu hotela Elysees koja se placa ali je zaista voda cista i nije plicak nego je bas pravi osecaj kupanja u cistom i lepom crvenom moru...ja sam isao na tu plazu nekoliko puta....

zao mi je ako sam vam sada uznemirio ali ja sam pre odlaska svaki put citao sve o svim hotelima i sta pricaju nasi ljudi i stranci i eto odaberem ovaj hotel sa 5 zvezda i nisam zadovoljan iskreno!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka