gatta123

Predlog za odmor sa decom

42 poruke u ovoj temi

balto, zbog dzaba smeshtaja se tvoje dete i ti ipak kupate u prljavoj vodi?

josh ste i preziveli.... zaaanimljivo....

skoro svuda u svetu kanalizaciju shalju u more, tako da je to neminovnost

mada konkretno u Budvi rade na nekom kompleksu za prechishtjavanje tih otpadnih voda, neka Nemachka firma, ne znam tachno dokle stigli s tim, ne pitah druga

Ana, imash pp

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
balto, zbog dzaba smeshtaja se tvoje dete i ti ipak kupate u prljavoj vodi? josh ste i preziveli.... zaaanimljivo....
A ne, balto sa svojim detetom placa smestaj u Grckoj pa uziva do mile volje nakon dzaba smestaja kod rodjenih ujaka, pa eto uz njihovo gostoprimstvo i bazen na raspolaganju nekako i prezivimo. Izmenjeno (balto)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Naravno da se u celom svetu kanalizacija izliva u more, ali postoje jasno propisani zakoni koji kažu koliko daleko od obale to mora biti... Što se u Boki uopšte ne poštuje. Ja sam lično gledala bakicu koja ima kuću na samoj obali kako baca djubre i ostatke ručka (neku odvratnu mast) u vodu, i na moje zaprepašćenje kaže 'Poješće ribice' :/

Razumem Balto, da ja imam kuću tamo, naravno da bih otišla svake godine, makar na nedelju dana, jer se zaista mora priznati da Boka ima neki svoj specifičan šarm... Ali s obzirom na to da ne idem kolima na more, i da plaćam za moj boravak tamo, onda ću bar da plaćam negde gde neću završiti pola letovanja u bolnici :/

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Naravno d Boka ima svoj specifican sarm, zato i volim da odem tamo, priroda je fenomenalna, ima se sta i videti, moj muz tamo ima divnu familiju i meni je zadovoljstvo da ih svake godine vidim. Ja idem tamo poslednjih petnaest godina, i vrlo dobro znam o cemu pricam.Sad, ukusi su razliciti, to ne sporim, svako ima svoje misljenje. Moj muz je tamo od malena provodio letnje raspuste, zna puno ljudi tamo i mislim da iz tog razloga on zasluzuje da bez obzira na sve ode tamo sa svojom porodicom.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Anna, kad silazish prema plazi, put gde su desno Djenovici, a levo Baosici, s desne strane imash ooogromnu vilu sa 30-ak soba...
Odlican smestaj, jedan od boljih u Djenovicima.
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

e da, prednost Djenovica je shto na svakom koraku ima tusheve i kabine za presvlachenje, chime se ostala mesta bash i ne mogu pohvaliti

Odlican smestaj, jedan od boljih u Djenovicima.

nisam bila skoro, ali je vlasnica mog druga, iz mog je mesta, a ranije smo tamo letovali i onda mi ostalo u secanju da joj kuca na specifichnom mestu...

drago mi je da ti se svidja :)

Izmenjeno (Emy)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A najvise volim od svega da sednem u kafic Rivijera, i tu sa mojima popijem kaficu, Fanfani ima najbolji sladoled, kod papagaja su lepe slane palacinke a i plaza im nije losa, tako da vidis Emy ja zaista volim da odem tamo, ali moram da istaknem i ono sto je lepo i ono sto nije. Ovaj forum zato i sluzi. Pozdrav.

Izmenjeno (balto)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

:azdaja: Baš mi treba pomoć! Već mesec dan pretražujem ponude za cg i nemam pojma gde da idem! Imamo dvoje male dece i ne želimo betonske plaže.

Mala plaza na pocetku Njivica,za decu je ok, a cistiju vodu nisam videla nigde u C.G. i to u sred avgusta.Jedino ne znam za smestaj a i nema nicega tamo.Cula sam od ljudi da tamo uvek ima vode, sto je pretpostavljam prvi uslov. Izmenjeno (DraganV)
skracen citat
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Krasici, na poluostrvo Lustica :)

Izmenjeno (BojanMKD)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ulaz kolima 3 eura, lezaljke i suncobrani (ako imate srece da ima slobodnih) 10 eura, cene hrane i pica u restoranu,, kao da ste u Budvi, voda sokovi i sladoled, skuplji za 20-30 % u odnosu na, recimo Jaz ! Sve u svemu, jedna troclana porodica da se pojavi na ovoj nekada predivnoj plazi bez svog "espapa" (paradajz, sunka, frizider za ladno pivo ...) i da ne lici na kako to braca Crnogorci kazu PARADAJZ tOuriste, nego da pristojno trosi u restoranu, za jednodnevni boravak treba da izdvoji 30-40 eura ! I zapamtite, nema bahacenja sa dva piva, tri sladoleda i konzumiranja nekih specijaliteta koje ce vam posluziti (kada se udostoje) konobari u flekavim i masnim pantalonama, premoreni od posla (uglavnom deca koja su tu na praksi) a spremice ih isto tako kuvari i kuvarice cija kosa leti na sve strane, izranjavanih ruku od rostilja i ko zna sta jos ! Narav, sve ovo cemo da zaboravimo kada udjemo u kristalno cistu vodu i legnemo na predivan pesak ove plaze ! :tongue::shok: E MALO MORGEN ! Voda poslednjih godina konstantno mutna, sto od, kako domacini kazu cvetanja algi, ali vise od gomile ljudi koja se ovde sjati zbog STARE SLAVE ove plaze ! Pesak pun pikavaca, papira, flasa (ima cak i iskoristenih pelena), kante prepune sa rojevima osa, tusevi KATASTROFA, a niko se nije vec par godina udostojio da u desnom delu plaze ocisti ulaz u vodu od kamenja koje nanose talasi i plaza ce ovim tempom za jedno 5 godina postati SLJUNKOVITA !

Neka se niko ne pronadje u ovom mom pisaniju, jer ja samo iznosim LICNE utiske i ZALIM za nekada PREDIVNOM PLAZOM !!! :thankyou2:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Putujem sa bebom, dugo nisam bila u Crnoj Gori pa ne znam kako je gde. Istrazujem po internetu ali sam zbunjena ...

Treba nam mesto, da je smestaj blizu plaze, voda cista, plaza ne betonska ... da nije Milocer i Przno, divno mi deluju ali preskupo ...

Pozdrav svima ...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam bio prosle godine u Meljinama sa dvoje male dece i bilo je reltivno ok. Voda je bila cista, plaza nije betonska ali sam ja bio u avgust-septembar.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka