mia

ANTALIJA hoteli, opšta tema

153 poruke u ovoj temi

Bio sam u Antaliji vec tri puta, a ove godine bih u septembru isao u Mardan Palace? Da li je neko imao iskustva sa ovim hotelom i kakva je usluga u njemu? 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo 2014 bili u Ramada hotelu u Antaliji. Bilo je super, all inclusive, ukljucujuci i neku kasnu veceru oko 2 sata ujutru.Bezali smo od stola sa pecivima i slatkisima koliko god smo mogli. Antalija ima lepu pijacu i finih mesta za obilazak. Grad je,zaista,prelep,kao i hotel. Problem je sto nema prave plaze iz hotela,spusta se stepenicama i odmah ulazi u dubinu,za malu decu nikako ne odgovara.


 
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja idem kad god mogu posle 15.septembra u Antaliju, ove godine krecem  17. :)

Vreme je savrseno, a voda topla. 

Ovaj hotel sto te zanima dosta posecuju nasi ljudi, kucaj u pretrazi, imabar nekoliko opisa ovde na forumu.

Izmenjeno (shania)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Da li je neko bio u hotelu Porto Bello?

http://www.fibula.ba/themes/FibulaV1/Document/21329aed-3540-4084-87f1-e028196208d0.pdf

Poprilicno je jeftiniji od drugih 5* hotela u Antaliji? Isplati li se ici u Antaliju na odmor krajem septembra?

Slažem se sa @shania septembar je najbolji za tu destinaciju. Bio sam tri puta u tom periodu u Antaliji i sve je bilo idealno. Toplo more od 28-30 a spoljna temperatura od 27-35. Nisam bio u hotelu Porto Bello ali bio sam u neposrednoj blizini u Sealife family resort. To je ista Konyaalti plaža.Plaža je ok. Lokacija je malo daleko od centra Antalije, ali prevoz dobro funkcioniše.

Sve u svemu ako je ta ponuda povoljnija od ostalih nema razloga da je ne uzmeš

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pisao sam na ovu temu pa mozes pogledati kod mene. Poz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Plaža je ok. Lokacija je malo daleko od centra Antalije, ali prevoz dobro funkcioniše.

Sve u svemu ako je ta ponuda povoljnija od ostalih nema razloga da je ne uzmeš

 

Da li ima neki gradski prevoz, ili taksi? 

Pa cijena je znatno povoljnija od drugih 5* hotela u regiji Antalije.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imaš dobar gradski prevoz do centra iz Ataturk Bulevara što je par minuta od hotela. Koristi sam velike crvene autobuse, mislim da je oznaka KL06 i KL08, klimatizovani su i čisti, koštaju 2 lire i plaća se vozaču na ulazu u bus, a nemoj da koristiš minibuseve krem boje sa trocifrenim oznakama, naprimer 536 ili slično jer oni idu cik-cak po poprečnim ulicama i staju na svakom uglu tako da sa njima put duže traje a cena vožnje je isto 2 lire. Taksi ima na svakom ćošku i nije skup i svi su opštinski, nema solista divljaka i "privatnika". Mislim da će ti vredeti da pogledaš moju foto turu  http://www.putovanja.info/foto-ture/antalija-konyaalti/ i samo da znaš da ti zavidim što ideš u Antaliju :D

Bus Antalya.jpg

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav , jel bio neko u Grand park Lara ? Il preporuka za neki hotel u tom delu ? Planiram oko prvog jula ici ...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je Neko bio iu hotelu Attalos Elite Lara u oblasts Kundu u Antaliji?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio u hotelu Sunis Su u Antaliji? Lociran je na Konyalti plazi, pa ako je neko bio u ovom delu molim vas za info. Da li inace u ovom delu hoteli imaju svoje plaze, nevezano za to sto je Konyalti javna plaza.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imaju svoju plažu, ali se ležaljke i suncobrani plaćaju. Plaća se i piće u plažnom baru, tako da ...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala za info. Za goste ovog hotela na sajtu Agencije pise da su lezaljke i suncobrani besplatni, a da se bar na plazi naplacuje.

S obzirom da u ovom delu nismo letovali, prolazili smo prosle godine kada smo isli u Kemer, interesuje me ako moze info o samoj plazi, da li ima vecih talasa, blizini kafica i restorana...

Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravooo!!!! Nisam sigurna da li sam na pravoj temi, ali zanima me I'ma li neko iskustva sa hotelom Swandor Topkapi Palace??? Hvalaaaaaa ???

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moji kumovi su isli u Swandor Topkapi Palace pre dve godine i bili su jako zadovoljni, ne secam se da su imali neke zamerke, tako da verujem da je sve odlicno.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka