mia

ANTALIJA hoteli, opšta tema

153 poruke u ovoj temi

Posto ove godine planiram da letujem u Antaliji, moze li neko ko je boravio u ovom gradu da podeli utiske o istom?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam bila prosle godine u Antaliji i nikako ti ne bih preporucila da ides tamo! U stvari, polako :o)

Ako biras hotel u oblasti Lara.....ne idi tamo, prolecu avioni svakih 10 minuta po ceo dan i noc i na tu stranu ni slucajno. Nadrugoj strani grada ti je poznata plaza Konjalt i par hotela oko nje, tu ne znam kako je ali ne izgleda lose sve u svemu (hotel Titanic, Hilside Su su tu). Rekli su mi da je najbolje u delu prema Kemeru ali tamo su hoteli skupi, zavisi koliko novaca imas da trosis, ako imas onda je tamo najbolje!! Srecan put! I ne idi preko Argusa!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako vec oces da ides u Antaliju, procitaj opise i za Alanju cisto da se upoznas sta te ceka.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma nisu ni ti avioni preterano strasni. Evo prosle godine u Hurgadi su preletali nas hotel na visini od 400 do 500 metara i nije bilo strasno. Avioni postuju odredjeni nivo buke (noise pollution i tome slicno).

U Antaliji ceo taj deo ka istoku je pogodjen aerodromom. Za Laru ne znam, ali dalje vezano za Aksu je OK. Avioni prelecu vec preko 1000m tako da sem vrlo niskog nivoa buke, bude vrlo podnosljivo. Inace ja sam odseo u IC Green Palace-u.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Interesije me da li nase agencije organizuju izlet do Kapadohije?

Koja je cena rentiranja kola na par dana i da li u Antaliji kao i u drugim turskim gradovima funkcinise dolmus kao prevozno sredstvo?

Sta vredi videti u samom gradu?

to Lily: kad sam procitala tvoj post na trenutak si me izbedacila

1. putujem preko Agusa

2. hotel se nalazi u oblasti Lara

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E, nije to tako kriticno ali ja nisam imala pojma a nek ti imas pa onda odluci!

Idu i gradski autobusi, ukapiras brzo brojeve koji idu do centra a koji do oblasti Konyalt gde je Migros i ta velika plaza. Ja sam vise volela da idem gradskim neko smrdljivim dolmusem :(

Koji hotel u oblasti Lara?

Probaj to za Alanju, nije los predlog! U Antaliji imas da vidis samo Hadrijanovu kapiju, koliko je nama vodic pokazao, i turski caj od jabuke ;)

Prave izlete za Kapadohiju ali ti je to od Antalije 800km, mi nismo hteli da se vozimo toliko pa nismo ni isli.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je 800km u jednom smeru ili oba???

Hotel se zove Angel.

Samo jos jedno pitanje: Kakva je plaza u oblasti Lara?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko moze da da neki komentar za Antaliju? Kakve su plaze, narocito plaza Konjalt, koliko je udaljena od centra, kakav je prevoz u gradu, zabava, nocni zivot i sve drugo sto vam se dopalo. :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa znas kako...Antalija je ogroman,dvomilionski grad.Plaze su izmestene izvan grada-Lara na istocnoj strani(desetak km od centra),a zapadno od grada je Konyalti plaza.E pa sad,vecina hotela je uglanom locirana u blizine neke od ove dve plaze.To u principu znaci da ces do grada ici lokalnim prevozom-najbolje dolmusem koji je jevtin i brz,a ide veoma cesto,na svakih par minuta.Da bi zaustavila dolmus dovoljno je samo da podignes ruku,nebitno da li mu je tu stanica.Problem je medjutim sto dolmusi rade samo do ponoci,pa ako kasno izlazis ili se vracas iz grada moraces da uzmes taxi,koji uopste nije jevtin(nisam koristio kada sam bio prosle godine,ali racunaj da desetak km u nocnoj tarifi kosta jedno 15-tak evra ili sl.).Ako vas je vise mozda vam se isplati da iznajmite auto(oko 20e bez klime,tj.oko 40e sa klimom).U samoj Antaliji najinteresantnije je deo oko luke,sa brojnim prodavnicama,restoranima,kaficima.Tu se nalazi i ogromna diskoteka na otvorenom "Ally"(mislim da se tako zove) koja je stvarno extra...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Deki, hvala puno. Ako se setis jos necega, slobodno pisi

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ima li neka nova informacija ;)

mene zanimaju titanik,delfin palas ili royal wings,

jer u hill sideu nemaju mogućnost za dvoje dece!!!

pliz drugari na strašnim sam mukama...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 

:rolleyes: Bila sam prosle godine u Antaliji, ali na potpuno drugom kraju grada od onog na kom se nalaze ova tri hotela koje si navela. Mislim da su sva tri extra dobri, jedini problem je sto su mnogo daleko od centra grada, oko 15-ak km(generalno je oblast Lara dalja od centra u odnosu na plazu Konjalti). Sto ne pogledas neki hotel blizi centru a te kategorije - Falez, Sheraton, Porto Bello?

 

P.S. ti si odbacila kao mogucnost Hillside Su, mada bih ja upravo njega izabrala kad bih ponovo isla i, naravno, kada bi finansije to dozvoljavale. Gosti tog hotela mogu da koriste i Aqua park koji je pored samog hotela, a sam hotel je na super mestu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pa nisam ja odbacila hill...ja sam baš tamo htela

ali ja imam dvoje dece,

a oni ne prihvataju dvoje dece u sobama!!

jednostavno nema te opcije!!!

i onda sam počela da lutam :(

a i rešila sam se...na nagovor iskusnije prijateljice:

idemo od 19 juna u htl

JOY PEGASUS ROYAL u ALANJI...

nemam pojma, meni je TURSKA špansko selo :D

te nisam načisto ni gde je lepo ni gde ne...

eto ubode ga, pa kako ispadne.

ako je neko bio...

prijalo bi malo komentara.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pajamaco, odustade ti od Tasosa. Ja mislim da nikako ne moze da ti bude lose, ja bih tako rado isla u Tursku, i 2 godine vec pokusavam, ali nekako nam se ne da. A i moj muz zapeo teroristi, pa teroristi... Ove godine sam pristala na Tasos, a za sledecu sam mu vec pripretila ili ce da ga snadje terorizam u kuci! A i moj izbor bi bila Alanja ili Antalija i mislim da je bolje kad vec dajes malo vise para, dati za AL u Turskoj, nego za Makrijamos. Lep provod i javi kako je bilo kad se vratite.

Izmenjeno (suki)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pa o toj finansijskoj razlici je i reč.

makrijamos me košta 2300 pp. bez prevoza...

a ovaj htl u turskoj 1710 sa prevozom all inc.

lako sam se odlučila:lol:

pisaću, svakako dodati i slike!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka