snorki

Htl Amway Blue Beach Abu Soma

135 poruka u ovoj temi

Da li neko ide u ovaj hotel?

Ja sam se odlucila za njega, kazu da se tek otvara..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I ja sam jako zainteresovana za ovaj hotel :)

pa ako neko ima neke informacije bilo bi lepo da podeli sa nama

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I ja danas treba da uplatim ovaj hotel. Izgleda sjajno tako da ne brinem kakav je. Već sam bila jednom u Hurgadi i sigurna sam ćete biti zadovoljnii.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nadam se da ce nam biti dobro jer je u pitanju nov hotel. Ja treci put idem u Hurgadu i mislim da je ovo pun pogodak.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I ja uplacujem ovaj hotel u ponedeljka,a idem u avgustu.Ko se prvi vrati nek napise utiske,bice od koristi. Ja sam isurfovala ceo net ,a vezano za ovaj hotel.Nasla sam mnogo toga na stranim sajtovima.Svuda je ocena 10.

tko da se nadam da greske nema.Uplacujem preko wayout-a najjeftiniji su.

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja se takodje nadam da ce neko svoje iskustvo vezano za ovaj hotel ,po povratku podeliti sa nama.

Prvenstveno me zanima gde je lociran ,a potom naravno i sve drugo.Mada sa hotelima u Egiptu uglavnom

nema omaske.:)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jedna informacija,mozda bude od koristi,u Wayout-u su mi rekli da cena za ovaj hotel vazi za uplate do 10.07. posle tog datuma bice nove i naravno vece cene.

Pa sad nema vremena mnogo za razmisljanje.Ja uplacujem za ovaj hotel,ali termin tek 19.08. tako da je to dosta kasno za preporuku.

Pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koliko sam ja uspela juce da nadjem ,rekla bih da je hotel od Hurgade udaljen 50-ak km.Tako da i dalje ne znam da li je u sred pustinje :smorilo: ili je to neko mestasce?Ako neko ima neku info nek prosledi ,jar na sajtovima nasih agencija nema opisa ovog hotela.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hotel je udaljen 50km od Hurgade, to je mesto Soma Bay. ja sam gledala na google earth kako izgleda, to je kao neki zaliv i blizu je Safage. ko zeli da se bas odmori mislim da je izabrao pravi hotel. Mi smo bili dve godine u centru Hurgade i nista posebno, guzva, mnogo ljudi i nema sta da se vidi.

Obecavam da cu cim se vratim,a mozda i dok budem na odmoru,napisati nesto o hoteliu. Idem 22.07. :D

Izmenjeno (snorki)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hotel je u Soma Bay-u sto je oko 50km od Hurghade i tamo nema nicega sem par hotela koji su tamo izgradjeni u poslednjih nekoliko godina. Amwaj se nalazi odmah pored Caribian World-a i ono sto je najgore on jos nije zavrsen a i nece skoro. Slike na njihovom sajtu su super ali slike koje sam ja dobio od pre par dana izgledaju obeshrabrujuce i ne zelite da ih vidite :) spolja je koliko toliko gotov, nema jos kapiju i sam ulaz u hotel nije gotov a unutrasnji radovi tek predstoje. Ja idem 12.07. i nadam se da ce bar zavrsiti jedan mali deo da mozemo da se smestimo a ako ne bude zadovoljavajuce promenicemo hotel na licu mesta. Menadzment hotela tvrdi da ce biti sve OK do tada ali zvanicno otvaranje, grand opening, je zakazan za 01.10.2010. i tek tada ce biti potpuno zavrsen, mada poznavajuci egipcane i njihovu brzinu rada ko zna da li ce i tada ;)

Nove slike dobijam oko 10.07. i tada ce biti izvesnije u kakvom je stanju hotel pa javljam ovde.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Au sad me obuze strah. A mene drugarica bas pita da li ce biti hotel zavrsen i da se ne desi da spavamo ko zna gde?

Ipak nije mala cena za ovaj hotel da se igraju sa tim stvarima da ga ne zavrse. Hajde kad odbijes jos neke informacije javi nam ili okaci slike da bar znamo sta nas ceka.

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jelenacc,

i ja idem 19.08. u taj hotel ali nisam jos uplatila. Mislili smo sutra da odemo do agencije jer su nam rekli da ima mesta i da ne treba da zurimo ali sada vise nisam sigurna.... Caribian je potpuno rasprodat do kraja septembra, ukoliko omasimo, ne znam gde ce nas smestiti.

Mozda ipak da sacekamo slike? Sta vi mislite??

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ako je smestajne odgovarajuci, duzni su da nas smeste u hotel istog ili boljeg kvalieta, znaci 5 zvezda all inclusive, ali do 19.08. ima dosta vremena , sigurno ce biti delimicno funkcionalan. Postavicu slike kad ih dobijem za par dana jer ove koje imam od pre nedelju dana su dosta lose a ne bih da obeshrabrim potencijane goste ovog hotela ;) svakako cu imati detaljnije informacije kad se vratim 22.07.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koliko sam se radovala sto idem u nov hotel i sto necu prolaziti kroz muke kroz koje sam prolazila prethodnih godina tipa menjanja soba, sada se vise uopste ne radujem. To sta su oni duzni da urade i da nam obezbede mi ne uliva neko poverenje znajuci kakvi su nasi vodici kada je sve to u pitanju. Zaista me je uhvatila panika sto se tice ovog hotela, mada pise kao da se otvara tek 12.07. pa se nadam da ce do tada zavrsiti. Bezveze je ici i u deo zavrsenog hotela jer ipak to nije to jer smo za te pare mogli da odemo u hotel koji je komplet zavrsen i funkcionalan.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

12.07. otvaraju samo zbog nas i bukvalno bi bili jedini gosti do 15.07. kada stizu neki slovaci, poljaci, nemci... hotel sigurno nece biti zavrsen ceo ali ce mozda biti delimicno, dovoljno da funkcionise a pravo zvanicno otvaranje je 01.10.2010.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka