Barkmann

Salou, Costa Dorada

23 poruke u ovoj temi

Čeprkajući po forumima pronašao sam jedan zanimljiv pretraživač. Znam da su uvek bookiranja preko sajta hotela skuplja ali ovo je prosto za ne poverovati. Preko zvaničnog sajta hotela PP za dve osobe u horelu sa 3* iznosi oko 1.000€ dok je preko opvog briatnksog pretraživača oko 550€.

www.travelrepublic.com.

Naravno ima i onih za oko 100€ jeftinijih u istoj kategorizaciji.

:klap:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Planirali smo da odemo par dana u Barselonu i potom jos oko 7-10 dana u Salou. Sa fotografija, deluje mi da je dugačka gradska plaža načičkana turistima kao mravinjak. I još nešto, iz nekih putopisa sam stekao utisak da je more plićak što me je smorilo. Da li je to tačno? Ima li nekoh drugih plaža u okolini. Postoji li neko mesto koje preporučujete u ovoj oblsti?

Gradska plaža je ogromna,ima sigurno oko 3km u dužinu i oko 150-200m u širinu...Mi smo bili od 26.avgusta do 6.septembra i u to vreme nije bilo velikih gužvi na plaži. E sad,kako je u julu ili početkom avgusta,to ne znam...Plićak je dugačak sigurno 50-60m (i mene je to smorilo). U samom Salou nema drugih plaža,ali izvan samog mesta,sa obe strane nižu se plaže,međutim,mi smo se kupali na gradskoj,tako da ne znam kakva je situacija na ovim ostalim.

Mi smo bili i u mestu La Pineda (tu je akva park),slična plaža kao u Salou,ali je bliže Taragoni (najveći grad i luka na ovom delu obale) i često prolaze veliki brodovi i čini mi se da je prljavija od Saloua. Jedne večeri smo pravili izlet i do mesta Cambrils,to je par kilometara od Saloua,ali je skroz drugačije,malo je mesto,više nalik nekom ribarskom selu.Plaža u Cambrilsu ne znam kakva je.

Eto,nadam se da sam bar malo pomogao...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hvala. sada si me pokolebao :nea: ne volim plicak ama bas nikako...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nisam odavno bio na forumu, ali ako su nekome potrebne informacije o ovom predivnom mestu slobodno neka pita sta ga god zanima.

Iskustvo od prosle godine je neverovatno dobro.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bukirao sam hotel preko booking.com-a, let bud-barcelona preko ryanair-a, a rentacar preko carrentals, kupljenje i vracanje na aerodromu, za stvarno male pare.

Mene zbog tog automobila zanima kakva je situacija sa parkingom u Salou(gde smo smesteni) i Tarragoni(gde bismo cesto isli),

mislim na cene i gde se nalaze parkinzi?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko isao u ovu regiju preko nasih agencija? Zanima me sta se nudi od izleta iz Saloua? Mnooogo su mi pomogli vasi problemu sa plicakom her mi upravo to treba:D:D

 

Izmenjeno (candle)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima li neko da je bio nedavno da napiše utiske?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo,malo da osvezim temu?,ovog leta putujemo supruga i ja preko agencije u Costa doradi. Zanima me rent a car,gde su najpovoljnije cene,sta obici,koje plaze posetiti?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka