Nevena i Dragan

Rentiranje automobila, skutera...

274 poruke u ovoj temi

Da li će neko biti u Nidriju od 15.09, ko je voljan da podeli troškove rentiranja kola, md i ja tražimo žrtve :D

Izmenjeno (nenas92)
gramatičke greške
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Da li će neko biti u Nidriju od 15.09, ko je voljan da podeli troškove rentiranja kola, md i ja tražimo žrtve :D

Bicemo moja devojka i ja, ali u mestu Ligia.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav, da li je neophodno u julu da se rezervise unapred skuter preko interneta ili se moze naci i dogovoriti i na licu mesta?

Konkretno za Agios Nikitas me zanima pocetkom-sredinom jula,. Za skuter od 50cc mi traze oko 15-16e dnevno za period od 7 dana + 30e za dostavu tamo ili potpuno osiguranje u zavisnosti od agencije do agencije.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Može bez problema. Ja sam našao krajem jula...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Pozdrav, da li je neophodno u julu da se rezervise unapred skuter preko interneta ili se moze naci i dogovoriti i na licu mesta?

Konkretno za Agios Nikitas me zanima pocetkom-sredinom jula,. Za skuter od 50cc mi traze oko 15-16e dnevno za period od 7 dana + 30e za dostavu tamo ili potpuno osiguranje u zavisnosti od agencije do agencije.

U samom Agios Nikitasu imate dve agencije za iznajmljivanje na ulazu u onu poplocanu ulicu jedna preko puta druge...Ne razumem o kakvoj dostavi se radi.. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Pozdrav, da li je neophodno u julu da se rezervise unapred skuter preko interneta ili se moze naci i dogovoriti i na licu mesta?

Konkretno za Agios Nikitas me zanima pocetkom-sredinom jula,. Za skuter od 50cc mi traze oko 15-16e dnevno za period od 7 dana + 30e za dostavu tamo ili potpuno osiguranje u zavisnosti od agencije do agencije.

U samom Agios Nikitasu imate dve agencije za iznajmljivanje na ulazu u onu poplocanu ulicu jedna preko puta druge...Ne razumem o kakvoj dostavi se radi.. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

U samom Agios Nikitasu imate dve agencije za iznajmljivanje na ulazu u onu poplocanu ulicu jedna preko puta druge...Ne razumem o kakvoj dostavi se radi.. 

Hvala na informacijama, dobio sam ponudu za nedelju dana u julu skuter 80cc 80e sto je super, tako da cu to verovatno rezervisati unapred. Ako nekog zanima koja je agencija nek pise...

 

Ovo za dostavu, dve agencije koje nisu iz agios nikitasa su mi trazile da naplate to sto ce mi iz lefkasa dovesti motor do hotela u agios nikitasu. A ovi poslednji sto cu verovatno rezervisati to rade besplatno naravno :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi idemo 27.8.2019 u nidri, tako da ako je neko voljan da sa nama rentira auto po pola,  javite se na pp. :D

 

 

Pozdrav i svako dobro

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi idemo pocetkom avgusta avionom na Lefkadu pa nam je zbog toga potrebno da iznajmimo kola vec na aerodromu Aktion. Da li neko moze da nam preporuci neku proverenu rent a car agenciju, posto ih ima mali milion...neke traze ceo iznos unapred, neke traze manji deo, neke traze dopozit 750 do 1800 evra...? Takodje, da li nam treba medjunarodna dozvola ili je dovoljna i nasa plasticna?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi idemo pocetkom avgusta avionom na Lefkadu pa nam je zbog toga potrebno da iznajmimo kola vec na aerodromu Aktion. Da li neko moze da nam preporuci neku proverenu rent a car agenciju, posto ih ima mali milion...neke traze ceo iznos unapred, neke traze manji deo, neke traze dopozit 750 do 1800 evra...? Takodje, da li nam treba medjunarodna dozvola ili je dovoljna i nasa plasticna?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo ljudi, mi idemo 04.09 preko Viva Travela na Lefkadu - Nidri... ako neko ide u istom terminu i zeli da zajedno iznajmino kola, neka pise - mladi bracni par - BG :-):D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Ćao forumasi, evo informacije za rent a car.

bili smo na Lefkadi od 4-14 septembra. Homer je bio najpovoljniji uz malo cenkanja rentirali smo kola za 26 eura po danu. Neke rent a car agencije su nam trazile i do 40 eura po danu. 

Cao, da li imate kontakt agencije Homer, hitno nam treba? 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav!

Zanima me kakvo je stanje za rentu na Lefkadi, najviše me zanima da li mora da se ostavlja depozit svuda i koliko je, pošto u Pargi ove godine su svuda tražili po 800 EUR kao depozit plus cena rente po danu. Obzirom da idem avionom rentirao bih auto, pa mi je zato bitno da znam koliko novca je potrebno za ovo, ili ako znate da negde ne traže depozit molim za info :)

 

Hvalaaa!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pisao sam o tome, procitajte na par strana unazad...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pročitao, hvala :)

Vi ste napisali od 11 pa na više. Doduše niste spominjali za depozit da li je "must" ili ima agencija koje daju i bez toga?

Inače, po ocenama na internetu sam video da je agencija "Nidri car rental" dobra (https://www.nidricarrentals.gr/).

Poslao sam im mejl i dobio odgovor da wv up i fiat panda imaju cenu 35E po danu u periodu od 6. jula. To je poprilično više od cifre koju ste naveli, pa me zanima da li mislite da je to previsoka cena i da tamo direktno mogu da nadjem povoljnije? Napominjem da su oni napisali da za ova dva auta ne mora da se daje dodatni depozit.

Hvala vam na informacijama! :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905029
    Ukupno poruka