Nevena i Dragan

Rentiranje automobila, skutera...

274 poruke u ovoj temi

Sa devojkom sam u Agios Nikitasu od 5. do 15. juna. Da li je neko zainteresovan da podelimo troškove rentiranja automobila?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko moze da mi posalje sajt, rent a Car agencije u Agios Nikitasu? Ne uspevam da nadjem, a procitala sam na temi, da postoji rent a car u ovom mestu?

Unapred zahvalna. :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Da li neko moze da mi posalje sajt, rent a Car agencije u Agios Nikitasu? Ne uspevam da nadjem, a procitala sam na temi, da postoji rent a car u ovom mestu?

Unapred zahvalna. :)

Evo adrese : Epar.Od. Lefkas - Kato Exanthias, Ag. Nikitas 310 80, 

I mapa:

 

 

Screenshot_2017-06-11-18-00-34-642.jpeg

Screenshot_2017-06-11-18-02-27-439.jpeg

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala :)

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li moze neko da da preporuku za nekI RENT A CAR  ove godine posto sve koje gledam traze kreditnu karticu. 

Narucio sam preko www.rent-a-car-lefkada.gr

Please confirm  that you have received the attached reservation Voucher

as well as you hold a valid credit card as guarantee.

 

 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Traže kreditnu karticu ili depozit (ranga 600 €) - tako barem kažu pravila. Moguće je da sa vlasnikom agencije dogovorite na neki drugi način. Posrednu neproverenu informaciju sam čuo da u rent-a-car agencijama u Nidriju nisu tako rigorozni za depozit ili karticu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko moze da napise kakva je trenutna cena za rentiranje skutera i/ili kvad motora na 9-10 dana? Doduse, okvirne cene znam, ali me zanima do koliko ste uspeli da spustite cenkanjem i da li nude popuste ako se iznajme na vise dana?

Hvala unapred na odgovoru.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ljudi, jel moguce iznajmiti auto bez kartice...mi je nemamo i ne znamo sta da radimo sad...

 

Koja je najpovoljnija agencija a da je blizu Agios Ioannisa, tipa u Lefkasu ili tako nesto? I da li uzimati sva ona osiguranja za kola?

 

Hvala unapred

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam iznajmljivao skuter, nije bila potrebna kartica. Platio kesom unapred i uzeo skuter, trazio samo nasu vozacku da fotokopira...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sad gledam za Agio Nikitas,Ionian Car Rental...Dosadno mi bilo pa cackam...Za period od 5 do 14 avgusta...320e Toyota AyGo...Mozda bolje ne bookirati nego otici na lice mesta.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bolje na lm ima cenkanja i dogovaranja cene...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

u Nidriju sam sa momkom od 7 jula,da li neko zainteresovan da podelimo troskove iznajmljivanj auta??

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

u Nidriju sam sa momkom od 7 jula,da li neko zainteresovan da podelimo troskove iznajmljivanj auta??

Predlazem da iznajmite skuter kako ne biste zavisili od drugih.
Putevi su skroz korektni bili prosle godine, rupa minimalno, a parking se moze naci bilo gde, dok je to bas problem kod automobila. 
Ako se odlucite za skuter, obavezno trazite skuter od 80 kubika, jer se oni od 50 bukvalno vuku po uzbrdicama. Razlika u ceni je minimalna, a razlika u snazi je bas primetna.
Sa finansijske strane bih opet izabrao skuter, jer ne traze depozit, vec samo vasa dokumenta, full ste osigurani (mislim da tu spada i kradja, kvrcanje), a trosi dosta manje od kola.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

u Nidriju sam sa momkom od 7 jula,da li neko zainteresovan da podelimo troskove iznajmljivanj auta??

Zdravo, moj momak i ja smo u Nidriju od 6. jula, pa možemo da se dogovorimo da zajedno rentiramo auto. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Trenutno.Vasiliki renta car  auto jedan dan 30€. Tri dana 75 €.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka