Nevena i Dragan

Rentiranje automobila, skutera...

274 poruke u ovoj temi

Jel se neko pogadjao za skuter ovih dana?:) cena?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo drugari,

Sutra krecemo na Lefkadu, u Nidriju smo smesteni. Idemo preko go2travel agencije i ono sto me zanima, da li ima nekoga ko je u tom periodu dole, mogli bi zajedno rentirati auto? Nas troje je dve devojke 29 i 32 god i jedan decko 18god, i zelimo da uzivamo u lepotama Lefkade na komotniji nacin, s obzirom da krstarenjem se jako malo zadrzavamo na najlepsem plazama. Pozdrav :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo svima,

Idem za Nidri za par dana autobusom, pa bi mi dobrodošla mala pomoć u planiranju budžeta, konkretno, da li je neko trenutno tamo i ima informaciju koliko košta da se iznajmi automobil može i najniže klase za 7 dana. Može i informacija od nekoga ko je bio skorijeg datuma, hvala unapred, pozdrav :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Od 27e-30e pa na gore, po danu. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U petak idem u Nidri, interesuju me cene skutera u Nidriju? Hvala.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U periodu kada smo mi bili (25.07. - 05.08.), za Fiat Pandu su tražili 65e po danu (za 5 dana iznajmljivanja), ali smo na kraju uspeli da spustimo cenu na 41e. Neverovatna gužva je bila u agencijama tih dana tako da smo bili srećni što smo uopšte našli automobil. :yesss:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo svima!
Zanima me, da li je neko, eventualno, letovao u Nikiani I tamo iznajmio motor?
Rezervisali smo smestaj preko Oktopod travel-a I oni nam rekose da sigurno ima tamo da se iznajmi. Medjutim, streetview-ujem I nesto bas I ne vidim :)
Hvala :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Isidoli Ja ne pamtim da sam video u Nikiani bilo kakvu agenciju za rentiranje motora. Cini mi se da postoji jedna u Episkoposu u kojoj su iznajmljivali bicikle i skutere ali nisam siguran da li jos radi..Moj predlog je da odete  BUS-om do Lefkasa ili Nidrija i tamo iznajmite motor kakav zelite . Izbor je ogroman a i cene su samim tim jako povoljne.
U " I love Santas" u Lefkasu ,klasican skuter od 50cc je mogao da se iznajmi prosle godine za 13 eura dnevno. Pozzz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 4 sata, jotev je rekao/la:

@Isidoli Ja ne pamtim da sam video u Nikiani bilo kakvu agenciju za rentiranje motora. Cini mi se da postoji jedna u Episkoposu u kojoj su iznajmljivali bicikle i skutere ali nisam siguran da li jos radi..Moj predlog je da odete  BUS-om do Lefkasa ili Nidrija i tamo iznajmite motor kakav zelite . Izbor je ogroman a i cene su samim tim jako povoljne.
U " I love Santas" u Lefkasu ,klasican skuter od 50cc je mogao da se iznajmi prosle godine za 13 eura dnevno. Pozzz

Hvala puno :)
 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

mi smo oba puta iznajmili kod homera u nidriju za 9 dana platili smo 80e..ai to je bio septembar..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@banacanka Ja svake godine idem automobilom na Lefkadu pa mi skuter nije ni bio potreban. Neki par iz Makedonije je iznajmio skuter na jedan dan i rekli su mi da su toliko platili. Postoje popusti ukoliko se iznajmi na vise dana ali zaista ne znam cenu. Verujem da je sve to stvar dogovora ali i pregovora...:)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pa da kad uzimas na vise dana smanjuju cenu.. ;-)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

22.5 smo iznajmili u gradu Lefkadi VW Up 1.0, za 7 dana je cena 115 evra sa osiguranjem. Auto je odlican, godinu dana star, samo 13 hiljada presao. Trosio je od prilike samo 5.5 litara benzina. Cak je i sa klimom isao sasvim ok. Inace cene goriva ovih dana su za benzin oko 1.4evra i za dizel izmedju 1-1.1 evra (?!) Mada cete u ovim agencijama jaako tesko naci nekog dizela, grci i inace iz nekog razloga voze samo benzince. 

Za cenu smo se "pogadjali" putem mejla i nisu hteli nista da spustaju, cak su trazili 30 evra vise samo da nam doteraju auto u Nidri i dodju po njega. Da li je to dobra cena ili ne, nisam siguran jer se nismo raspitivali kod drugih, nama je to delovalo ok. U pitanju je agencija Kapa Rent, a koliko sam shvatio, oni su deo fransize Europcar. Na internetu smo ih nasli pod imenom Imperial (?). Nalaze se kod luke u gradu Lefkadi. http://www.rent-a-car-lefkada.gr/

 

Inace, kada krenete iz Lefkade ka Nidriju, posle Lidla ide jedan pravac na kojem smo dva puta videli policiju. Nosite kacige, vezujte pojaseve i postujte ogranicenja. Mi nismo imali medjunarodnu vozacku ali nas nisu zaustavljali.

Isto tako, dobro je znati da sa zapadne strane ostrva gotovo da nema benzinske pumpe. Jedino sto smo videli je u blizini Agios Nikitasa i ona je bila zatvorena. Dakle kada krenete na zapad, poslednje pumpe su ili Lefkada na severu ili Vasiliki na jugu. Pazite jer su rezervoari na motorima mali, isto kao i kod ovih malih automobila.

Sto se tice Nidrija, posle 19h nemojte voziti i parkirati bilo sta u delu ulice koji je obelezen za pesake - pisu kazne. Tako nam je bar receno.

Parking smo jedino placali na Porto Kacikiju, cena je 1 evro za motore i 3 za automobile.

Izbegavajte precice, neki putevi jos nisu sanirani nakon zemljotresa, ali je glavna magistrala oko ostrva u odlicnom stanju. Isto tako, oni putevi sto vode kroz ostrvo mozda jesu kraci, ali to je sve jedna traka kroz brda i planine, ako naidjete na grka, on se nece vracati u nazad da biste prosli, izgubicete previse vremena i novca na gorivo. Jedino bih naglasio da je put od mesta Kalamitsi do plaza Megali Petra, Kavalikefta prepun krivina i jako je strmo. Do plaze Avali je katastrofa ali moze da se prodje.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Znači kad si rentirao kola, niko ti nije tražio međunarodnu? Kul :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa kao na kraju u ugovoru koji su mi poslali putem mejla su naveli medjunarodnu kao jedan od uslova (pod uslovom da je za zemlju iz koje dolazim potrebna). Onda sam im ja rekao da zelim da uzmem auto na svoju odgovornost i da se nadam da to nije problem, pri cemu su me kao "upozorili" a u sustini ih boli uvo.

Cak kada sam vracao auto lik ga je samo pogledao, prosao rukom ispod branika i sajtni, unutra nije ni gledao ni koliko goriva smo ostavili ni nista. Tako da, u pomenutoj agenciji su prilicno opusteni... Nisu zahtevali nikakav depozit sto u nekim drugim agencijama jeste slucaj, gde traze da ostavite dodatnih 60-80 evra pa ako sve bude u redu vrate vam novac..

Izmenjeno (igor_harris)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905029
    Ukupno poruka